To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas klausia paciento...

Gydytojas klausia paciento:
- Rūkote?
- Ne.
- Geriate?
- Ne.
- Tik nereikia taip kvailai šypsotis, aš vistiek ką nors surasiu!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Hipotermija - tai bendras kūno atšalimas. Mirtina žmogaus kūno temperatūra yra 28C.

Alkoholis, kelias į kvailumą

Jeigu žmogų nepertraukiamai girdyti dvi savaites alum - jis mirs. Kiekvienais metais per naujus metus rodomam filme "Po pirties arba likimo ironija" propaguojamas alkoholis. Siužetas: žmogus prisigėręs, po pirties suranda savo laimę. O kas tas prisigėręs? Gydytojas. O kas ten toje pirtyje su juo gėrė? Mokytojai. O pačioje pagrindinėje akimirkoje, pagrindinė filmo herojė įsikiša į burną cigaretę ir rūko. Po ko, tūkstančiai jaunų merginų ją pamėgdžioja realybėje.

O dabar truputis realybės arba skerdynės dėka alaus

2000 m. sausio pirmą vakare, per žinias pranešė: „ryte, Novosibirske milicija rado 78 negyvai sušalusius žmones, tai darbingi vyrai, turintys šeimas. O dar 180 žmonių visiškai nušalo rankas arba kojas. 78 žmonės žuvę šią naktį yra 10 kart daugiau, nei žuvo Čečėnijos kare.

Novosibirsko akademiniam miestelyje, kaip priimta studentams, 4-iese sėdėjo kambarėlyje, gėrė alų ir rūkė. Tuo pat metu, kito kurso studentai taip pat sėdėjo kitame kambarėlyje ir taip pat gėrė alų ir rūkė. Pas vienus studentus pasibaigė rūkalai ir jie nuėjo paprašyti anų. Ar tai ne taip paprašė, ar ne taip atsakė... rezultate, vieną studentą papjovė negyvai, tris sužaloti papuolė į reanimaciją, o 4 girtus suėmė milicija, kuriems užvesta byla nuo 8 iki 20 už žmogžudystę ir sunkius sužalojimus.

Minske, organizuojamoje alaus šventėje buvo surengtas roko koncertas. Koncerte buvo geriamas alus, o jaunos merginos visiems nemokamai siūlė parūkyti tam tikros rūšies cigarečių. Prasidėjo perkūnija. Ir ši apsidurninusi nuo alkoholio ir rūkymo jaunimo banda, puolė į požeminį metro praėjimą, ir mirtinai iki gabalų sutrypė 53 jaunas merginas. Sekančia dieną, ekspertizė nustatė, kad visos jos taip pat buvo girtos.

O svarbiausia šiose istorijose, kad kitą dieną, aš nuvažiavau į kalėjimą; turėjau suimtųjų charakteristikas. Perskaitęs charakteristikas, nustebau, tai buvo geriausi fakulteto studentai. Su tokiom charakteristikom jiems reiktų duoti ordinus, o ne 20 metų kalėjimo. Atvažiuoju į kalėjimą, galvoju rasiu ten kietus vyrukus, kuriems nėra kas veikt užmušti žmogų. Užeinu į kamerą, o ten sėdi 4 jauni vaikinai pilnomis akimis ašarų, nė vienas iš jų nenori sėsti 20-čiai metų į kalėjimą. Pakalbėjau su jais - protingiausi žmones, geriausi studentai. Bet alus ir cigaretės šiuos protingus žmones pavertė į kvailius, į žvėris, galinčius užmušti...

Produktai skirti kvailinimui

Kas gi tai per produktai: alus, vynas, degtinė ir cigaretės, kurios kiaurą parą parduoda ir reklamuoja? Tai jokie produktai, iš tikrųjų tai patys pavojingiausi pasaulyje narkotikai, kurie paleisti į apyvartą ir atneša skausmą, nelaimes ir susinaikinimą.

Reikalas tame, kad tuose produktuose randasi alkoholis. Ir deja niekas nekalba apie tai, kad alkoholis yra narkotinis mirtinas nuodas. Jo mirtina dozė daugiau 8 gramai - 1 kilogramui svorio.

Seniau medicinoje jis buvo naudojamas kaip narkozė. Partizaniniame kare, kai nebuvo medikamentų, operuojamiems, nieko nevalgius duodavo gerti 3 stiklines ( 4 stiklinės tai mirtis) samagono, nuo ko jie patekdavo į narkozės būseną ir juos operuodavo. Vėliau alkoholio narkozei atsisakė, nes jis turi per mažą narkotinį poveikį. Kai kurie geria, kad nusiskausminti ir persigerdami numiršta.

Šlapimas, alus ir visa kita

Kaip daromas alkoholis ? Imamas indas, į jį pilamos vynuogių sultys ir į jas įleidžiamos mielines bakterijas, kurios labai mėgsta saldumynus. Mikroskopu yra matoma kaip bakterija valgo cukrų, o iš jos užpakalio išeina alkoholis - etilo spiritas. Taip kad alkoholis yra ne kas kita, kaip bakterijų šlapimas, moksliškai ekskrementai. Kai jų šlapimo koncentracija inde pasiekia 11%, jos, kaip ir bet kuris gyvis savo mėšle nudvesia. Jeigu dabar šitą skystį išpilstysime į butelius, tai vadinsis sausas vynas. O jeigu šį vyną du metus laikyti neatkimšus, kol ant dugno nusės bakterijų lavonėliai ir šį šlapimą nukošime, tai vadinsis sausas rūšinis vynas, kelis kart brangesnis ir su medaliais.

Labai daug žmonių, ypač moterys mėgsta šampaną. O kaip jis daromas, jos nežino. Šampanas daromas taip: imamas didelis žalias indas, ir ten įpilamos 5 rūšių vynuogių sultys. Priklausomai nuo šių vynuogių santykio yra gaunamas: sausas, pusiau sausas, saldus, pusiau saldus ir briutas. Įleidę mielines bakterijas į sultis, butelį užkemša specialiu mediniu kamščiu. Du metus prie 14 laipsnių temperatūros, visiškoje tamsoje, šios bakterijos perdirba cukrų. Tada, staiga, sultys yra apšviečiamos staigia, akinančia šviesa. Nuo kurios bakterijos iš netikėtumo ir išgąsčio suviduriuoja, ir smarkiai bezdėdamos - išskirdamos virškinimo dujas, nudvesia. Pijokai, kaip taisyklė, šampane labiausiai ir vertina tuos bezdaliukus.

Šios bakterijos perdirba ne tik cukrų, bet ir visas organines medžiagas. Pavyzdžiui pjuvenas, kurios yra užmerkiamos ir ten prileidžiama mielinių bakterijų. Valgyt jos neturi ką, todėl valgo pjuvenas ir gamina alkoholį. Šios bakterijos gali perdirbti į alkoholį, netgi iš žmogaus išmatų.

Kaip vyksta savanoriškas savęs kvailinimas alumi?

Žmogaus kūne nėra nė vieno organo, kurio negriautų alkoholis. Bet pirmiausia pokyčiai vyksta smegenyse, kadangi alkoholio nuodai turi savybę ten kauptis. Bokalas alaus, patekęs į kraują, nunešamas į smegenis ir žmoguje prasideda intensyvus smegenų žievės naikinimo procesas, kurio mechanizmas labai paprastas ir senai žinomas. 1961 metais, 3 Amerikos fizikai nustatė, kad ne tik mėgintuvėlyje su krauju įvarvinus alkoholio jis sukreša, bet tai vyksta ir žmogaus organizme.

Alkoholis, papuolęs į kraują, pakenkia eritrocitus, panaikindamas jų neigiamą krūvį, ir jie, vietoje atsistūmimo, sulimpa į vynuogines kekes. Jeigu dideliuose kraujo induose šis sulipimas galbūt labai nepakenkia, tai mažose, jis akivaizdžiai matomas: pavyzdžiui alkoholikų mėlynai raudonos nosys ir veidai.

Bet smegenyse pas visus ir taip pat pas vaikus, kuriuos savo pramogai tėvai nuodija alkoholiu, situacija yra vienoda. Į neuronus eritrocitai gali patekti tik po vieną. Todėl kai ten atsiduria alkoholiu sulipę eritrocitai, jie užkemša kelią ir neuroninė ląstelė žūva. Po kiekvieno išgėrimo žmogaus smegenyse atsiranda negyvėlių kapinės. Ir kai gydytojai skrodžia papuolusį į automobilinę avariją girtą nukentėjusį, atidaro jo kaukolę ir visuose smegenyse mato tą patį vaizdą: smegenys susiraukšlėjusios, mažos ir visas jų paviršius nusėstas opomis ir kitas sukietėjimais, sukeltais alkoholio vartojimo. Kai gydytojai atidaro alkoholikų kaukoles, jie stebisi ne tuo, kaip pakenktos smegenys, bet tuo, kaip jis su tokiomis smegenimis galėjo gyventi.

Alkoholis, tai pati galingiausia priemonė naikinti žmogaus protą. O jei pradės gerti ištisa tauta, tai iš mąstančių, kūrybingų, dieviškumo siekiančių žmonių, pavirs į dvikojus, nemąstančius vartotojus, dvikoją bandą - darbo jėgą. Kurie turi tik vieną mintį: kaip nors atidirbti dieną, pavalgyti ir nusigerti, kad užsimiršti.

Kaip žmonės kvailėja nuo alkoholio?

Žmonės, prigėrę alkoholio, jaučiasi poetais ir visokiais kitokiais asais, bet iš šalies žiūrint blaiviu žvilgsniu matosi, kad tai kvailiai. Pažiūrėkite - normalus žmogus, išgėrė stiklinę alaus, pradėjo žvairuoti, antrą stiklinę išgėręs, pradėjo rėkauti, trečią - jau žiūrėk nežinai ko tikėtis, tai kabinėjasi, tai su šakute nudurs bevalgydamas...

Visuomenėje yra toks dalykas kaip alkoholio gėrimo kultūra, tostai ir t.t. Bet tai nieko nekeičia. Išgėrę žmonės - kvailėja. Kodėl? Todėl, kad žmogus, būdamas savo neišmanyme, įpila į save alkoholinio gėrimo: alaus, vyno, degtinės, šampano, jokio skirtumo koks tai alkoholis. Procesas: spiritas, patenka į kraują, sulipdo eritrocitus, tie papuola į smegenis, užkiša smegenų ląsteles, kurios nebegauna deguonies ir smegenys pradeda masiškai žūti, normalus smegenų darbas sutrinka ir žmogus dėl to kvailėja. Be to kvailėjimo procesas nuo alkoholio skirtinguose žmonėse vyksta skirtingai. Pas vienus pirmiausia suirimas prasideda pakaušio dalyje, ten kur yra pusiausvyros aparatas ir juos pradeda mėtyti į šonus. Pas kitus pradeda irti vertybių centras, apie juos yra sakoma "jis taip girtas padarė, blaivus to nepadarytų". Todėl yra aišku, kad žmogus, vartojantis alkoholį, tampa bepročiu. Ląstelės, kontroliuojančios elgseną, jo smegenyse užmušamos alkoholiu. Dar pas kitus, žūsta atmintis. Medicina žino tūkstančius pavyzdžių, kai ryte pijokai nepamena, nei kur buvo, nei su kuo gėrė, nei ką darė. Vietoj atminties ląstelių jų smegenyse atsiranda piršto storumo randai.

Kas gi vyksta, su mėgstančiųjų gerti bakterijų šlapimą, žmogaus ląstelėmis?

Ląstelės, tai žmogaus audinys. Po kaukole žuvusios ląstelės pradeda pūti ir irti. Būtent šios pūvančios ląstelės ir yra priežastis, kai ryte skauda galvą. Bet kad šios puvenos neužnuodytų viso organizmo, jis priverstas į galvą sutelkti skysčius, kurie ištirpdo supuvusias ląsteles ir ryte per šlapimo ir lytinę sistemą pašalina iš organizmo.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Man patiko ta vieta, kur raso apie 4+4 studentus geriancius. :D Ech tas zmoniu silpnumas viska suversti kam nors kitam tik ne sau paciam.. :D Tipo alkoholis ir tabakas kaltas, kad ten pereze vienas kitam gerkle... Cia kaip ir vyras susiranda meiluze, tai dazniausiai zmona ne Ji kaltina, ne Save, bet ta Meiluze, nes Ji yra k*rva tokia ir anokia :D :D :D Ir kada mes atsigausim nuo tu narkotiku?! :D

Kokiu dar narkotiku ? :) viskas cia normaliai...

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai