To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Miško gyventojus kviečia į armiją...

Miško gyventojus kviečia į armiją. Iš medicinos kabineto išeina lamingas zuikis.
- Ko toks patenkintas?-klausia lokys.
- Aš tarnybai netinku.
- Kodėl?
- Matai tą beržą tolumoje?
- Aha...
- O aš nematau...

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Genetiniai rizikos faktoriai – tyrimai įrodė, kad 10 proc. krūties vėžio atvejų yra paveldimi, dauguma dėl mutacijų BRCA1 ir BRCA2 genuose.

Tėvams – nemokami vaikų auklėjimo kursai

Paramos vaikams centras ateinantį pirmadienį Vilniuje rengia nemokamus kursus tėvams, kuriuose mokys, kaip spręsti vaiko elgesio problemas. Jau ne pirmą kartą panašius kursus rengiančio Paramos vaikams centro psichologės neabejoja, kad daugelis vaikų auklėjimo sunkumų kyla tiesiog iš nežinojimo.
„Mes negimstame mokėdami būti gerais tėčiais ar mamomis, visko gyvenime mokomės, o šios pareigos yra ypatingai atsakingos ir tokios specialybės nemokoma netgi aukštosiose mokyklose. O kartais pakanka visai paprastų žinių apie vaiko mąstyseną ir elgesio ypatumus, jog galėtume lengviau suprasti jo poreikius, susidraugauti su juo ir ugdyti norimas vertybes", - sakė Paramos vaikams centro direktorė, psichologė Aušra Kurienė.

Paramos vaikams centras jau yra rengęs kursus tėvams apie vaikų drausminimą, mažamečių elgesį bei paauglių psichologiją. Šie kursai sulaukė ypatingai didelio dėmesio ir gerų rezultatų.

„Buvome nustebę, kai ankstesniais metais į kursus susirinko daugiau ne mamų, o tėčių, kurie aktyviai domisi vaikų auklėjimu", - portalui sakė Paramos vaikams centro atstovė Eglė Remeikaitė.

Pasak jos, registruotis į nemokamus kursus galima elektroniniu paštu.
„Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau sudalyvauti šiuose kursuose. Viskas buvo aiškinama paprastais žodžiais ir kasdieniniais pavyzdžiais, nors iš pradžių tikėjausi sudėtingų psichologinių terminų. Manau, kad reikia nebijoti pripažinti, jog ne visada mokame tinkamai elgtis su savo vaikais ir papildomos žinios yra tikrai naudingos", - teigia viena iš kursuose dalyvavusių mamų.

Paramos vaikams centras yra nevyriausybinė organizacija, teikianti nemokamą psichologinę pagalbą fizinį, seksualinį ar psichologinį smurtą patyrusiems vaikams ir jų artimiesiems, dalyvaujanti ugdymo, sveikatos apsaugos, teisėtvarkos, socialinio darbo specialistų švietimo veikloje.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai