To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ligonis su išmušta akimi ateina pas daktarą...

Ligonis su išmušta akimi ateina pas daktarą:
- Gydytojau, man akį išmušė!
- Na tai kas? Juk turite atsarginę!

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 70 proc. visų krūties vėžio atvejų pirmiausia atranda pačios moterys arba jų partneriai.

Seminare aptartas maisto papildų reglamentavimas

2008 m. gruodžio 15 d. Valstybinėje visuomenės sveikatos priežiūros tarnyboje vyko seminaras „Maisto papildų reglamentavimas Lietuvoje". Jo metu tarnybos specialistai pristatė šios srities teisinį reglamentavimą, pagrindines problemas, su kuriomis susiduria maisto papildus į Lietuvą įvežančios, jais prekiaujančios įmonės.

Tarnybos direktorius Vytautas Bakasėnas pasidžiaugė, kad į seminarą susirinkta itin gausiai. Tai rodo, kad ši tema yra itin aktuali. „Sukvietėme Jus, kad išsiaiškintume klausimus, kurie kyla kone kasdien, kad Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos specialistų ir verslo atstovų bendradarbiavimas būtų sklandesnis ir greitesnis ir, kas svarbiausia, į Lietuvą patektų tik saugūs maisto papildai", - sakė tarnybos direktorius.

Seminaro metu pristačiusi maisto papildų įvežimą, notifikavimą ir registravimą reglamentuojančius teisės aktus, Leidimų ir licencijavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Navickienė pirmiausia pabrėžė, kad maisto papildai nėra vaistas. „Deja, tarp gyventojų yra paplitusi kitokia nuomonė, kurią skatina neteisinga reklama ir ant pakuočių pateikiama informacija", - sakė tarnybos atstovė bei paragino maisto papildų platintojus atidžiau išnagrinėti maisto produktų reklamą reglamentuojančius teisės aktus ir nenusižengti jų reikalavimams.

Leidimų ir licencijavimo skyriaus vyriausioji specialistė Olga Gaidarovič aptarė pagrindines rinkai teikiamų maisto papildų pranešimo pildymo klaidas, pateikė siūlymus, kaip jų išvengti.
Leidimų ir licencijavimo skyriaus vedėja Ilona Drulytė savo pranešimu pristatė papildų ženklinimo problemiką. Ji pabrėžė, kad ant produkto pakuotės turi būti pateikiama tik teisinga ir aiški informacija. Skyriaus vedėja priminė seminaro dalyviams, kokia būtinoji informacija turi būti pateikta ant maisto papildo pakuotės, kaip teisingai nurodyti produkto sudėtį, ypač paragino atkreipti dėmesį į sudedamųjų dalių, kurios gali alergizuoti, žymėjimą.
Pasak p. Ilonos Drulytės, šis seminaras buvo surengtas siekiant palengvinti bendravimą su verslo sektoriumi. „Mes siekiame, kad maisto papildai būtų įregistruoti ir notifikuoti kuo greičiau, kad verslininkai susidurtų su kuo mažiau kliūčių ir tuo pačiu mūsų vartotojai būtų apsaugoti nuo netinkamos produkcijos", - sakė ji.
Įgyvendindamos maisto papildų valstybinį reguliavimą Lietuvoje dirba kelios institucijos. Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba yra atsakinga už maisto papildų notifikavimą ir registravimą. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba - už rinkos priežiūrą ir reklamos kontrolę. Valstybinis aplinkos sveikatos centras - už Sveikatingumo ir maistingumo teiginių reglamento įgyvendinimą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai