To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyras ateina pas gydytoją ir skundžiasi...

Vyras ateina pas gydytoją ir skundžiasi:
- Štai gerklę suspaudė - skauda - baisu! Bet aš turiu metodą - išgeriu 100 g konjako ir viskas praeina.
Gydytojas klausia:
- Taigi, ką jums dar skauda?
- Ir širdį skauda. Taip suspaudžia - rodos, mirsiu. Bet aš tuoj pat gydausi. Išmetu 150 konjakėlio - ir praeina.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nerimo sutrikimai, kuriems būdinga nuolatinė, įkyri, neracionali konkretaus objekto ar situacijos baimė, vadinami fobijomis. Fobijų yra apie 500 rūšių ir jos skirstomos į specifines ir ...

Internetinė erdvė valoma nuo nelegalių maisto papildų

Maisto produktų sauga ir vartotojų teisėmis besirūpinančios institucijos pranešė nubaudusios kelių internetinių svetainių administratorius, kurie siūlė įsigyti nelegalių maisto papildų arba neleistinai reklamavo legalius maisto papildus. Kai kuriais atvejais neteisėtai veiklai sustabdyti buvo pasitelkta Kriminalinė policija ir Valstybinė mokesčių inspekcija.

„Savigydos pramonės asociacija ir toliau bendradarbiaus su valstybės institucijomis, siekdama, kad nelegali maisto papildų rinka būtų galutinai sutriuškinta, kad būtų apsaugoti vartotojai, o visi legalių maisto papildų platintojai mokėtų mokesčius Lietuvos Respublikai", sako Savigydos pramonės asociacijos (SPA) direktorius Edvinas Butkus. SPA vienija Lietuvos ir kitų Europos Sąjungos šalių maisto papildų ir nereceptinių vaistinių preparatų gamintojus bei gamintojų atstovus Lietuvoje. Asociacijai priklauso vienuolika bendrovių.

„Esame patenkinti stiprėjančiu tarpusavio supratimu ir bendradarbiavimu su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba, kuri rūpinasi, kad būtų prekiaujama tik saugiais ir teisingai paženklintais maisto papildais," sako E. Butkus. Iš Europos Sąjungos valstybių įvežami maisto papildai yra notifikuojami, o importuojami iš trečiųjų šalių - registruojami.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pranešė, kad šiemet nustatyti nelegaliai platinami maisto papildai tinklapiuose koralinis.lt, vision.lt, amway-produkcija.blogspot.com, coral-club-lt.eu, papildupasaulis.lt, o keliuose kituose - maisto papildų reklamos pažeidimai.

„Ypač didelę nuostabą dėl savo nevaržomo įžūlumo kėlė tinklalapis koralinis.lt. Ilgainiui išaiškėjo, kad jis priklauso Vilniuje įregistruotai bendrovei „S&G Statyba", kuri įregistruota būtent kaip statybų bendrovė. Šį atvejį galima būtų laikyti kurioziniu, tačiau jis kartu parodo, kad internetinėje erdvėje maisto papildais dažnai bando prekiauti visiškai atsitiktiniai subjektai", sako E. Butkus. Nuo vasaros tinklalapis koralinis.lt nebeveikia.

E. Butkus pastebi, kad tebelieka internetinių svetainių, kuriose net nenurodoma, kas yra jų administratoriai, ir tai kelia abejonių, ar tokie asmenys užsiima legalia ūkine veikla ir moka mokesčius.

Taip pat pastebėta, kad neaiškių savininkų svetainės dažnai siekia įtraukti žmones į tinklinį marketingą, savo siūlomus maisto papildus pateikia kaip nepaprastai veiksmingus ir juos siūlo už itin didelę kainą.

„Tai yra manipuliavimas patikliais pirkėjais. Visų reikiamų maisto papildų galima rasti vaistinėse. Tai garantuoja jų saugumą ir adekvačią kainą", sako E. Butkus.

Ar maisto papildas yra legalus, vartotojai gali sužinoti Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos interneto svetainėje adresu http://www.vvspt.lt/maistopapildai/. Be to, ar įmonė (fizinis ar juridinis asmuo) turi leidimą užsiimti maisto tvarkymo veikla, galima sužinoti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos interneto svetainėje http://www.vet.lt.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai