To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kalbasi du seni gydytojai...

Kalbasi du seni gydytojai:
- Aš turėjau ligonį, kuris pagal visas prognozes turėjo mirti jau prieš dešimt metų, o jis vis dar gyvas.
- Taigi, būna ir taip. Tai dar kartą įrodo, kad, jei ligonis tikrai nori gyventi, medicina bejėgė.

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 10 proc. suaugusių pacientų, sergančių refliukso liga, nurodė su plaučiais susijusius simptomus - dažniausiai ilgalaikį kosulį, ypač varginantį po nakties.

Didžiojoje Lietuvos dalyje bus atšauktas draudimas prekiauti gyvomis kiaulėmis

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau - VMVT) informuoja, kad po 2011 m. liepos 8 d. nustatyto klasikinio kiaulių maro (toliau - KKM) Kauno apskrityje, Jonavos rajone, Pauliukų žemės ūkio bendrovės kiaulių fermoje, naujų KKM protrūkių nenustatyta.

Iki šios dienos Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute ištirti 7726 kiaulių kraujo mėginiai ir 722 nušautų šernų kraujo ir organų mėginiai. Iš jų 2497 kiaulių ir 266 nušautų šernų kraujo mėginiai paimti iš nustatytų aplink KKM židinius esančių apribojimo zonų. Visi tyrimų rezultatai neigiami, t.y. nei vieno KKM atvejo nenustatyta. Atsižvelgus į pagerėjusią klasikinio kiaulių maro epidemiologinę situaciją šalyje VMVT direktorius 2011 m. rugpjūčio 9 d. pasirašė įsakymą dėl klasikinio kiaulių maro tam tikrų priemonių atšaukimo. Penktadienį, kai įsakymas oficialiai bus publikuotas Valstybės žiniose, bus atšauktas draudimas prekiauti gyvomis kiaulėmis, išskyrus kiaulių ūkiams, esantiems Jonavos rajone, ir dalyje Kėdainių ir Ukmergės rajonuose esančių kaimų. Likusiems minimiems rajonas draudimas bus atšauktas baigus klinikinius ir laboratorinius tyrimus šiuose rajonuose. Tai planuojama atlikti iki 2011 m. rugpjūčio 19 d.

Pasak VMVT Skubios veiklos skyriaus vedėjo Mindaugo Kašinsko, šiuo metu, siekiant atšaukti įvestus KKM apribojimus likusioms Lietuvos teritorijoms, veterinarijos gydytojai Jonavos rajone ir dalyje Kėdainių ir Ukmergės rajonų turi atlikti visų ten laikomų kiaulių klinikinius tyrimus ir paimti kraujo mėginius laboratoriniams tyrimams KKM atžvilgiu.

Kiaules laikančių gyventojų prašome įsileisti veterinarijos gydytojus, kurie atliks ten laikomų kiaulių klinikinį tyrimą ir paims mėginius laboratoriniams tyrimams. Veterinarijos gydytojai atvykę į ūkį kiaulių savininkui privalo pateikti nustatytos formos Pavedimą, kuris yra pasirašytas Jonavos VMVT viršininko ir turi Jonavos VMVT spaudą.

Primename, kad kliudymas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnams atlikti jiems pavestas pareigas arba jų teisėtų reikalavimų nevykdymas piliečiams užtraukia baudą, kurios dydis gali siekti 500 Lt.

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome skambinti į Jonavos VMVT darbo telefonu (8-349) 54327 arba į mobilųjį telefoną (8-687) 85609, taip pat į VMVT nemokama linija (8-800) 40403.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

O tai prekiauti tik mirusiomis kiaulemis galima?

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai