To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas daktarą, o tas pasipiktina...

Ateina žmogus pas daktarą, o tas pasipiktina:
- Kaip dabar čia atėjote? Išeikite ir įeikite dar kartą!
Kojos sulenktos, susikūprinęs, ranka ant pilvo padėta ir dar dejuoja...

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Soliariumai asmenims iki 35 metų amžiaus didina odos vėžio riziką 98 proc., o melanomos riziką 22 proc., teigia Australijos mokslininkai. Australijoje daugiausiai pasaulyje nustatomas odos ...

Laikinai uždraustas kiaulių eksportas į Leningrado sritį

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba nuo spalio 21 dienos vieno mėnesio laikotarpiui laikinai uždraudė kiaulių eksportą į Leningrado sritį. Apie tai buvo kalbama spalio 26 dieną Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje vykusio pasitarimo su Lietuvos kiaulių augintojų asociacijos nariais metu.

Mūsų šalies kiaulių augintojams iškilo didelė rizika dėl Rusijoje, Leningrado srityje atsiradusio afrikinio kiaulių maro židinio. Pasak Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus Kazimiero Lukausko, šios užkrečiamosios ligos protrūkis įvyko grėsmingai arti Lietuvos, todėl būtina imtis papildomų saugos priemonių.
„Eksporto ribojimas be abejonės yra nuostolingas mūsų šalies kiaulių augintojams. Tačiau siekiant apsaugoti Lietuvos fermas nuo šios pavojingos gyvulių užkrečiamosios ligos, reikia imtis kuo griežtesnių priemonių. Kiaulių augintojų asociacijos nariai supranta situacijos rimtumą ir tokių priemonių būtinybę, mus sieja stipri partnerystė", - sakė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius.

Lietuvos kiaulių augintojų asociacijos nariai įsipareigojo papildomai dezinfekuoti visus gyvulius gabenančius automobilius, grįžusius iš Rusijos. O Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba - įvesti automobilių dezinfekavimo kokybės tikrinimo monitoringą.

Pasitarimo metu Valstybinės maisto ir veterinarijos direktorius Kazimieras Lukauskas apžvelgė padėtį mūsų šalies kiaulininkystės ūkiuose, supažindino susirinkusius su kiaulių augintojų patirtimi bei taikomomis kontrolės priemonėmis. Pasak direktoriaus, 2003 - 2008 metais Lietuvos ūkininkų ūkiuose auginama kiaulių 40 % mažiau, tačiau žemės ūkio įmonėse šių gyvulių auginimas padidėjo 23 %. K.Lukausko nuomone, Lietuva galėtų auginti daugiau kiaulių, nes statistikos rodiklis - 0,3 kiaulės/ha yra mažesnis už Europos vidurkį, kuris siekia 0,9 kiaulės/ha.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai