To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas tarė savo pacientui...

Gydytojas tarė savo pacientui:
- Jūsų kraujospūdis padidėjęs. Gal žinote nuo ko?
- Taip, žinau, daktare, visa tai nuo žvejybos...
- Pirmą kartą girdžiu, kad nuo žvejybos gali taip nutikti.
- Iš tikrųjų negali, nebent žvejojate uždraustose vietose.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Manoma, kad antiperspirantai (slopinantys prakaitavimą) dalyvauja krūties vėžio atsiradime. Dezodorantai tokio poveikio neturi.

Dėl grubių pažeidimų sustabdyta pieno supirkimo ir perdirbimo imonė ŽŪB "Šaltekšnis"

Straipsnio šaltinis: 
Diena Media, www.diena.lt
uzdaryta pieno perdirbimo imone.jpg

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, atlikę neplaninį patikrinimą pieno supirkimo ir perdirbimo įmonėje ŽŪB „Šaltekšnis" (Sūsninkų k., Kalvarijos sav., (veterinarinio patvirtinimo Nr. LT 51-01 P EB), sustabdė įmonės veiklą.

Tikrinimo metu nustatyta, kad įmonėje neišvengiama kryžminės taršos, realizacijai paruošti produktai laikomi kartu su žaliava dėžėse, nepakeltose nuo grindinio, neužtikrinamas gaminamos produkcijos atsekamumas, ko pasekoje neįmanoma nustatyti pieno produktų kilmės, nepakankamas kiekis pieno laikymo talpų, talpos neženklintos, neaiškus pieno judėjimo kelias (vamzdynai neženklinti).

Taip pat nustatyta grubūs higienos pažeidimai: nekokybiškai valomos darbuotojų persirengimo patalpos (darbo ir asmeniniai rūbai laikomi bendrai, trūksta persirengimo spintelių, sanitarinis mazgas naudojamas ne pagal paskirtį), pieno priėmimo patalpoje nekokybiškai valomi pieno transportavimo vamzdynai, trūksta patalpų švarios gamybinės ir apyvartinės taros laikymui bei džiovinimui, netinkamomis sąlygomis laikomos produktų gamybai naudojamos žaliavos: cukrus, vanilinas, razino s (drėgnose patalpose), nėra patalpų skirtų valymo ir dezinfekavimo priemonių laikymui, priemonių rankų sausinimui, buitinių atliekų laikymo konteineriai perpildyti.

Įmonėje nepilnai vykdoma savikontrolė, laboratoriniai pagamintos produkcijos tyrimai atliekami ne pagal patvirtintą planą (2011 metų II ketvirtį tyrimai įmonėje neatlikti).

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai