To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Seselė pasikvietė vieną iš...

Gimdymo namai. Seselė pasikvietė vieną iš koridoriuje laukusių vyrų ir paskelbė:
- Sveikinu, Jums gimė sūnus.
Kitas, šalia jo, stovėjęs vyras pykteli:
- Kaip, jis juk laukė po manęs?

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Paprastai, jeigu 100 moterų turi lytinių santykių be kontracepcijos antrą - trečią savo ciklo savaitę, maždaug 8 iš jų pastoja.

A.Zuokienė: Aristoteli, Jūs neteisus

Neteisus pirmiausia dėl to, jog didžiojo filosofo žodžiais tariant, moteris yra tik pasyvi gavėja, o vyras yra aktyvus davėjas. Klausimas, ar gimęs vaikelis panašus į mamytę ar į tėvelį, anot Aristotelio, niekam neturėtų kilti, nes paveldimos gali būti tik vyro savybes, kurios glūdi vyro sėkloje.

Graikų filosofas manė, jog moterys yra gamtos klaida, jo žodžiais tariant, „ne visai išsivystęs vyras". Šiandien galima būtų tvirtinti atvirkščiai, nes įvairiais tyrimais jau įrodyta, jog moterys labiau išsilavinusios, atsakingesnės ir mažesnės užuomaršos, linkusios dalintis įtaka, būdamos vadovėmis skatinta darbuotojų pasitikėjimo savimi jausmą, moterys jautresnės kito nelaimei, kritiškiau ir atsakingiau renkasi ir vertina savo partnerius bei yra ištikimesnės nei vyrai. Moterys pirmauja kalbos sklandumo testuose, joms geriau sekasi mokytis užsienio kalbų, jos nagingesnės, geriau negu vyrai atlieka tikslumo reikalaujančias pirštų miklumo užduotis, moterys užuodžia silpnesnius kvapus negu vyrai, jų klausa geresnė ir laikui bėgant blogėja lėčiau negu vyrų, moterys geriau sugeba pastebėti ir atsiminti objektų padėtį erdvėje, todėl nenuostabu, kodėl kai kurie vyrai gali spoksoti į šaldytuvą, įsmeigę akis tiesiai į pieną ir klausti: "Ar yra pieno?".

Moterims tokie klausimai niekad nekyla. Jos daugiau šypsosi ir juokiasi, dažniau žiūri kitiems į akis ir sėdi ar stovi arčiau negu vyrai, mažiau pertraukinėja kitus, mieliau sako komplimentus ir dažniau juokiasi iš kitų žmonių juokelių, geriau supranta nežodines užuominas - veido išraiškas, kūno judesius, balso tono pakitimus. Moterų veidai yra išraiškingesni negu vyrų, jos įžvalgesnės bei laimi "garbingumo" testuose, rečiau vėluoja ir vagia. Tai neginčytini mokslininkų įrodymai.

Nors ir ne tiek daug, tačiau ir moterys turi trūkumų. Tikėtina, jog prieš 2400 metų Aristotelis pastebėjo moterų silpnybę nuolat ir visur jaustis saugiomis. Dėl vidinės ramybės moterys nuo seno yra pasiruošusios priklausyti nuo vyrų. Taip lengviau, paprasčiau, ramiau, saugiau...

Šias moterų silpnybės įtvirtino visuomenėje atsiradę stereotipai, tradicijos, supratimas, etiketas, elgesio normos, vaidmenų pasiskirstymas. Lyčių skirtumai rėžte buvo įrėžti į žmonijos pasąmonę per filosofijos, literatūros, dailės kūrinius, kurie buvo vyrų kuriami vyrams, todėl dažnai pabrėžė vyrų "pliusus" ir moterų „minusus".

Taip žmonija atkeliavo iki XX amžiaus. Per paskutiniuosius 100 metų daug kas pasikeitė. Šiandien moteris mano esanti laisva rinkdamasi vyrą, profesiją, stilių, kiek vaikų turėti ar neturėti, kaip praleisti laisvalaikį, kur dirbti, kiek uždirbti ir t.t. Kiekviena nešame sunkią papročių, tradicijų, kultūros naštą, iš kurios išsivaduoti, jos nepaisyti, labai sunku, tačiau įmanoma.

Šiandien Aristotelis nebedrįstų kalbėti apie moters neišsivystymą, nes kur dar toliau moteris begalėtų vystytis? Eidamas teisingu keliu ir kiekvienas vyras kitame gyvenime turi galimybę gimti moterimi...

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Taip, moterų geresnė klausa, uoslė bet bet silpnesnis teorinis mastymas ir vaizduotė.

KAIP ŠAUNIAI PARAŠYTA! GALĖČIAU TIK TĄ PATĮ PAKARTOTI.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai