To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Numirė vyras su žmona...

Numirė vyras su žmona.
Ateina į rojų: gražu, pauksčiukai čiulba, angelėliai skraido, šilta,
mokesčių nėra... Vyras kumšt žmonai į pašonę su alkūne: "Viskas
per tavo sveiką maistą - prieš 20 metų jau galėjom čia būti"

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nepakankama miego trukmė vaikystėje yra susijusi su padidėjusia vaiko nutukimo rizika ir nerimu, agresija bei depresija vyresniame amžiuje.

Kodėl vyrai neranda kojinių? Kalta evoliucija

Kodėl moterims sunku iššifruoti žemėlapius, o vyrai nepastebi daiktų, gulinčių priešais jų nosį? Atsakymą žino mokslininkai.

Anot jų, tai lemia skirtingi abiejų lyčių vaidmenys evoliucijos eigoje.

Jau nuo neatmenamų laikų egzistavo darbų pasidalijimas: vyrai eidavo į medžioklę, todėl išlavino orientavimosi erdvėje įgūdžius, tuo tarpu moterys rinkdavo maistą, todėl išmoko greitai pastebėti netoliese esančius vaisius, uogas ar riešutus.

Ši teorija buvo iškelta įvertinus tyrimus, kurių metų stebėta, kaip moterys ir vyrai suvokia meno kūrinius.

Mokslininkai nustatė, kad už erdvės suvokimą atsakinga smegenų sritis, vadinama parietaline skiltimi, tiek vyrams, tiek moterims suaktyvėja tuo metu, kai jie grožisi paveikslais ar fotografijomis.

Tačiau yra vienas skirtumas: moterims neuronai suaktyvėja abiejuose smegenų pusrutuliuose, tuo tarpu vyrams - tik dešiniajame pusrutulyje. Kairysis smegenų pusrutulis yra atsakingas už arti esančių objektų suvokimą, o dešinysis - už koordinaciją.

Kalifornijos universiteto mokslininkas Francisco Ayala mano, kad tokie skirtumai atsirado ankstyvojoje modernaus žmogaus evoliucijos stadijoje.

Medžioklėje, kuri tradiciškai laikoma vyrų užsiėmimu, reikėjo geros orientacijos erdvėje, kad būtų galima susekti ir sumedžioti laimikį. Tuo tarpu moterys labiau lavino gebėjimą pamatyti arti esančius daiktus, nes jos buvo atsakingos už vaisių, uogų, šaknelių rinkimą.

Dėl šios priežasties moterys geriau nei vyrai pastebi aplink jas esančius daiktus, net ir tuos, kurie atrodo visai nereikšmingi, o vyrai pralenkia moteris savo navigaciniais sugebėjimais. Jie greičiau įvertina atstumą ir tam tikro taško vietą koordinačių sistemoje, o moterys įsimena konkrečius vietovės orientyrus bei santykinę kryptį, pavyzdžiui, „į kairę nuo.." ar „į dešinę ties...".

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai