To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Silpnos klausos pacientė klausia gydytojo...

Silpnos klausos pacientė klausia gydytojo:
- Kiek aš jums skolinga už vizitą?
- Penkiasdešimt šilingų.
- Atleiskite, kiek? Septyniasdešimt?
- Ne, madam, šešiasdešimt.

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vieno kiaušinio trynyje yra pusė cholesterolio dienos normos.

Prieskoniai: ir skanu, ir sveika

Kvapūs prieskoniai, švieži ir džiovinti, ne tik pagerina įvairių valgių skonį. Jie turi gydomųjų savybių, kurios apsaugo nuo daugelio negalavimų.

Sveika mityba - tai ne tik tinkamas maisto produktų derinimas. Patiekalai turi būti skanūs, žadinti norą juos valgyti, nesukelti negalavimų. Visa tai lengvai pasieksite, jei vartosite atitinkamus prieskonius ir jų mišinius.

Prieskoniai, tarp jų ir žolelės, efektyviai ir teigiamai veikia mūsų organizmą: garstyčių aliejus švelnina gleivinių uždegimą, eteriniai aliejai skatina virškinimo organų veiklą, atpalaiduoja raumenis.

Prieskoniuose esantys vitaminai ir mineralinės medžiagos stiprina organizmo imuninę sistemą.

Žalioji vaistinėlė

Prieskoniais galima sušvelninti kai kuriuos organizmo negalavimus.

Apetito stoka. Išbandytas būdas - įdėti į patiekalus daugiau svogūnų ir česnakų, jie sumažina kraujospūdį ir cholesterolio kiekį kraujyje, o tai sukelia alkio jausmą.

Jautrus skrandis, žarnyno atonija.

Patiekalai, pagardinti anyžiais, cinamonu, kvapiaisiais pipirais, gvazdikėliais, stiprina skrandžio gleivinę. Krienai, garstyčios, dauguma aštrių prieskonių (aitrioji paprika, imbieras, muskatas, pipirai, kvapieji pipirai, gvazdikėliai) skatina žarnyno veiklą.

Kepenų ir tulžies pūslės funkcijų sutrikimai. Ciberžolės, kmynai ir svogūnai - efektyvios priemonės, skatinančios tulžies išsiskyrimą.

Širdies negalavimai. Aitrūs prieskoniai (paprika, pipirai, imbieras, ciberžolės) skatina širdies veiklą. Garstyčios teigiamai veikia kraujo apytaką. Aitrioji paprika - išbandyta priemonė, neleidžianti susidaryti krešuliams kraujagyslėse ir apsauganti nuo širdies infarkto.

Pilvo pūtimas. Veiksmingiausios priemonės nuo vidurių pūtimo ir žarnyno dieglių yra anyžiai, kmynai, kalendros, gvazdikėliai, levandos, šalavijai ir pankoliai.

Skysčių susikaupimas organizme. Šlapimą varo kadagių uogos, petražolių lapeliai, mairūnai, gelsvės.

Viršutinių kvėpavimo takų kataras. Šį negalavimą švelnina mėtos, anyžiai, čiobreliai ir pankoliai.

Bazilikas skatina sulčių išsiskyrimą, reguliuoja virškinimą. Antpilas (šaukštelis žolelių į stiklinę verdančio vandens) gydo virškinimo sutrikimus; žolelių spiritinis antpilas - vidurių užkietėjimą.

Cinamonas mažina cukraus kiekį kraujyje.

Česnakai veikia kaip nestiprūs antibiotikai, vartojami peršalus (2 skiltelės 3 kartus per dieną). Mažina kraujospūdį.

Gvazdikėliai padeda nuo pykinimo. 4 gvazdikėlius užpilti stikline verdančio vandens, palikti, kad pritrauktų. Gvazdikėlių miltelių košelė ar aliejus, įlašintas į danties skylutę, malšina jo skausmą.

Imbieras (šaukštelis šviežio tarkuoto imbiero, užpiltas stikline verdančio vandens) padeda nuo peršalimo, skrandžio sutrikimų. Kramtomas imbieras švelnina gerklės, dantų skausmą.

Juozažolė gydo gerklės ir bronchų negalavimus (šaukštelį žolelių užpilti stikline verdančio vandens, palikti, kad pritrauktų, nukošti ir gerti); švelnina virškinimo sutrikimus.

Kmynai pagerina virškinimą, apetitą, palengvina kvėpavimą, šalina vidurių pūtimą.

Kalendra gerina virškinimą, panaikina spaudimo skrandyje jausmą, veikia raminamai. Šaukštelį sėklų įberti į arbatą ar kitą karštą gėrimą, leisti pritraukti, nukošti ir gerti.

Svogūnų laiškai veikia kaip antibiotikas. Žadina apetitą, stiprina skrandį, valo kraują. Gali būti taikomi dietose, gydo inkstus.

Krienai palengvina virškinimą. Krienų pienelis (šaknį susmulkinti, užpilti stikline karšto pieno, palikti pritraukti ir nukošti) gydo odą. Veidą valyti prieš miegą.

Lauro lapai skatina virškinimą.

Mairūnų antpilas geriamas skaudant galvą, peršalus. Šaukštelį mairūnų užpilti stikline verdančio vandens, palikti pritraukti, nukošti ir gerti.

Paprikos gerina virškinimą. Tai - puikus vaistas nuo peršalimo.

Petražolių lapeliai turi daug vitaminų ir mineralinių druskų. Kramtomi palengvina kvėpavimą, jaunina odą. Valoma petražolių lapelių antpilu oda tampa matinė ir skaisti.

Rozmarinai skatina kraujo apytaką, virškinimą, malšina reumatinius skausmus. Rozmarinų antpilu skalaujama gerklė. Įpiltas į vonią - pašalina nuovargį.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai