Naujausi straipsniai
Gydytojau, ar aš gyvensiu?...- Gydytojau, ar aš gyvensiu?- silpnu balseliu teiraujasi ligonis.
Vaistų paieška
|
Kraujospudis ir problemos
2009, Spalis 11 - 14:27
sveiki,man 31 metai,pries metus balandzio pradzioja pasijutau silpanai,pasimatavus kraujo spaudima jis buvo aukstesnis nei visada (152/97)nuo tada ir prasidejo mano negalavimai,spaudimas pastovus nebuna jis sokineja 119/76 iki 217/120,dabar dar ir mazakraujyste rada ar tai gali buti kaip nors susije su leukemija |
Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.
— 2011, Rugpjūtis 31 - 00:13
Neisikalbek tokios baisios ligos :)
GMP — 2009, Spalis 11 - 14:27
Kodėl galvojate apie leukemiją? Taip, mažakraujystė gali būti dėl leukemijos, tačiau net ir iš paprasto kraujo tyrimo galima įtarti mažakraujystės priežastį (gydytojas Jums turėjo pasakyti, kodėl išsivystė mažakraujystė). Nematydami viso tyrimo, negalime pasakyti mažakraujystės priežasties.
Kraujospūdis su mažakraujyste nesusijęs (dėl jos AKS kartais būna sumažėjęs). Apskritai, kraujospūdis šokinėja visiems žmonėms - normalu, kad jis pakyla fizinio krūvio, streso, įtampos metu. Todėl matuojamas bazinis kraujospūdis - ryte, vos pabudus, neatsikėlus iš lovos. Jis yra tiksliausias. Beje, norint tiksliausiai išsimatuoti AKS, kraujospūdžio matuoklis turi būti gyvsidabrinis (elektroniniai gali būti netikslūs, ypač tie, kurie dedami ant riešo).
Jei kartais pasijuntate blogai - skauda, svaigsta galvą, silpna, o pasimatavus - AKS labai didelis, reikėtų kreiptis į gydytoją. Tai gali būti dėl inkstų ligų, hormonų sutrikimo (feochromocitomos).
Skelbti naują komentarą