To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktaras užeina į palatą, prieina prie vieno ligonio ir sako...

Daktaras užeina į palatą, prieina prie vieno ligonio ir sako:
- Taip... Mes jus pagaliau ištyrėme. Manau, kad gydysitės čia ne daugiau
kaip savaite.
- O daktare, kaip aš jums atsidėkosiu!!!
- Bijau, kad jūs mane neteisingai supratote...

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Hipotermija - tai bendras kūno atšalimas. Mirtina žmogaus kūno temperatūra yra 28C.

Kokios spalvos gerina sveikatą?

Kiekviena spalva turi savo reikšmę. Psichiatrai per konsultacijas gali paprašyti savo pacientų ką nors nupiešti. Pagal tai, kokią spalvą jie pasirenka ir ką piešia, nustatoma žmogaus vidinė būsena. Ligonio sveikatos būklei gerėjant, kinta spalvos ir siužetas: nupieštų žmonių veidai tampa linksmesni, pasirenkami šviesesni tonai. Piešimas padeda ligoniams išreikšti tai, ko jie nepasako žodžiais.

Spalvos daro daug didesnę įtaką mums, nei mes galime įsivaizduoti. Jei naudosime spalvas protingai, jos gali mus stiprinti, raminti, įkvėpti, džiuginti ir pan.

Raudona

Tai gyvybės spalva, simbolizuojanti karštį, jį spinduliuoja, todėl šildo, jaudina, drąsina ir teikia energijos. Raudona dar vadinama meilės, aistros, jėgos, pykčio ir karo spalva.

Oranžinė

Siejama su saule, džiaugsmu, kūrybiškumu, sėkme, energija. Teigiamai veikia emocijas, laikoma ir drąsos spalva. Jos turėtų vengti emocijoms lengvai pasiduodantys žmonės. Taip pat ši spalva kelia apetitą, jos turėtų vengti besilaikantieji dietos. Stimuliuoja protą, daro įtaką socialiniams ryšiams, ją rekomenduojama naudoti, siekiant paskatinti žmonių protinį darbą ar tarpusavio komunikaciją.

Geltona

Tai trečia spektro spalva. Ji siejama su energija, saule, laime, džiugesiu, kūrybiškumu. Geltonos lempos ar stikliniai langai veikia nervinę smegenų sistemą ir visą kūną. Ši spalva stiprina imunitetą. Ji taip pat yra pavydo ir apgavysčių simbolis.

Žalia

Suteikia stabilumo, ištvermės ir ramybės. Ji asocijuojasi su pinigais, augimu, pavasariu, pavydu, gaiva, jaunatviškumu, ištikimybe, harmonija ir gijimu. Ši spalva padeda nusiraminti, nuteikia poilsiui, taip pat padeda suprasti ir išanalizuoti naują informaciją.

Mėlyna

Asocijuojasi su dangumi, jūra, religingumu, tikėjimu, stabilumu, melancholija, pasitikėjimu, ištikimybe, laisve, dvasine energija, saugumu. Kambarys, išdažytas mėlynai, atpalaiduoja.

Violetinė

Atspindi taurius dvasinius siekius, todėl ji visada buvo siejama su religija. Ši spalva nuramina nervus ir yra ypatinga dėl gydomųjų antiseptinių savybių. Rožinė ir violetinė išreiškia garbingumą, dvasingumą ir savigarbą.

Ruda

Tai žemės spalva, nuteikia materialistinėms mintims, asocijuojasi su konservatyvumu ir pastovumu.

Pilka

Naudojama kaip pagrindas kitoms spalvoms. Neutrali, visapusiškai harmoninga, reiškianti pasitenkinimą.

Balta

Sugeria visus spindulius ir todėl yra atpalaiduojanti ir vėsinanti. Simbolizuoja švarą, protą, taiką, šviesą, nekaltumą ir teisybę.

Juoda

Juoda dažnai reiškia paslaptingumą. Taip pat asocijuojasi su rafinuotumu, elegancija, tamsiomis jėgomis ar mirtimi. Jauni žmonės juoda spalva dažnai išreiškia maištą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai