To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vaistinėje. Ateina žmogelis ir sako...

Vaistinėje. Ateina žmogelis ir sako:
- Naktimis pas mane pelės žaidžia futbolą. Ar galit duoti vaistų?
Vaistininkas sako:
- Turiu tokių vienų, bet juos reikia gerti kas dieną.
Žmogelis sako:
- O ar aš galiu šiandien dar negerti?
Vaistininkas:
- O kodėl?
Žmogelis:
- Todėl, kad šiandien finalas.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterys nuo 20 iki 30 m. turėtų būti apžiūrimos gydytojo kas du metai, nuo 40 m. – kasmet.

Kas slypi po B12 papildu?

Kaip labai pasaulio žmonėms reikia įvairių vitaminų, papildų ir vaistų, skalambijama visais TV kanalais. Kaip labai B12 yra reikalingas vegetarams, veganams ir žalio maisto valgytojams, skalambija visa pasaulinė Veganų asociacija su Sveikatos Ministerija priešaky. Ir kaip labai šiems žmonėms reikia įsigyti bei naudoti maisto papildus su tuo vitaminu, ir kaip labai yra rūpinamasi jų sveikata, "praturtinus" veganiškus pusfabrikačius tais papildymais.

Kad žmogaus organizmas, kaip ir kitų gyvųjų, gali pats susidoroti su ta taip vadinama B12 "problema", jam pakeitus maisto kokybę, kai jam netrukdoma, apie tai nekalbama. Atvirkščiai, žmonėms grasinama ligomis ir nusilpimais, verčiant juos pirktis "prisodrintus" negyvus pusfabrikačius ir vitaminus. Nors būtent per juos organizmui užkertama proga gaminti visa, kas jam reikalinga sveikam funkcionavimui, manipuliuojama žmonių neišmanymu, patiklumu, pinigine ir...sąmone.

Mokslų daktarė Vivijan Vetrano (natūropatė, mokslininkė, nepriklausoma lektorė, keletą metų buvo tarptautinės Sveikatos Asociacijos prezidentė) teigia

kad nėra tokio dalyko kaip B 12 trūkumo nei pas veganus, nei pas 100% žalio maisto valgytojus. Jiems nereikia valgyti purvo, gyvulinės kilmės produktų ar vartoti piliules, kad išsaugoti B12 balansą. Tai padaro žarnyne esanti bakterija. O medžiagų apykaitai būtinos ir vartojamos B12 koenzimo formos yra neapdorotose šviežiose daržovėse, vaisiuose, taip pat riešutuose ir sėklose. Tikroji taip vadinamo B12 deficito problema yra prastas virškinimas ir maisto įsisavinimas, bet ne vitamino stoka.
Jei suvalgytumėt 100 gr žalių pupelių, raudonų burokėlių, morkų ar žirnelių, gautumėt pusė B12 taip vadinamos dienos normos minimumo, reikalingo normaliam virškinimui ir pasisavinimui. Svarbu pažymėti, kad žalio maisto valgytojai turi aukštesnį B12 nei vegetarai, kurie maistą gamina. Knygos (Rodale's "The Complete Book of Vitamins") 236 psl. yra toks paaiškinimas:"Kaip jums žinoma, B grupės vitaminai vadinami "kompleksu", nes jis yra susikoncentravęs dideliame kiekyje susijusių vitaminų, kurie paprastai būna tame pačiame maiste."

Aktyvaus B12 vitamino koenzimų šaltinis yra bakterijoje, esančioje burnoje, aplink dantis, tonziles, liežuvio "raukšlėse", viršutinėje bronchų dalyje. Šis šaltinis aprūpina pakankamu vitamino B12 koenzimų kiekiu, patenkindamas kuklius vegetarų poreikius.

Vivijan V. nuodugniai studijavo vitamino B12 atvejį

Ji atrado, kad biochemikai, nešališki mokslininkai ir daugelis rašančiųjų klaidingai naudoja terminą "Vitaminas B", kalbėdami apie cianokobalaminą(cyanocobalamin), kuris yra absoliučiai netinkamas vartoti, tačiau vistik yra dedamas į visus B12 vitamino papildus. Kai kalbama apie vitaminą B12, jie nurodo pusiau sintetinį B12, kuris nuo pat pradžių yra užterštas nuodinguoju cianidu, cheminiškai išgaunamu iš gyvūnų audinių. Procese anglis jungiama su nitrogenu, formuojasi nuodingas cianokobalaminas, kurį mokslininkai atkakliai vadina Vitaminu B12. Natūtalus B12 randamas išimtimai tik augaluose ir gyvūnuose, ir tik tai yra vadinama B12 koenzimu.

Pradinis B12 išgavimo metodas iš jo šaltinių apima gaminio kaitinimą silpnoje rūgštyje, pridedant cianido jonų, ir tai, kad jis veikamas šviesa. Šiame procese koenzimai virsta cianokobalaminu (Review of Physiological Chemistry, Harper, Harold A., Lange Medical Publications, New York, 1977, page l81. Also refer to Cobalamin: Biochemistry and Pathophysiology, Wiley. N. and F. Sicuteri, New York, 1972.) )

Dar daugiau, vitaminimų bei papildų gamyboje cianidas yra dedamas į pradinį tirpalą, nes anglis ir nitrogenas yra reikalingi didelėms vitaminų molekulėms formuotis. Ir čia sunaudojamas didelis anglies kiekis.
Jei gyvūnui ar žmogui yra duodamas cianokobalaminas, jų organizmas pašalina cianidą, kaip nenaudotiną ir toksišką.
Kalis, esantis organizme, reaguoja su cianidu, esančiu cianokobalamine, arba taip vadinamame B12, tuomet formuojasi toksiškasis kalio cianidas(KCN), kuris yra nuodingas ir naudojamas kenkėjų naikinimui. Tai yra priežastis, kodėl kūnas taip greitai atmeta "vitamino B" injekcijas. Per 24 valandas daugiau nei 90% cianokobalamino(B12), esančio papilduose, atmetama.

Problema ta, kad cianidas yra nuodingas

Daugelis žmonių pradeda jaustis prasčiau, nei iki jie pradėjo vartoti papildus. Cianokobalamino yra visuose papilduose, nes taip - stabiliau ir pigiau atseina gamyboje. Bet jis absoliučiai netinkamas vartojimui. Jei kūnas turi pakankamai energijos, jis pajėgia atmesti cianidą ir išgauti naudos iš vartotinų komponentų. Daugiausia, ką žmonės patiria, naudodami cianokobalamino papildus, yra stimuliavimas. Cianido toksinis efektas pasireiškia kaip energijos protrūkis, kadangi kūnas sunkiai dirba šalindamas nuodus, o žmonės yra mulkinami teigimu, kad tokiu būdu veikdami papildai, juos gydo. Tuo tarpu, jei kraujo testas rodo B12 padidėjimą, iš tikrųjų tai žymi CIANOKOBALAMINO kiekį. Tinkamos naudoti formos yra nunešamos į ląsteles ir negali būti aptiktos dbartinio lygio atliekamais kraujo testais, kurie dažnai yra netikslūs ir, kaip buvo tvirtinta anksčiau apie cianokobalamino papildų ir B12 injekcijas, apie 90% jų yra pašalinama iš organizmo per 24 valandas.

Iš Sveikatos pozicijų, jokia B12 terapija neskatina pasveikimo nuo taip vadinamos avitaminozės.

Atvirkščiai - užslėpia simptomus. Kai žmonės teigia, kad jiems pradejus vartoti cianokobalamino papildus, išnyksta anksčiau pasireiškę B12 trūkumo simptomai, jie klysta. Nes iš tikrųjų jie negauna tinkamų vartojimui Vitamino B12 koenzimų, ir jų kūnai yra priversti konvertuoti cianidą į veiklias formas - metylcobalaminą ir adenosylcobalaminą. Tos extra funkcijos stimuliuoja, bet švaisto nervų energiją, ir žmonėms iš tikrųjų pablogėja sveikata. Tik jie nesuvokia tikrosios negalavimų priežasties.

Veganai ir žalio maisto valgytojai turi pakankamą kiekį B12 koenzimų savo maiste.

Nors ir yra siūlomų B12 pakaitalų vaistinėse, jo galima rasti natūraliame maiste. Kiekviename vaisiuje ir daržovėje jo yra tam tikras kiekis. O pagrindinė natūralaus kobalamino trūkumo priežastis yra susilpnėjęs virškinimas, kobalamino pasisavinimas iš maisto ir virškinamojo trakto. Natūralus B12 koenzimų pasisavinimas prasideda burnoje, gerklėje, stemplėje, bronchų vamzdeliuose, taip pat ir žarnyne.

O iš kur tie virškinimo susilpnėjimai, silpnumai ar depresijos?

Priežastys yra įvairios: padidėja suvartojamų proteinų ar riebalų kiekis; gaminamas maistas vietoj žalio; antibiotikų, kontraceptinių preparatų, narkotinių medžiagų, alkoholio, tabako vartojimas; per didelis vitamino C kiekio vartojimas, per daug valgoma sojos ir kt.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai