To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Paciento palatoje skamba telefonas...

Paciento palatoje skamba telefonas.
- Alio, tai jus gydantis daktaras.
- Labas, daktare, tai kuo aš sergu?
- Radom ir cholerą, ir hepatitą, ir dar daug ką.
- Tai greičiau mane gydykit!
- Taip, prirašiau jums blynų dietą.
- O kas tai?
- Blynai bus rytą, per pietus ir vakare.
- O ar tai man padės?

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žodis autopsija (skrodimas, sekcija) graikų kalboje reiškia: auto - aš, pats, opsis - stebiu - aš stebiu, įvertinu savo akimis, apžiūriu.

Seksas be sueities

Seksą be penetracijos (sueities) nė kiek neperdedant galima pavadinti itin naudingu, saugiu ir praktišku dalykėliu, tikru ateities seksu.

Pirmiausiai, kad penetracija - idealus kontracepcijos metodas. Kadangi sueitis neįvyksta, tai nėra nuo ko ir saugotis. Pagaliau, nereikia nervintis, grabaliotis apie spintelės dureles ieškant prezervatyvų, paskui galvoti, ar neįplyš ir panašiai.

Galų gale, reikia leisti ir lytiniams organams pailsėti. Turbūt ir jiems nusibodo tai daryti iki gyvo kaulo! O čia tiek erdvės eksperimentams. Galima sakyti, visam kūnui.

Todėl siūlome jums, „suinteresuotiems seksu", kūno vietų sąrašą.

Pradėsime nuo galvos. Tačiau turėkite omenyje, kad bus kalbama ne apie aštrų protą, o burną.

Langvinis seksas. Atvirai pasakius, seksas be penetracijos galima pavadinti tik sąlyginai, nes be vienokio ar kitokio prasiskverbimo, iš tikrųjų, čia neapseisi. Tiesa, šiuo atveju langvinis seksas - tik išviršinis lyties organo aplaižymas. Toliau šis reikalas nepajudės. Orgazmo tikimybė tokio sekso metu - didelė. Tiesa, vos vos užleidžia savo pozicijas įprastam oraliniam seksui. Dar yra vieno langvinio sekso būdas - tai lyties organo lietimas prie nosies. Penetracija tokio sekso metu beveik neįmanoma. Tačiau visai galimas variantas trinti falu į nosies šnerves ar kurią kitą nosies dalį, priklausomai nuo jos jautrumo. Kaip ir bet kuris kitas sekso būdas, šis gali sėkmingai baigtis sėklos išsiliejimu ant veido. Tiktai reikėtų iš anksto įspėti merginą ar moterį užmerkti akis ne tik dėl didelio malonumo.

Aurikuliarinis seksas - tai penio įvedimas į ausį. Kažkodėl jis vadinamas legendiniu sekso būdu, gal dėl to, jog mažai žinomas ir ištyrinėtas. Tiek teoriškai, tiek praktiškai. Jei tavo svajonė - būti lyderiu sekse, tada pirmyn! Beje, ausų „prieangis" - viena jautriausių moterų erogeninių zonų. Todėl reikėtų peniu daryti lėtus, sukamuosius judesius aplink ausį, jos išorėje o paskui ir link vidaus. Tik nemėginkite įgrūsti. Tiek, kiek penis įeis, tiek pakaks. Kai kurios moterys patiria stipresnį orgazmą nei vaginalinio sekso metu.

Тrichofilinis frotažas - įdomus tuo, kad nepaprastai egzotiškas. Šis sekso be sueities būdas labai paprastas, net juokingas: peniu švelniai braukoma per moters galvą, plaukus. Turbūt šio sekso būdui merginų neteks ilgai įkalbinėti. Juo labiau, tokiam seksui nereikia išankstinio pasiruošimo ir nusiteikimo. Aišku, gerai būtų, kad prieš tai mergina išsitrinktų plaukus, kad nebūtų ant jų jokio lako ar želė pėdsakų, segtukų, antraip partneris gali sužaloti savo vyrišką pasididžiavimą. Be to, nepamirškite pasidomėti, kokiam šampūnui ji teikia pirmenybę. Nes negali žinoti, gal paskui abrikosų, persikų ar dilgėlių šampūnas sukels tokią alergiją, kad paskui nežinosite kur kišti savo brangenybę. Be to, romantiškas, sekso be sueities vakaras gali baigtis čiauduliu ar net sloga!

Pubis seksas - trynimas peniu į partnerės genitalijas. Geriau, kad ten nebūtų plaukelių. Priešingu atveju, trynimas sukels vien skausmą ir nemalonius pojūčius. Tiesa, prieš pradėdami pubis seksą įspėkite partnerę, kad nebus penetracijos (sueites). Priešingu atveju, ji nesupras ir pagalvos, kad kažkas atsitiko su jūsų galva ar...peniu. Praktikuodami pubis seksą turite būti ypatingai atsargūs, nes pasekmės - nenusakomos.

Маnualinis seksas - vienas labiau paplitusių sekso be penetracijos būdų. Šio sekso metu vyro penis atsiduria rūpestingose ir jautriose partnerės rankose, kur ji išdarinėja su juo ką nori. Tiksliau, ką „sufleruoja" jos seksualinė vaizduotė. Tuo atveju, skirtingai nuo daugumos kitų bepenetracinių sekso būdų, čia gali nesijausti egoistu ir atsakyti į jums daromą masturbaciją tuo pačiu. Atsisėskite vienas priešais kitą lotoso poza ir pirmyn... Manualinis seksas ne tiktai vienas populiariausių ir „padoriausių" bepenetracinio sekso būdų, bet ir demokratiškiausių. Jei vyriškis staiga lieka vienas, visada jam padės „manualinis autoseksas".

Vertebralinis seksas - tai penio „pasivaikščiojimai" po stuburą. Kitaip tariant, peniu braukiant pereinama išilgai per visus stuburo slankstelius, pirmyn ir atgal. Tiesa, greičiausiai penis neįveiks visų slankstelių (per daug sunkus darbas), bet galite stabtelėti pusiaukelėje ir apsisukę grįžti. Taip pat peniu galima „paslidinėti" (nepamirškite lubrikanto) ir dešiniau ar kairiau stuburo. Kitaip tariant, leiskite jam pasimėgauti ir nukrypimais į šalį. Nenustebkite, jei partnerė šią jūsų teikiamą procedūrą priims kaip egzotinį erotinį masažą, todėl pabaigoje paaukokit ejakuliaciją vardan nepaprastai švelnaus jaudulio ir malonumo.

Маmologinis frotažas - šis terminas toli gražu nereiškia lytinį kontaktą su gydytoju mamologu, kaip galima būtų pagalvoti, o viso labo tik moters krūtis ir spenelius. Labiau palitęs šio sekso be sueities būdas - peniu trintis tarp jos krūtų. Sutikit, vos ne kinematografinis variantas lytinio akto be prasiskverbimo. Sprendžiant iš jo populiarumo pornografijos žvaigždžių tarpe, šis sekso būdas ganėtinai praktikuojamas ir perspektyvus sėklos išsiveržimo prasme.

Gliutalinis petingas - tai seksualinis kontaktas, kurio metu vyro lytinis organas atsiduria užpakaliuko dešinės ir kairės minkštimų viduryje. (Tik ne į anusą!) Beje, vienas... pavojingiausių sekso be sueities sąraše. Todėl, kad daug viliojančių galimybių... patirti stiprų orgazmą. Kaip ir pubis sekso atveju, jei pradėsite šį sekso būdą be išankstinio susitarimo, moteris gali pagalvoti, kad jūs susipykęs su moters anatomija ir niekaip negalite suprasti, ką jums iš tikrųjų reikia daryti.

Išspręsti kai kurias savo egoizmo ir užsiangažavimo problemas gali padėti paravaginalinis frotažas, t.y. partnerių abipusis trynimasis lytiniais organais. Rezultatas: abipusis orgazmas vienu metu - garantuotas.

Galima būtų išskirti dar vieną sekso be sueities būdą futdžobą (anglų kalba - footjob). Pažodžiui išvertus tai reikštų „darbas kojomis". Iš tikrųjų, šiuo žodžiu priimta vadinti tokią pikantišką situaciją, kai vyro penis „užsiima seksu" visokiausiais būdais su mylimos moters ...šlaunimis, blauzdomis, pėdomis. Būdų tikrai yra daug ir visi jie - įkandami. Futdžobas, kaip ir visi kiti nuostabūs ir naudingi sekso dalykėliai atkeliavo į Europą iš paslaptingų Rytų. Legendos byloja, kad futdžobą nuolat praktikavo Birmano princai, kuriose dalyvavo Bangladešo masažistės.

Vienas populiariausių futdžobo variantų - tai taip vadinamas intrapedalinis seksas. Vyriškio penis atsargiai įstatomas tap moters užpakaliuko minkštimų. Po to partneris pradeda ritmingai judėti šlaunimis, trindamasis į moters šlaunis. Tai sustiprina lytinį jaudulį ir orgazmą. Pasak futdžobo teoretikų ir praktikų, tokia pozicija teikia vienodai didžiulį malonumą abiems partneriams.

Panašus variantas - intratibialinis seksas - toks pats komfortas, tik tai daroma moters delnuose, kuriais ji apgaubia penį (juk pėdomis neapgaubsi) ir nestipriai suspaudžia. Šio sekso būdo be sueities efektyvumas priklauso pirmiausiai nuo partnerės išradingumo ir sugebėjimo darbuotis delnais. Vienintelis bet... Skirtingai nuo kitų sekso būdų šiuo atveju kuo greičiau baigsit, tuo geriau... nes nuo ilgo proceso ir neįprastos pozos moteriai gali „užtirpti" visas kūnas.

Poplitealinis seksas - vienas paprasčiausių variantų, kai vyriškis įstato savo penį į moters kelių duobutes. Greičiausiai jums suteiks nemalonų pojūtį tai sausumas kelių duobutėse. Reikalas pataisomas: sutepkite duobutes lubrikantu. Ir dar. Jei partnerė neserga areksija ar šiaip nėra liesa, seksas pavyks. Be to, abiems įsitaisius patogioje pozoje, vyriškiui atsiranda galimybė tuo pačiu metu bent iš dalies „atsidėkoti" jai, glamonėjant ranka jos šlaunis ir kitas pasiekiamas kūnas vietas.

Femoralinis seksas - suteikia galimybę patirti orgazmą ritmingai trinant peniu į moters šlaunis. Tiesa, jei neprikišite ir savo nagų prie šio reikalo, tai orgazmo galimybė - nedidelė. Todėl teks rinktis vieną iš dviejų: arba bus patenkinta vyriškų rankų glamonėmis partnerė, arba patenkintas vyras jos šlaunimis.

Intrafemoralinis seksas - tai beveik tas pats, tik penį reikėtų suspausti tarp šlaunų. Tik šiuo atveju lytiškam artumui kelia pavojų tai, kad suteptas lubrikantu penis gali iššokti iš šlaunų „glėbio", vyriškiui nespėjus baigti. Nieko nepadarysi, tada reikėtų pakartoti seansą, tik tvirčiau ir giliau laikant penį tarp šlaunų, kol vyriškis patirs orgazmą. Tačiau vis dėlto būkite atidesni ir pernelyg neįsibėgėkite čiuožinėdami tarp šlaunų.
Svarbiausia tai, kad iš čia išvardintų futdžobo variantų, nei vienas neturi jokių neigiamų poveikių. Tačiau jei mergina ar moteris priešinsis, užuominomis pasakykite jai, kad futdžobas - tai ne tik geras seksas, bet ir fitnesas, nes tokio kontakto metu puikiai treniruojami šlaunų, apskritai, kojų raumenys.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai