To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Miško gyventojus kviečia į armiją...

Miško gyventojus kviečia į armiją. Iš medicinos kabineto išeina lamingas zuikis.
- Ko toks patenkintas?-klausia lokys.
- Aš tarnybai netinku.
- Kodėl?
- Matai tą beržą tolumoje?
- Aha...
- O aš nematau...

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkančiųjų mirtingumas nuo kepenų cirozės komplikacijų yra 5 kartus didesnis nei niekada nerūkusiųjų.

Selenas gali apsaugoti nuo šlapimo pūslės vėžio

Didesnis seleno kiekis moterų organizme šlapimo pūslės vėžio riziką gali sumažinti 34 procentais, teigia JAV atlikto tyrimo autoriai.

Tyrėjai iš Dartmouth medicinos mokyklos taip pat praneša nustatę, jog selenas mažina tokią riziką ir nedaug rūkantiems asmenims bei jau susirgusiems vėžiu.

Dar ankstesni tyrimai yra atskleidę panašų seleno ir moterų šlapimo pūslės ryšį, tačiau naujieji duomenys, kaip teigiama, pirmą kartą parodo seleno ir vėžio ryšį. Tyrimo rezultatus paskelbė žurnalas „Cancer Prevention Research".

Tyrėjų vertinimu, gautieji rezultatai ateityje gali pateikti atsakymų, kaip apsaugoti žmones nuo tokių piktybinių navikų.

Su maistu gaunamo seleno kiekis Europoje mažėja, nes Europos Sąjunga apmokestino kviečių importą iš Jungtinių Valstijų, kur kviečiai sukaupia daugiau seleno dėl ten naudojamų trąšų.

Laikoma, kad Didžiojoje Britanijoje kasdien žmogaus su maistu gaunamo seleno kiekis vidutiniškai sumažėjo nuo 60 iki 34 mikrogramų per dieną. Rekomenduojama paros norma yra 65 mikrogramai, o Europos Komisijos nustatyta leistina dienos norma yra 300 mikrogramų.

Dartmouth medicinos mokyklos tyrėjų grupė išmatavo seleno kiekį kojų naguose 767 žmonėms, kuriems nustatytas šlapimo pūslės vėžys (iš jų 76 procentai vyrų, vidutinis amžius - 62 metai) ir 1108 sveikiems žmonėms (iš jų 61 proc. vyrų, vidutinis amžius - 61 metai). Apskritai visiems tiriamiesiems nenustatytas seleno lygio ir šlapimo pūslės vėžio rizikos ryšys, tačiau pastebėtas žymus tokios rizikos sumažėjimas tarp moterų (34 proc.), nedaug rūkančių asmenų (39 proc.) ir sergančių vėžiu dėl geno p53 mutacijos (43 proc.).

„Pūslės vėžiu susergama dėl įvairių priežasčių ir manoma, kad viena svarbesniųjų yra susijusi su geno p53 mutacija", - sako tyrimo vadovė Margaret Karagas.

Mokslininkai tikisi šias išvadas pasitikrinti didesniu tyrimu, tad spaudai išplatintame pranešime skelbiami ir tinklalapio nutraingredients.com duomenys.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai