To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kuo skundžiatės, sinjore...

- Kuo skundžiatės, sinjore?
- Daktare, o jūs pats nematote?
- Jeigu norite, aš galiu pakviesti veterinarą. Jis moka nustatyti diagnozę neuždavęs klausimų.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Benamiui didesnė tikimybė mirti nuo hipotermijos (sušalimo) nesant dideliems šalčiams, o lyjant ir pučiant vėjui.

21 nėštumo savaitė

Koks šiandien yra tavo vaikelis?

Nuo šiol vaikelio ūgį jau galime matuoti nuo galvytės iki kulniukų. Taigi, šiuo nėštumo periodu vaikelio ūgis siekia apie 26,7 cm, o svoris apie 360 g.

Kokia esi tu?

Šią savaitę tavo gimda turėtų būti apie 1 cm virš bambos. Iki šios savaitės tavo liemens linija jau greičiausiai išnyko, tad tiek draugai ir šeima, tiek pažįstami jau pastebi, jog tu laukiesi.

Kaip vystosi ir auga tavo vaikelis?

  • Tavo vaikelio virškinimo sistema jau funkcionuoja įprastai. Šiame vystymosi etape vaikelis sugeba ryti amniono skystį ir pasisavinti didžiąją dalį jame esančio vandens. Nesuvirškintą turinį virškinamuoju traktu perleisti iki storosios žarnos.
    Kaip jau minėjome, tavo mažylis ryja skysčius. Manoma, kad amniono skysčio rijimas iki gimimo išties gali padėti vaikeliui augti ir vystytis, bei nulemti normalų virškinimo sistemos funkcionavimą jau po gimimo. Amniono skystis, kuris supa vaikelį ir kurio pagalba tavo mažylis mokosi ryti ir virškinti, yra pakeičiamas kas 3 - 4 valandas.
  • Per pirmas tris šios savaitės dienas vaikelio kojytės pilnai įgaus įprastą formą ir proporcijas. Gimus vaikeliui tu galbūt pastebėsi, kad mažylio kojytės ir rankytės atrodo kiek trumpokos. Tai normalu, mat, galūnių proporcijos ims kisti, kuomet vaikelis pradės ropoti ir vaikščioti.
  • Tavo vaikelio širdis toliau vystosi ir dabar plaka pakankamai stipriai, kad būtų lengvai išgirsta stetoskopu. Taigi, kitą kartą lankydamasi pas savo ginekologą nepraleisk progos ir paprašyk paklausyti mažylio širdies dūžių.

Tavo mityba

Dauguma moterų nėštumo metu patiria velnišką norą valgyti, tačiau kai kurios besilaukiančios mamytės su tokiu alkiu nesusiduria. Savaime suprantama, kad tai gali būti tiek naudinga, tiek ne. Jausdama norą valgyti maistingų maisto produktų, tu praturtini savo dietą naudingomis medžiagomis, tačiau jausdama potraukį saldumynams ir jį patenkindama, tu skurdini savo mitybą.

Niekas užtikrintai negali pasakyti, kodėl moterys nėštumo metu jaučia potraukį tam tikriems maisto produktams, tačiau tikėtina, kad šiuos troškimus sukelia emociniai ir hormoniniai pokyčiai, patiriami nėštumo metu.

Pajutusi potraukį nemaistingiems produktams, neturintiems mitybinės vertės, susiimk ir stenkis jais nepiktnaudžiauti.

Skysčių vartojimas

Labai svarbu, kad viso nėštumo metu ir toliau gertum skysčius, nes skysčių vartojimas itin reikšmingas amniono skysčio susidarymui. Sultys yra geras skysčių šaltinis, nes jose gausu maistingų elementų. Stenkis vartoti sultis, kuriose būtų kuo didesnė gryna vaisių koncentracija. Jei nerandi geros kokybės 100 proc. sulčių, vartok tokias, kuriose gryna vaisių dalis sudaro bent 50 proc.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai