To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Nedideliame Amerikos miestelyje vietinės ligoninės chirurgas klausia parduotuvės savininką...

Nedideliame Amerikos miestelyje vietinės ligoninės chirurgas klausia parduotuvės savininką:
- Kiek jūs šį mėnesį pardavėte motociklų?
- Dvidešimt.
- Įdomu, kur dar trys?

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Uoslės praradimas gali būti ankstyvas Parkinsono ligos požymis, rašoma žurnale Annals of Neurology. Aštuonerių metų trukmės tyrime dalyvavo 2267 vyrai.

Spuogus ir nereikalingus plaukus galima pašalinti ilgam

Nepageidaujamas padidintas plaukuotumas -ne tik estetinė, bet ir psichologinė problema,kelianti rūpesčių tiek moterims, tiek vyrams. Padidinto plaukuotumo priežastys - labai įvairios. Tačiau, tiek nustačius priežastį, tiek jos neišaškinus, estetinė problema išlieka, todėl plaukus tenka šalinti kosmetiškai.

Populiariausios, daugumai prieinamos, naudojamos tiek namuose, tiek kosmetikos salonuose priemonės - skustuvai, cheminiai depiliatoriai, vaškas- veiksmingos, tačiau plauką pašalina tik trumpam laikotarpiui. Kodėl? Norint pašalinti plauką ilgesniam laikui, būtina pažeisti tas plauko struktūras, kurios įtakoja jo augimą, t.y. svogūnėlį ir užuomazgines ląsteles.

Būdas, padedantis atsikratyti plauko kiek ilgesniam periodui-elektrolizė, reikalaujanti įgudusio specialisto rankos. Juk plona adatėle turi būti pasiektas ir elektros srovės pagalba sunaikintas plauko folikulas. Procedūra skausminga, todėl dažniausiai taikoma tik nedideliems plotams.

Pastarąjį dešimtmetį rinkoje pasirodė medicinos specialistams skirtos lazerių ir šviesos technologijos, padedančios veiksmingai ir ilgam pašalinti arba sumažinti nepageidautiną plaukuotumą. Lazerinės sitemos naudoja intensyvų šviesos spindulį, kuris, pasiekęs plauko folikulą reaguoja su medžiaga, jautria šviesai - melaninu. Susigėrusi šviesos energija paverčiama šiluma. Įkaitęs plaukas pažeidžia folikulo struktūrą ir tuo būdu sutrikdomas plauko augimas. Fotoepiliacijos arba pulsinės šviesos prietaisai veikia panašiu principu kaip lazeriai. Derinama įvairių spalvų šviesa bei intensyvumas. Deja, šios procedūros kolkas labai brangios ir toli gražu ne kiekvienam prieinamos.

Šiolaikiniu fototermolizės principu veikia ir nauja LHE technologija, ilgalaikiam plauko pašalinimui naudojanti ne tik šviesos, bet kartu ir šilumos energiją. Vadovaujamasi ta pačia melanino sąvybe sugerti šviesą. Skirtingai nuo lazerinių sitemų, į atsakingas už plauko augimą struktūras pirmiausia nukreipiama šviesos šiluminė energija. Pasiekiama tam tikra temperatūra, kuri pilnam plauko sunaikinimui dar būna nepakankama. Todėl papildomai panaudojama ir nedidelė dalis šviesos energijos, kuri pakelia temperatūrą iki reikiamos plauko folikulo sunaikinimui bei plauko augimo sutrikdymui. Taigi, tikslus šilumos ir šviesos derinys suteikia galimybę saugiai, sėkmingai ir ilgam pašalinti nepageidaujamus plaukus.

Unikalios ir patentuotos LHE technologijos principu sukurtas prietaisas SpaTouch atveria dar vieną ilgalaikio plaukų šalinimo alternatyvą. Naudojant SpaTouch veikiamas vienas didžiausių odos paviršiaus plotų, kokį rinkai gali pasiūlyti šiuolaikiniai prietaisai, t.y. 22mm x 55mm. Tuo būdu procedūrai sugaištama žymiai mažiau laiko. Tipišką gydymo ciklą sudaro keletas seansų. Būtinybė kartoti plaukų šalinimo procedūras paaiškinama labai paprastai. Kiekvienas plaukas augdamas praeina tris etapus: aktyvųjį, neveiklųjį ir pereinamąjį. Norint visiškai pašalinti plauką ir atitolinti ataugimą, plauką veikti būtina aktyvaus jo augimo metu. Kadangi atskirų kūno vietų plaukai auga pagal individualų ciklą, kiekvienu atveju konkretaus apsilankymo laiką bei procedūrų skaičių nurodo specialistas, atliekantis plaukų šalinimą. Taigi, "draugės ar kaimynės" principas čia visai netinka. Be to, vertėtų įsidėmėti, kad kolkas pasaulyje nesukurta tokia technologija, kurios pagalba plaukai būtų pašalinti vieną kartą ir visam gyvenimui. Plauko augimą reguliuoja sudėtingi organizmo vidiniai procesai, kurių taip paprastai paveikti neįmanoma.

Beje, šviesos ir šilumos poveikį sujungianti patentuota technologija LHE suteikia galimybę ir veiksmingai gydyti jaunatvinius spuogus, nesukeliant nepatogumo pacientui ar jautrumo šviesai.Tai pasiekiama vieną prietaiso rankinį įtaisą pakeičiant kitu.

Paprastieji spuogai, arba acne vulgaris, lėtinis odos susirgimas, dėl kurio dažniausiai paaugliai bei jauni asmenys kreipiasi į šeimos gydytoją ar dermatologą. Nors pagrindinė priežastis, priverčianti ieškoti mediko pagalbos-kosmetinė, acne priklauso grupei ligų, pažeidžiančių ne tik odą, bet ir sielą. Ligos atsiradimą lemia sudėtingi ir iki šiol pilnai neišaiškinti procesai. Pastaraisiais metais laikomasi nuomonės, kad sėkmingai gydyti jaunatvinius spuogus įmanoma tik kombinuojant priemones, veikiančias bent į dvi svarbiausias šio susirgimo atsiradimo grandis.

Šiuolaikiškos paprastųjų spuogų gydymo sistemos ClearTouch dėka atsiranda visiškai naujos galimybės kontroliuoti ligą. Atakuojama Propionibacterium acnes, bakterija, dalyvaujanti spuogų atsiradime bei mažinamas išsivystęs uždegiminis procesas. Šiuo atveju pirmiausiai pasitelkiama šviesa. Siekiant maksimaliai prasiskverbti į riebalinę liauką, kurioje esti Propionibacterium acnes bei aktyvuoti antibakterinius procesus, naikinančius šią bakteriją, naudojamas žalios spalvos spektras. Išliekanti raudonoji šviesa padeda kovoti su uždegimu. Panaudojus papildomai šiluminę energiją,visos cheminės reakcijos vyksta dvigubai greičiau. Tuo būdu, gaunamas ir dvigubai didesnis efektas.

Gydymo ciklą sudaro keletas neilgų seansų, periodoškai kartojamų kelias savaites. Po gydymo bei jo metu nereikia naudoti jokių papildomų vietinių gydymo priemonių ar geriamųjų vaistų.Tie, kurie susidūrė su acne problema žino, kiek rūpesčių, o neretai ir nusivylimo akimirkų kelia pastovus vis naujų, "efektyvesnių" priežiūros priemonių "išbandymas". Ir tai visiškai suprantama. Juk natūrali bei patogeninė odos mikroflora paprasčiausiai pripranta prie naudojamų preparatų, todėl juos būtina kartas nuo karto keisti. Reikėtų pridurti, kad galimybė gydyti paprastuosius spuogus jautrių šviesai medžiagų odoje pagalba žinoma jau daugelį metų, tačiau kokį būtent šviesos spektrą, bangos ilgį, veikimo periodą ir daugelis kitų smulkmenų išaiškinta visai neseniai. Todėl galime teigti, kad ClearTouch HLE technologijos principu veikianti spuogų gydymo sistema - naujovė ne tik Lietuvoje.

Galiausiai iškyla aktualiausias klausimas- tai kiek gi tai kainuoja? Žinoma, konkrečiu atveju, konkreti ir kaina.Tačiau, dėl paties prietaiso kompaktiškumo bei nedidelių energetinių sąnaudų procedūrų kainoja žymiai mažiau nei bet kuri lazerinė ar šviesos impulsų terapija todėl, reikia tikėtis, ir prieinama žymiai platesniam ratui vartotojų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

norejau pasidometi, ar Kaune sitos proceduros nera atliekamos, nes kiek radau tai tik Klaipedoje.. busiu dekinga jei kas informuotu

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai