To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ar padėjo jums vaistai, kuriuos praeitą kartą buvau išrašęs...

- Ar padėjo jums vaistai, kuriuos praeitą kartą buvau išrašęs?
- Labai! Per klaidą juos išgėrė mano dėdė ir aš likau vieninteliu paveldėtoju.

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Kiniškų sofų ir batų dermatito epidemija?

Valstybinis aplinkos sveikatos centras perspėja: dimetilfumarato biocidas yra pavojingas ir uždraustas. Jis buvo naudojamas apsaugoti odos gaminius nuo pelėsių.

Maži maišeliai su dimetilfumaratu gali būti dedami į odinių baldų, batų vidų arba į pakuotes. Garuodamas biocidas naikina pelėsius ir taip apsaugo gaminius juos gabenant ar laikant drėgnomis sąlygomis. Be to, jo garai įsiskverbia į pačius gaminius, todėl juose susidaro pakankamos priešpelėsinės biocido koncentracijos.

Naudojant baldus ir avalynę, kurių apsaugai nuo pelėsių naudotas dimetilfumaratas, paaiškėjo, kad jis sukelia stiprias, sunkiai gydomas odos alergines reakcijas. Odos alergijos (kontaktinio dermatito) simptomai - odos paraudimas, patinimas, bėrimas, deginimas, niežėjimas - atsiranda pasėdėjus ar pagulėjus ant baldų, avint avalynę.

Toliau naudojantis baldais ar avint avalynę, odos pažeidimai sunkėja, gyja ilgai, net kelis mėnesius. Sunkesniais atvejais gali išsivystyti kvėpavimo takų alerginės reakcijos, pasireiškiančios kosuliu, dusuliu, kvėpavimo sutrikimu.

Atpažinti, kad gaminio apsaugai naudotas dimetilfumaratas, galima iš etiketės, jeigu joje įrašytas šio biocido pavadinimas (angliškai ,,Dimethyl fumarate"). Šio biocido gali būti tik trečiosiose šalyse pagamintuose gaminiuose. Europos Sąjungos gamintojai negali legaliai įsigyti ir naudoti šio chemikalo biocidinei paskirčiai.

Europos Sąjungos valstybėse gaminiai su dimetilfumaratu pakenkė daugybės žmonių sveikatai. Gydytojas, atlikęs klinikinius alergologinius tyrimus, šį reiškinį taikliai pavadino kiniškų sofų ir kėdžių dermatito epidemija.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai