To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktaras sako...

Daktaras sako:
- Jus jau ilgus metus kamuoja kažkokia nesuprantama bjauri liga.
- Tyliau, daktare, ji sėdi už durų.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterys nuo 20 iki 30 m. turėtų būti apžiūrimos gydytojo kas du metai, nuo 40 m. – kasmet.

90 minučių švelnumo ant erotinės kėdės

Vienu seksualinės revoliucijos užkariavimu Japonijoje tapo „muilo namo" moterims 2007 metų vasario mėnesį atidarymas. Namo durys, papuoštos undinėmis, nebuvo užrakintos nei vienai dienai, nei nakčiai dešimties mėnesių bėgyje. Tačiau netikėtai spalio 6 dieną japonų laikraščiai pranešė, kad ant „muilo namo" durų buvo užkabinta didžiulė spyna.

90 minučių švelnumo kainuoja apie 800 dolerių

"Muilo namai" (japoniškai - "toruko-buro" - žodžių junginys, kilęs iš iškreipto anglų kalbos žodžių junginio Turkish baths), gyvuoja Japonijoje daugiau nei 100 metų ir neturi nieko bendro su turkiškomis pirtimis. Šios įstaigos pergyveno kelias istorines epochas. Jos buvo legalios, pogrindinės ir vėl legalios. Tačiau visada likdavo populiarios ir pamažu buvo pripažintos neatsiejama japonų kultūros dalimi.

Paslaugos, kurias siūlė „muilo namuose" dirbančiosios savo klientėms, labiau primena iš anksto apgalvotą ceremoniją. Mergina sutinka klientę prie durų, atsargiai nurengia ją ir nusilenkdama paprašo išsivalyti dantis. Paskui viešnia atsisėda ant „sukebe isu" - patogios, pusmėnulio formos „erotinės kėdės". Arba paguldoma ant pripučiamo čiužinio. Kambario šeimininkė, nuo kojų iki galvos paskendusi muilo putose, pradeda erotinį masažą, kuris baigiasi oraliniu seksu. Jei klientė nori tęsti, ją nuveda į miegamąjį. Jei ji jaučiasi visiškai pasitenkinusi - žemu nusilenkimu palydima iki durų. Tradicinis "90 minučių švelnumo" "muilo namuose" kainuoja nepigiai - nuo 300 iki 100 tūkst. jenų. (Apie 800 dolerių). Tačiau lankyti tokią įstaigą, beje, kaip ir dirbti joje, laikoma prestižu ir garbe.

„Muilo namas" priminė viešnamį

Fukuoko įstaiga - skirta pasiturinčioms klientėms. Joje klasikinis „muilo namų" interjeras: pritemdyta šviesa, sienos dažytos pastelinėmis žalsvomis - melsvomis spalvomis, aromatiniai šampūnai, minkšti ir švelnūs čiužiniai. Itin stropiai atrinktas aptarnaujantis personalas - 30 gražuolių, pasiruošusios įvykdyti bet kurį klienės norą. Net buvo galimybė išsirinkti patikusią „pirtininkę" iš siūlomų trijų sekso specialisčių.
Laikraštis "Japan today" su kartėliu prasitarė, kad santūrosios japonės nepateisino lūkesčių - nesugebėjo atsipalaiduoti, kaip priklausė, būtent todėl ištaigingi namai ir buvo uždaryti. „Mūsų tėvynainiai buvo šokiruoti vidiniu namo apstatymu, kuris labiau priminė viešnamį", - konstatavo laikraštis. Tačiau daug kitų leidinių buvo tos nuomonės, kad „muilo namas" tiesiog nesusidorojo su klienčių antplūdžiu, ypač iš Tokijo ir Osako miestų.

Dabartiniu metu namo durys užrakintos, tačiau lange visai neseniai buvo iškabintas plakatas su užrašu: "Remontas". Ar ši įstaiga po rekonstrukcijos vėl taps „muilo namu" vyrams ar tiesiog galės patekti ten daugiau moterų - parodys laikas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai