To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktaras sako...

Daktaras sako:
- Jus jau ilgus metus kamuoja kažkokia nesuprantama bjauri liga.
- Tyliau, daktare, ji sėdi už durų.

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Bėgant gyvenimo metams, žmonės tampa laimingesni, teigiama tris dešimtmečius trukusio mokslinio tyrimo išvadose.

Vyrai, dar būdami vystykluose, gali tapti impotentais

"Dioksino skandalas" pasiekė ir Rusiją. Devintojo Rusijos mokslinio-švietėjiško forumo "Vyrų sveikata ir ilgaamžiškumas 2011" metu Baškirijos valstybinio medicinos universiteto profesorius Šamilis Galimovas paskelbė tyrimo, atlikto Maskvoje ir Ufoje, duomenis dėl dioksino poveikio vyrų organizmui, rašo Lenta.ru.

Atliko spermos bei šlapimo analizę

Kodėl būtent tuose miestuose? Todėl, kad tik būtent šie du miestai Rusijoje turi šiuolaikines laboratorijas, leidžiančias aptikti sudėtingas kenksmingas medžiagas produktuose.

Europoje "dioksino skandalas" įsiplieskė dėl to, kad nuolat ir kruopščiai tikrinami maisto produktai. O Rusijoje iš esmės to niekas nedaro, nes labai brangiai kainuoja tyrimai. "Mes nusprendėme atlikti kai kurių maisto produktų tyrimą, o taip pat ir vyrų šlapimo bei spermos analizę, - pareiškė profesorius.- Tyrimas parodė, kad vyriškos lyties atstovas gali prarasti potenciją būdamas dar vystykluose, jei apsinuodijo bisfenoliu A gerdamas iš buteliuko ar nuo vaikiško maisto pakuotės. Teršalai: ftalatai ir kadmis patenka į organizmą ir dėl nekokybiškų vaikiškų žaisliukų. O jau suaugę vyrai ir toliau nuodijasi naudodamiesi plastmasiniais indais, mobiliaisiais telefonais ir dantų plombomis. Rusų vyro viename spermos mililitre aptikta maždaug tūkstantis dioksino molekulių. Dėl to atsiranda ir nevaisingumas, prostatos vėžys ir išėminės širdies ligos."

Bisfenolio A "dėka" sumažėjo sėklidžių apimtys

Dar labiau bauginantį reiškinį atskleidė japonų mokslininkai. Paaiškėjo, kad per pusamžį, kai naudojamas bisfenolis А plastmasių gamyboje, japonų vyrų lytiniai organai sutrumpėjo dviem centimetrais! Todėl prieš kelerius metus japonai uždraudė plastmasinių indų gamybą konservuotiems produktams laikyti. "O europiečiams vyrams bisfenolio А "dėka" sumažėjo sėklidžių apimtys", - sakė Galimovas. Tuo tarpu Danijoje ši kenksminga medžiaga uždrausta daugelyje gamybos įmonių.

Kaip bebūtų keista, bet vyrus "žudanti" medžiaga priešingos lyties atstovėms suteikia priešingą efektą. Pavyzdžiui, mergaitės, žaizdamos su žaisliukais, kuriuose esama ftalato medžiagos, greičiau subręsta ir tampa seksualiai aktyvios. "O kuo anksčiau jos subręsta, tuo greičiau pradeda naudoti lūpų dažus, kuriuose taip pat nemažai esama ftalato teršalų. Todėl gali atsirasti ne tik noras dominuoti, bet ir tapti seksualiai agresyvios ", - paaiškino profesorius Galimovas.

Vyrai itin kenčia dėl vidutinio amžiaus krizės

Pasak mokslininko, apskritai vyrai tiesiog nyksta akyse. Jų sveikata lyginant su moterų, gerokai prastesnė. Be to, jie turi daug problemų ir dėl vidutinio amžiaus krizės. Vakarų šalyse gyvenančių vyrų savižudybių pikas įvyksta tik senatvėje, o Rytų Europos šalyse du kartus: kai vyrams 45-55 metų ir antras - kai jiems 70-80 metų.
"Kai viename Prancūzijos mieste chemijos kombinate dirbantiems vyrams ėmė gimti vien mergaitės, prancūzai sulygino fabriką su žeme. O pas mus Ufoje taip pat gimsta daugiausiai mergaitės", - tarsi ne į temą baigė pranešimą profesorius.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Vargšai vyrai, jums visai greit "amen". ir visokie "žalieji" ir kitokie skausmo priešininkai matyt tuo suinteresuoti.
Nuo 2018 metų ruošiamasi atsisakyti kuiliukų chirurginės kastracijos. Bus naudojama cheminė. Tai kas pateks į aplinką? Nebūtina valgyti mėsytę, gausim ir taip dar papildomai tų vyrus "slopinančių" o moteris "skatinančių".
O kur dar dar visa cheminė kontraceptika?
Nejaugi "Marso" planetos nebeliks? Vyrai susirūpinkite.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai