To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichiatras praneša pacientei, kad kasdieniniame gyvenime jos...

Psichiatras praneša pacientei, kad kasdieniniame gyvenime jos didybės manija neturėtų reikštis.
- O, daktare, kaip aš jums dėkinga! – sušunka pacientė. – kelių molijonų čekį jums išrašyti?

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 3,1 mln. JAV 12-25 metų amžiaus asmenų vartoja vaistus nuo peršalimo ir kosulio svaiginimosi tikslais. Šis skaičius yra panašus kaip ir vartojančių LSD bei žymiai didesnis nei ...

Daugiau alkoholio – konservatyvesnės pažiūros

Konservatyvūs žmonės stengiasi išlaikyti status qou ir netrokšta permainų, nes juos tenkina esama padėtis.

Tuo tarpu kairiųjų pažiūrų žmonės siekia pakeisti pasaulį, kuris jiems atrodo neteisingas ir netobulas. Dėl to jie jaučiasi nelaimingesni.

Iškėlę prielaidą, kad alkoholio koncentracija kraujyje gali daryti įtaką politinėms pažiūroms, mokslininkai atliko tyrimą. Pasirodo, kad net ir iš esmės pakeisti šį pasaulį trokštantys kairieji su kiekviena promile darosi vis konservatyvesni.

Arkanzaso universiteto psichologo Scotto Eidelmano ir jo kolegų surengtame tyrime dalyvavo 70 smuklių lankytojų. Esant skirtingam girtumo lygiui buvo tikrinami jų politiniai įsitikinimai ir galiausiai alkotesteriu matuojamas alkoholio kiekis kraujyje.

Atliekant tyrimą buvo teiraujamasi ne apie mėgstamas partijas, bet apie tai, ar pritariama įvairiems teiginiams, pavyzdžiui „pabandžius pakeisti tam tikrus dalykus, situacija dažniausiai tik pablogėja".

Išgėrus daugiau alkoholio, mąstymas tampa lėtesnis, o pasaulis atrodo geras toks, koks yra. Pasaulėžiūra tampa konservatyvesnė.

Dešiniųjų, kitaip nei kairiųjų pažiūrų žmonėms, dažniausiai reikia aiškių, paprastų atsakymų, jie ne taip žavisi naujomis idėjomis, nepriklausomai nuo intelekto lygio.

Bonos psichologas Rolfas Degenas taip interpretuoja tyrimo rezultatus: „Konservatyvūs žmonės teikia pirmenybę status qou, kuriam išlaikyti nereikia tokio intensyvaus mąstymo, kitaip nei tuomet, kai situaciją siekiama pakeisti iš esmės, o tai sąlygoja geresnę savijautą. Panašus yra ir alkoholio poveikis".

Būtent dėl šios priežasties yra didesnė tikimybė, kad kairiųjų pažiūrų žmogus taps konservatyviu, nei atvirkščiai.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai