To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Matai tą gydytoją?...

- Matai tą gydytoją?
- Aha, o kas yra?
- Jis išgydė mano žmoną nuo visų ligų iškarto.
- Bet tai nesąmonė.
- Sąmonė, tikrai sąmonė
- Kokiu būdu jis tai padarė?
- Jis pasakė jai, kad visos ligos - senatvės požymis.

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Naujausiais epidemiologiniais tyrimais įrody­ta, jog socialinė fobija pasireiškia 13,3 proc. įvairaus amžiaus žmonių. Tai trečiasis pagal pa­plitimą psichikos sutrikimas, po ...

Valstybinės ligonių kasos vadovui įtarimai korupcija - ne kliūtis toliau dirbti

Sausį įtariamuoju korupcijos byloje tapęs Valstybinės ligonių kasos (VLK) vadovas Algis Sasnauskas ne tik toliau vadovauja ir skirsto milžiniškas lėšas, bet ir moko kovoti su korupcija.

Pareiškus įtarimus - nušvitimas

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) metų pradžioje A.Sasnauskui pareiškė įtarimus korupcija. STT mano, kad VLK direktorius piktnaudžiavo tarnybine padėtimi vykdydamas viešuosius pirkimus. Įtarimai dėl A.Sasnausko kilo dėl intelektualinės saugos paslaugų pirkimo. VLK direktorius ir bendrovės "Gelsauga" darbuotojas buvo apklausti, atliktos kratos, bet įtariamieji išvengė suėmimo.

Virš galvos pakibusi baudžiamoji atsakomybė VLK vadovui turbūt atvėrė akis, mat jis pats ėmėsi kovos su korupcija. Bent jau žodžiais.

Jau balandį VLK gyrėsi paruošusi naują, žinoma, geresnę korupcijos prevencijos programą. Dar po mėnesio A.Sasnauskas susirūpinimą korupcija sveikatos apsaugos sistemoje išreiškė specialiai suorganizuotame renginyje.

"Korupcijos prevencija sveikatos sistemoje - ne tik VLK rūpestis. Svarbu su kitomis sveikatos sistemos institucijomis, remiantis tokių šalių kaip Slovėnija pavyzdžiu, informuoti ir mokyti visuomenę, ugdyti nepakantumą korupcijai", - gegužę postringavo korupcija įtariamas VLK direktorius.

Nuo tada, kai A.Sasnauskui pareikšti įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba vykdant viešuosius pirkimus, VLK atliko dešimtis naujų viešųjų pirkimų už solidžią sumą.

Tyrimas užsitęsė

Jau beveik dešimt mėnesių tiriama byla dar nepasiekė teismo, įtarimai VLK direktoriui nepanaikinti.

"A.Sasnauskui pranešta apie įtarimą padarius nusikaltimą, numatytą Baudžiamojo kodekso 228 straipsnio 2 dalyje. Tyrimas dėl to nėra nutrauktas ar užbaigtas kitu proceso veiksmu. Tyrimas tęsiamas, jį atlieka STT Vilniaus valdybos pareigūnai. Kada tyrimas bus baigtas, prognozuoti sunku, nes medžiagos apimtis labai didelė ir sudėtinga", - dienraščiui sakė tyrimui vadovaujančios Vilniaus apygardos prokuratūros atstovas spaudai Gintautas Stalnionis.

STT Vilniaus valdybos viršininkas Vaidas Skirmantas dienraščiui teigė, jog tyrimas dėl A.Sasnausko veiklos užsitęsė dėl didelio pareigūnų darbo krūvio. Jis nesiėmė prognozuoti, kada byla pasieks teismą.

STT: ministrai nieko nedarė

Įtariamasis korupcijos byloje jau beveik dešimt mėnesių po to, kai buvo pareikšti įtarimai, tebedirba savo poste ir skirsto didžiules lėšas, kuriomis disponuoja VLK. Jo nušalinti nesiėmė nei Vilniaus apygardos prokuratūra, nei STT, nei Sveikatos apsaugos ministerija.

Su pačiu A.Sasnausku dienraščiui nepavyko susisiekti - korupcija įtariamas VLK vadovas šiuo metu atostogauja.

Plačiau apie A.Sasnausko išlaikytą postą skaitykite dienraštyje "Vilniaus diena".


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai