To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyras ateina pas gydytoją ir skundžiasi...

Vyras ateina pas gydytoją ir skundžiasi:
- Štai gerklę suspaudė - skauda - baisu! Bet aš turiu metodą - išgeriu 100 g konjako ir viskas praeina.
Gydytojas klausia:
- Taigi, ką jums dar skauda?
- Ir širdį skauda. Taip suspaudžia - rodos, mirsiu. Bet aš tuoj pat gydausi. Išmetu 150 konjakėlio - ir praeina.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogaus organizmą sudaro apie 50 mlrd. ląstelių, skirstomų į 220 tipus.

Tėveliai, saugokite savo vaikus nuo infekcijų

Gegužės 15-oji -Tarptautinė šeimos diena. Ši diena minima nuo 1994 metų Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Šeima - tai saugumo ir laimės vieta, joje išmokstama gyventi solidariai, integruotis į visuomenę.

Kiekvieni tėvai nori, kad jų vaikas būtų sveikas, laimingas ir aktyvus. Bet neverta pamiršti apie pavojus, tykančius mūsų kiekvieną akimirką. Prisiminkime, jog tuberkulioze galima užsikrėsti tik oro-lašeliniu būdu t.y. čiaudint, kosint, kalbant arba juokiantis žmogui, sergančiam aktyvia tuberkuliozės forma. Dažniausiai šia liga užsikrečiama ilgą laiką bendraujant su sergančiu žmogumi, tad žymiai didesnė tikimybė užsikrėsti tuberkulioze nuo bendradarbio ar šeimos nario, negu nuo nepažįstamojo autobuse ar kavinėje. Besilaukiančios mamos, sergančios aktyvia tuberkuliozės forma, gali užkrėsti savo kūdikį.

Taip nutiko šios istorijos jauniausiajai herojai, kuri vos tik spėjusi ateiti į šį pasaulį liko našlaitė. Mama mirė, giminaičiai mažylės atsisakė, o po kelių mėnesių gydytojai nustatė diagnozę - tuberkuliozė. Atrodė, kad mergaitė liko viena baisioje kovoje su liga. Tačiau likimas jai nusišypsojo, teisės globoti kūdikį kaip tik laukė jauna šeima. Savų vaikų neturintys sutuoktiniai nepabūgo ligos ir mažylę priėmė su didžiausia meile ir šiluma. „Buvom pasiryžę globoti ją bet kokiu atveju - ar serga, ar neserga. Jei taip įvyko, vadinasi taip turėjo būti. Mes tam vaikui turime padėti", - prisimena tėveliai.
Vos tik sužinojusi apie tuberkuliozę, naujoji mama atsigulė į Kauno 2-osios klinikinės ligoninės Vaikų pulmonologijos skyrių kartu su vaikeliu. Jaunos šeimos ateityje laukia didelis išbandymas bei ilgas gydymas. „Tikimės, kad mergaitė bus linksma, šauni, o svarbiausia - sveika. Didžiausias mūsų rūpestis dabar, kad vaistukus priimtų organizmas. Norime, kad tik viskas greičiau baigtųsi, kad galėtume grįžti namo", - sako susirūpinusi mama.

Tokiems vaikučiams nuolatos stengiasi padėti ne tik artimieji, bet ir labdaros ir paramos fondas „Saulės smiltys", kuris nuo įkūrimo 2007 metais mažiesiems ligoniukams dovanojo įvairią medicininę įrangą, organizavo jų laisvalaikį, vykdė įvairias socialines, edukacines akcijas, atnaujino palatas. Ligoninėje besigydantiems vaikams tenka praleisti nuo mėnesio iki pusės metų ar net daugiau, tad fondo tikslas - padėti vaikučiams jaustis kuo arčiau namų.

Šeimos sveikata - didžiausias turtas. Jei jūs, ar kuris šeimos narys jaučiasi blogai, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Saugokite savo ir savo vaikų sveikata, juk jie - ateitis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

"Komitetas 300"siekiantis kad žemėje liktų tik 1 milijardas gyventojų,sugalvojo kaip sunaikinti ateinančias kartas mergaites suarginant vėžiu o neapsaugant,ar padarant nevaisingas,(ką jau tvirtina pasaulio mokslininkai,tik info skubiai šalinama) kas dabar neša pelną Brazausko dūkrelei sukurto biznio dalyviams.O visos kaip durnelės eina skiepytis, paskui verkiančios, kad suserga vėžiu ar negali pastoti.Vaistų mafijai neišėjo nuodyti gripo skiepais ir paukščių gripo kuris žmogui net nepavojingas,tai dabar nudebilinę Tautą, o į sveikatos ministeriją įkišę manytina visos Lietuvos vaikų pabaisą numeris vienas,sugalvoijo nuodijimo akciją.manau tokius reikia už tautų genocidą sodinti.Čia kaip su paukščių gripu-pirma sukūrė vakciną ,paskui paukščių gripo virusą, už ką amerikoje buvo sulaikyti net neliečiamųjų žydų rabinai,susiję su farmacijos kompanijomis,bet pas mus tyla.Neduokite nuodyti savo vaikų!
Zmones, paziurekite kiek milijonu JAV doleriu, JAV jau yra priteista tevams neturtine zala, del to, kad ZPV skiepas suluosino ju vaikus. Dazniausiai pasitaikanti salutine reakcija yra paralyzius (Guillan-Barre sindromas).
Beje, JAV skiepija ZPV ir berniukus. Greiciausiai pas mus bus panasiai.Jo, tik pamirso pamineti, kad sia vakcina daugelio Europos saliu medikai boikotuoja, nes mergaites tampa nevaisingos arba neigalios kai kuriais atvejais. Tik debilas savo vaika vestu kaip avi skiepyti.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai