To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas sako moteriai...

Gydytojas sako moteriai:
- Jums reikia daugiau pramogų. Pabandykite daryti tai, kas labiausiai Jums patinka.
- Deja, turiu labai pavydų vyrą, - atsako moteris.

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 70 proc. visų krūties vėžio atvejų pirmiausia atranda pačios moterys arba jų partneriai.

Smurtaujantiems šeimose - 30 parų arešto

Vidaus reikalų ministras smurtautojams šeimose siūlo skirti 2,5 tūkst. litų sieksiančias baudas arba 30 dienų areštą. „Šiuo metu jokie teisės aktai nereglamentuoja atsakomybės už smurtavimą šeimoje. Net baudžiamajame kodekse smurtas privačioje erdvėje yra kvalifikuojamas kaip ir bet koks kitas smurtas. Už jį asmuo atsakomybėn traukiamas tik tuomet, jei yra nukentėjusiojo skundas ar prokuroro reikalavimas", - situaciją apibūdino ministras Raimundas Palaitis.

„Deja, realios bausmės smurto privačioje erdvėje atvejais beveik niekada netaikomos - šeimos nariai dažnai bijo smurtautojo ir pareiškimo policijai nerašo. Todėl teisėsaugos pareigūnams surištos rankos - jie tiesiog neturi teisės kištis į „šeimos" reikalus. Dėl tokios situacijos kasmet nukenčia daugybė moterų ir vaikų. Manau, reikia pagaliau sutvarkyti teisinę bazę, nes vien tik laikinu prieglobsčiu ir reiškiamu susirūpinimu smurto šeimose aukoms mažai padėsime", - pridūrė ministras.

Kaip rašoma išplatintame pranešime, šiuo metu vienintelė policijos priemonė nuolat prieš šeimos narius ranką keliantiems asmenims, kurių veiksmai nėra oficialiai apskundžiami, yra įspėjimas.

Būtent šią teisinę spragą ir norima panaikinti naujai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiamu Apsaugos nuo smurto privačioje erdvėje įstatymu ir Vidaus reikalų ministerijos parengtomis Administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) pataisomis, kuriomis nustatomos nuobaudos už įstatymo nesilaikymą.

ATPK siūloma nustatyti, jog Apsaugos nuo smurto privačioje erdvėje įstatymo pažeidimas - nustatyto įpareigojimo laikinai išsikelti, nesiartinti, nebendrauti ir neieškoti ryšių nesilaikymas - užtraukia baudą nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių penkių šimtų litų arba administracinį areštą nuo dešimties iki trisdešimties parų.

Be to, ministro R. Palaičio nuomone, patraukimo administracinėn atsakomybėn atvejų viešinimas darytų ir prevencinį poveikį, t. y. dalį potencialių pažeidėjų sulaikytų nuo smurtavimo.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai