To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Užsigalvojęs, išsiblaškęs gydytojas priima pacientą...

Užsigalvojęs, išsiblaškęs gydytojas priima pacientą:
- Gydytojau, man labai skauda galvą.
- Seniai?
- Nuo gimimo!
- O prieš tai jūs gerai jautėtės?

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Gyvenimo eigoje kas antram australui nustatoma kuri nors odos vėžio forma. Kasmet nuo šios ligos Australijoje miršta 1600 asmenų.

Ligos pašalpą siūlo mokėti tik nuo ketvirtos dienos

Šiandien Vyriausybė pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlymui, kad už pirmąsias tris ligos dienas dirbantiems asmenims nebūtų mokamos ligos pašalpos.

Už kitas dvi ligos dienas, kaip ir dabar, mokėtų darbdavys. O nuo šeštosios būtų pradėta mokėti 85 proc. kompensuojamo uždarbio dydžio ligos pašalpa iš „Sodros".

Tokie pokyčiai numatyti Lietuvos ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo siūlomuose straipsnių pakeitimuose.

Ministrų kabinetas pritarė ir kitam ministerijos siūlymui, kad esant „Sodros" biudžeto deficitui, nuo šių metų liepos 1 d. ir 2010 metams sumažinti pensijų kaupimo įmokos tarifą nuo 3 iki 2 procentų.

Tai leistų laiku išmokėti einamąsias socialinio draudimo išmokas dabartiniams senyvo amžiaus, neįgaliesiems ir netekusiems maitintojo žmonėms. Kitaip tariant, socialiai pažeidžiamoms gyventojų grupėms, kurioms labiausiai reikia valstybės paramos.

Vyriausybė pritarė ir trečiam siūlymui keisti senatvės ir invalidumo pensijų nepriemokų dirbusiems pensininkams išmokėjimo tvarką. Nekeičiant nustatyto senatvės ir invalidumo pensijų nepriemokų už 1995-2002 metus išmokėjimo grafiko, buvo nustatyta, kad jei asmeniui apskaičiuotos nepriemokos suma viršija 100 litų, išmokama 50 proc. sumos, bet ne daugiau kaip 830 litų (vidutinės senatvės pensijos dydis). Tai yra vienkartinė išmoka.

Likutis būtų išmokamas nekeičiant nustatyto išmokėjimo grafiko 2010 metams. Jei apskaičiuota nepriemokos suma neviršija 100 litų, ji bus išmokėta iš karto viso dydžio. Tai taip pat yra vienkartinė išmoka.

Jei šiems siūlymams pritartų ir Seimas, tikimasi, kad pavyktų subalansuoti „Sodros" biudžetą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai