To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Poliklinika. Eilė pas ginekologą...

Poliklinika. Eilė pas ginekologą. Prieina vyras ir užima eilę. Viena moteris raudonuodama kreipiasi į jį:
- Suprantate, ši eilė pas ginekologą...
- Taip, taip. Aš žinau.
- Bet... Tai juk moterų gydytojas.
- Na ir kas? Spirales jis įdeda?
- Na taip, jis...
- Reiškia jis ir nuima.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Beveik 80 proc. 20-45 metų Lietuvos didmiesčių gyventojų yra patenkinti savo lytiniu gyvenimu. Jo kokybė tiesiogiai proporcinga gaunamoms pajamoms ir atvirkščiai proporcinga amžiui, rodo ...

Ligoninėse nyksta medicininių atliekų sankaupos

Straipsnio šaltinis: 
www.SOS03.lt
nyksta medicinines sankaupos.jpg

Sveikatos apsaugos ministerijai inicijavus ekstremalios situacijos dėl medicininių atliekų tvarkymo, paskelbimą paspartėjo jų utilizavimas. Birželio 15 d. (šiandien) sudeginimui baigta išvežti viena didžiausių medicininių atliekų sankaupų buvusi VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose. Laboratorinių tyrimų duomenimis, dėl atliekų deginimo oro tarša Vilniuje neviršija leistinų verčių.

Sveikatos apsaugos ministerija kasdien renka duomenis iš asmens sveikatos priežiūros įstaigų apie sukauptus ir susidarančius medicininių atliekų kiekius, juos analizuoja ir prognozuoja tolesnę įvykių eigą. Nepalankiausia situacija buvo susidariusi vienoje didžiausių šalies ligoninių - VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose, kur buvo sukaupta net 6 tonos infekuotų medicininių atliekų. Dalis jų buvo laikoma (sandėliuojamos) nepritaikytose (tam neskirtose) patalpose netgi bendrojo naudojimo koridoriuose. Tokia padėtis galėjo sutrikdyti įstaigos veiklą, grėsti užkrečiamųjų ligų protrūkiu.

Sveikatos apsaugos ministerijai inicijavus, o Vyriausybei 2011 m. birželio 8 d. nutarimu Nr. 685 paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją, buvo leista sukauptas medicinines atliekas deginti UAB ,,Senovė" pavojingų atliekų deginimo įrenginyje Vilniuje. Šiandien iš VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų visos susikaupusios medicininės atliekos išvežtos sudeginti. 2011 m. birželio 14 d. pradėtos vežti atliekos iš SĮ „Gydomoji gamyba" sandėlio, kuriame buvo kaupiamos net 929 smulkių medicinos įstaigų iš Vilniaus, Marijampolės, Alytaus, Kauno, Molėtų, Utenos, Anykščių, Zarasų medicininės atliekos.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai