Naujausi straipsniai
Žmogeliui būrėja išpranašavo, kad jis mirs dėl ginčo...Žmogeliui būrėja išpranašavo, kad jis mirs dėl ginčo. Daug metų jis stengėsi su visais sutarti, ir tai jam sekėsi. Bet kartą žmogelis susirgo ir pakliuvo į ligoninę. Susirinko gydytojų konsiliumas ir ėmė aptarinėti jo ligą. Vienas sako viena, kitas - kita.
Vaistų paieška
|
Blogai jauciuosi, bet nezinau kas man yra. Gal galite padeti?
2011, Lapkritis 9 - 16:02
Esu mergina 25m. Istekejus. Turiu problema bet nezinau kas man yra. Viskas prasidejo pries 3 sav. atsikeliau ryte nuvaziavau i darba. Ir darbe pasijutau prastai. Pradejo karstis musti, sirdis pradejo plakti greitai, ir galva pradejo suktis. Pasijutau kad galiu nualpti. Isleido is darbo namo |
Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.
Aleksandras — 2011, Lapkritis 21 - 11:37
Tau galėjo būti panikos ataka.
Almute — 2011, Lapkritis 18 - 16:18
Panasu, kad Martynas teisus, tikrai gali buti, ka laukiesi!!! valio!!! :DDD
Martynas — 2011, Lapkritis 9 - 16:37
Gal kartais patojai? Dareisi nestumo testa?
Skelbti naują komentarą