To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, padėkite, nes mano žmona niekaip...

– Daktare, padėkite, nes mano žmona niekaip negali užmigti iki 6 ryto. – Ir ką ji visą tą laiką daro? – Laukia manęs grįžtančio.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims po menopauzės ant viršutinės lūpos ir smakro gali imti augti ilgesni plaukai, kadangi padaugėja androgenų ir sumažėja estrogenų kiekis kraujyje.

Fucidin H

1. KAS YRA FUCIDIN H IR KAM JIS VARTOJAMAS

Fucidin H esanti fuzido rūgštis pasižymi antibakteriniu, o hidrokortizono acetatas – vietiniu priešuždegiminiu poveikiu. Lokalus egzemos ir dermatito (atopinės egzemos, pirminio kontaktinio dermatito, alerginio dermatito, seborėjinio dermatito), komplikuotų fuzido rūgščiai jautrių mikroorganizmų sukelta bakterine infekcija, gydymas.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT FUCIDIN H

Fucidin H vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Fucidin H medžiagai. - Fucidin H negalima vartoti pirminėms odos infekcijoms, kurias sukėlė bakterijos, grybeliai ar virusai (pvz., pūslelinės ar vėjaraupių), gydyti. - Fucidin H taip pat negalima vartoti pacientams, turintiems odos išopėjimų, sergantiems atrofinėmis odos ligomis, tuberkulioze, sifiliu, perioraliniu dermatitu ir raudonaisiais spuogais.

Specialių atsargumo priemonių reikia: - jei Fucidin H tepama veido oda, stenkitės, kad jo nepatektų į akis. Taip pat reikėtų vengti tepti šio kremo ant atvirų žaizdų ir gleivinių (nosiaskylės, lūpų, lytinių organų, išangės), plonos, spuogų pažeistos odos.

Ilgai gydyti Fucidin H venkite, ypač veido, sulenkimų ir iššutusią odą, taip pat kūdikius ir vaikus.

Vartojant fucido rūgštį buvo pastebėtas bakterijų atsparumas. Kaip ir visų antibiotikų, ilgalaikis ir pasikartojantis preparato vartojimas gali padidinti atsparumo bakterijoms atsiradimo riziką.

Pasakykite gydytojui tepant Fucidin H kremu jei nėra pagerėjimo po 7 dienų.

Fucidin H kremo sudėtyje yra butilhidroksianizolio ir cetilo alkoholio, kurie gali sukelti vietinę odos reakciją (pvz., kontaktinį dermatitą). Butilhidroksianisolas taip pat gali sukelti akių ir gleivinių paviršių sudirginimus.

Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Gydytis nėščiosioms Fucidin H negalima, nebent būtinai reikia.

Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Mažai tikėtina, kad vartojant Fucidin H ant odos, kraujyje susidarytų pakankamai didelės fuzido rūgšties ir hidrokortizono acetato koncentracijos, kad šių medžiagų būtų aptikta motinos piene. Jei naudojamas ant spenelių, bet koks kremas turi būti nuvalomas nuo spenelių prieš žindymą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Fucidin H kremas vartojamas ant odos gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia arba veikia nereikšmingai.

Kitų vaistų vartojimas Sąveika nežinoma.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Fucidin H medžiagas Vaisto sudėtyje yra butilinto hidroksianizolo (E320), kalio sorbato ir cetilo alkoholio. Gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą) ar sudirginti akis ir gleivinę.

3. KAIP VARTOTI FUCIDIN H

Fucidin H vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprastai Fucidin H vaikams (nuo 0 iki 17 metų) ir suaugusiems tepama plonu sluoksniu ant pažeistų odos vietų 2 kartus per parą ne ilgiau kaip 2 savaites.

Senyvo amžiaus pacientai Nėra klinikinės patirties su senyvais pacientais, nurodančios būtinybę imtis papildomų atsargumo priemonių ar dozės koregavimo.

Kepenų ir inkstų nepakankamumas Nėra klinikinės patirties su pacientais turinčiais kepenų ar inkstų nepakankamumą, nurodančios būtinybę imtis papildomų atsargumo priemonių ar dozės koregavimo.

Jeigu manote, kad Fucidin H veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Fucidin H kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Dažniausiai pasireiškiantys Fucidin H nepageidaujami poveikiai yra vartojimo vietos sudirginimo įvairūs simptomai. Pasireiškia alerginės reakcijos.

Nedažnas (pasireiškia 1- 10 pacientų iš 1 000 pacientų) nepageidaujamas poveikis: egzemos pablogėjimas, bėrimas, odos sudirginimas, odos deginimo pojūtis, odos dilginimo pojūtis, niežėjimas.

Labai retas (pasireiškia mažiau negu 1 iš 10 000 pacientų) nepageidaujamas poveikis: alerginė reakcija, alerginis kontaktinis dermatitas, odos depigmentacija.

Nepageidaujami poveikiai pasireiškiantys vartojant kortikosteroidus: odos atrofija, telangiektazija, odos strijos, ypač vaistą tepant ilgai, folikulitas, hipertrichozė, apyburnio dermatitas ir antinksčių žievės slopinimas.

Nepageidaujami poveikiai pasireiškiantys vartojant fuzido rūgštį: įvairios odos reakcijos, tam tikros vartojimo vietos reakcijos, alerginės reakcijos ir kontaktinis dermatitas.

Jeigu pasireiškė sunkus poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI FUCIDIN H

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti žemesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Po pirmojo tūbelės atidarymo, kremo tinkamumo laikas yra 3 mėn. Ant kartono dėžutės po "Tinka iki" ir tūbelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Fucidin H vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Fucidin H sudėtis

- Veikliosios medžiagos yra fuzido rūgštis ir hidrokortizono acetatas. Viename grame kremo yra 20 mg fuzido rūgšties ir 10 mg hidrokortizono acetato. - Pagalbinės medžiagos yra: cetilo alkoholis, glicerolis (85 procentai), skystasis parafinas, minkštasis baltas parafinas, polisorbatas 60, kalio sorbatas, butilintas hidroksianizolas (E320), vandenilio chlorido rūgštis ir išgrynintas vanduo.

Fucidin H išvaizda ir kiekis pakuotėje

Fucidin H yra baltas, su vandeniu susimaišantis kremas. Fucidin tiekiamas aliuminio tūbelėse su užsukamu polietileno dangteliu po 15 g. Dėžutėje yra viena tūbelė.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas LEO Pharmaceutical Products Industriparken 55 DK-2750 Ballerup Danija

Gamintojas LEO Laboratories Limited 285 Cashel Road, Dublin 12 Airija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Meda Pharma SIA 134 Veiverių g. LT-46352, Kaunas Tel.: +370 37330509

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-06-16


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai