To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ligoninėje...

Ligoninėje:
- Daktare, kas man?
- Po skrodimo paaiškės...

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Genetiniai rizikos faktoriai – tyrimai įrodė, kad 10 proc. krūties vėžio atvejų yra paveldimi, dauguma dėl mutacijų BRCA1 ir BRCA2 genuose.

Moterų seksas, kurioms nuo 16 iki 45 ir daugiau

Jūs, vyručiai, turbūt pastebėjote, kad moterys - skirtingos. Vienas sugebėjote privesti lovoje iki beprotybės, kitos sugebėjo jus padaryti „nepakaltinamais", su trečiomis - geriau tik pabendrauti apie poeziją, o ketvirtų - apskritai nepastebi. Taip yra dėl to, kad įvairaus amžiaus moterys laukia iš vyrų visiškai skirtingų dalykų. Norėdami, kad daugiau nebekurtumėte iliuzijų dėl šio reikalo, pateikiame jums moterų nuo 16 iki 45 metų ir daugiau seksualinio pobūdžio ypatumus.

16 - 17 metų

Čia tai bent amželis! Diskotekos ir kosmetika su blizgučiais, pirsingas, tatu, kinas ir „kazantipas", „supergrindersai" ir piešinukai ant nagų... Gyvenimas panašus į šokoladą šventinėje pakuotėje. Taip norisi kuo greičiau palaižyti ir pajusti skonį. Gal dar nekalta mergina? Juokaujate. Nemadinga ir neprestižas. Žinoma, seksologai laikosi vieningos nuomonės, sakydami, kad šios jaunos ir dailios asmenybės turi savo perliukų, tačiau seksualumu nepasižymi. Dažniausiai apskritai jo nėra. Todėl labiau primena japonų gamybos gumines moteris: gali daryti su jomis ką nori, tačiau jos gulės tarsi šoko ištiktos. Geriausiu atveju, suaimanuos ar sudejuos atitinkamoje vietoje. Žinoma, dirbtinai. Juo labiau vyrukams, kurių erotinės fantazijos liejasi per kraštus, realizuoti jas su to amžiaus merginomis, galima sakyti, beviltiškas reikalas. Be to, itin retai to amžiaus merginos patiria orgazmą. Kartoju, itin retai, kad įsidėmėtumėte visam laikui.

Taip pat nepamirškite, kad tų mergyčių bendraamžiai nedomina. Nors jiems seksas - aktyvumo viršūnė ir pasirengę užsiimti juo ištisas paras. Visai kas kita - „tėtušiai". Nors jie ir ne pirmo šviežumo, net ne antro, nes jau mažiausiai - 35 metų, tačiau žino ką reikia daryti lovoje. Ganėtinai patyrę, viską išmano, moka ir dar pamokyti gali. Pinigingi „tėčiai" pasirengę tempti jaunikles į restoranus, kazino, įžymybių „tūsovkes". Joms to ir tereikia. Na ir kas, kad dėdulės puola ant jauniklių tarsi bitės ant medaus, tarsi jos būtų nimfomanės. Paprastai puola ant tokių nepasitikintys savimi dėdulės. Užtat abipusė nauda. Šiuo atveju ir lova nebūtina, jei netoliese yra kilimas, stalas ar dušo kabina. Juk mes tik žaidžiame, tiesa? Jauniklė pritariamai linkteli galva. Be potencijos ir pinigų šiuose žaidimuose daugiau nieko nereikia. Net pati kažką įdomaus sugalvoja ir pamėgina jo skonį.

18 - 21metų

Pagaliau perskaityta knyga apie Harį Poterį ir susimąstyta, o kas vyksta aplink? Jei anksčiau seksualinis gyvenimas buvo įdomus iš filmų, tai dabar norisi ir pačiai pačiupinėti. Tačiau pirmiausia reikia mesti rūkyti, sublogti, padaryti veido kaukę, manikiūrą.

Seksas šiame amžiuje ne vien epizodas, o ištisi santykiai! Kokie - nekokie, bet vis dėlto - įvykis. Ką čia slėpti, nuo to prasideda ir problemos, bene daugiausia sekso „avarijų". Beje, 18-21 moterys laiko save labai patyrusiomis. Tačiau dėl to tik dar labiau ji aplamdoma arba aplamdo jį. Šiame amžiuje tinkami įvairaus amžiaus stipriosios lyties atstovai.

Svarbiausia, kad tiktų pagal jų įsivaizduojamą modelį. Kas žino, gal kas nors ir išeis su juo ateityje? Tačiau, kai reikalas prieina iki lovos, šio amžiaus merginą reikia jei ne ilgai prašyti, tai tempte tempti. Tiesa, dar neaišku, kuo visa tai baigsis. Suprantama, tikėtis iš jos Kama Sutros pozų - juo labiau nevertėtų. O vyrukas su savo specialiais intymiais efektais jai kolkas taip pat nereikalingas.

22-27 metų

Rankos - ištreniruotos, nes jau išmoko liesti ir čiupinėti. Svarbiausia - tvirtai laikyti. Elgesio stilius ir išvaizda - susiformavę. Keisti charakterį ar aprangą gali tik dėl naujo ir perspektyvaus partnerio. Ir tai - nevisada. Tačiau joga, fitnesas, baseinas, veido kaukės ir nesibaigianti kova su celiulitu tampa gyvenimo prioritetais. Dar vienas labai svarbus dalykas - nelabai išvaizdžių, tačiau patikimų draugių atranka.

Kas partneriai? Dažniausiai tik aukščiausios prabos. Šokiai ir naktiniai klubai - praeitis. Kelionės po pasaulį - dabartis. Idealus partneris - sutvertas šeimai, kuris vos keleriais metais vyresnis. Apie 30 metų. Geriau būtų laisvas. Bet jei vedęs, puiku, jei pavyktų išskirti. 22 - 27 metų moterys - mirtinai pavojingos konkurentės, nes jos sugeba idealiai prisitaikyti prie partnerio. Taip pat tikėtini bet kokie kompromisai ir eksperimentai vyrų norams patenkinti. Malonumas - garantuotas!

28-30 metų

28-30 metų moterys - tai puiki proga viską pamėginti dar kartą. O gal antrą kartą pasiseks? O gal patirs kažką naujo, dar neregėto ir negirdėto malonumo.

1. Ji - ištekėjusi. Būtent tuo metu ji pradeda abejoti savo seksualumu. Todėl daro visai logiškas išvadas: vyras laiko ją tik pažangios buitinės technikos modeliu. Jei pats esi jos vyras - pats laikas imti atostogų ir dviese išmauti į Tailandą. Ten būtų labai gera proga prisiminti, kad galima dovanoti gėlių be progos. Taip pat kas tas petingas, kunilingus ir t.t. Jei esi ne jos vyras, vistiek daryk tą patį. Svarbiausiai nepamiršk, kad 28-30 metų moteris - bene tinkamiausias ir geriausias amžius seksui. Nuo aušros iki sutemos. Ji viską moka ir viską supranta. Dar vienas pliusas - noras eksperimentuoti. Pamėginti tai, ko neišdrįso ankstyvoje jaunystėje.

2. Ji - išsiskyrusi. Užtat aktyvi gyvenimiška pozicija. Be to, atsiranda itin didelis pomėgis šopingui, kaitintis saulutėje nuogomis, intymi šukuosena, personalinis masažistas. Ji net nemėgins įkalbinėti save, jei partneris ne jos skoniui. Gali pasiųsti net ten, kur nesinorėtų. Apskritai, gerai nusimano apie vyrus. Žino, kaip padėti jiems ir sau. Partneriai, kurie pirmiausiai rūpinasi ne savo, o jos seksualiniais pojūčiais - daug laimi. Jų amžius jai neturi jokios reikšmės. Užtenka, kad bent kiek judėtų ir atsilieptų šaukiami.

3. Ji nebuvo ištekėjusi. Deja, tai greičiausiai - patologija, kuriai būdingas isteriškumas, psichoanalizė, ambicijos, įsižeidimas dėl menkiausio dalyko, kryžiažodžiai, rožinės spalvos virtuvė. Seksas - mažai tikėtinas arba kankinamas. Tokios rekomenduojamos vyrams su ryškiai išreikštais suicidiniais nukrypimais.

31-35 metų

Mezoterapija, plastikos chirurgo konsultacijos ir personalinis kosmetologas. Taip pat galimi įvairūs implantantai, liposakcija ir boteksas. Vienas svarbiausių užsiėmimų - dantų balinimas. Ne mažiau svarbus komplektas: plaukų kirpimas - manikiūras - pedikiūras. Seksas tolygus žygdarbiui, nes tai daro tik dėl sveikatos.

Sekso pasireiškimo požymiai: užgesinta ar stipriai pritemdyta šviesa miegamajame. Erotiniai apatiniai, patalynė iš šilko. Tačiau tokios nieko nebijo ir nevengia, nes beveik viskas išmėginta. Viską žino. Savanoriška analinio sekso patirtis. Seksologai tai vadina „įkaitusio anuso" sindromu, nes būtent tuo periodu, jų tvirtinimu, analinės zonos temperatūra pakyla pusantro laipsnio. Kodėl? Niekas nežino. Greičiausiai, tai susiję su hormonais. Bet kuriuo atveju, labai didelė partnerių pasirinkimo amplitudė. Lengvai „pakabina" dvidešimtmečius vyrus. Tačiau tai - ne principo reikalas. Tinka ir į sporto sales užsukantis penkiasdešimtmetis. Vis dėlto geriau būtų įvairius seksualinio pobūdžio patarimus pasilaikyti sau, nes ji išmano daugiau, nei jūs galvojate. Dar ir kai ko pamokyti galėtų. Taip, kad paskui savaitę negalėsi atsitokėti, imsi mikčioti nuo praskrendančios musės garso.

36-44 metų

Daug kosmetikos. Gili iškirptė. Vos matomi randai nuo veido patempimo. Atostogos tik dėl sveikatos. Pats laikas - pagyventi ir atsiduoti, suprantama, seksui. Šio amžiaus moterys tiesiog dievina vyrų striptizą. Taip pat pasisėdėjimus su draugėmis ir vyrų aptarinėjimus prie vyno ar konjako taurelės. Dažniausiai per tai ir susipažįsta su galimais pretendentais. Gali net saviškiais pasidalinti, jei neatsiranda kitų. Tiesa, taip pat pradeda domėtis dukterų draugais.

Jei labai sudomina kuris nors vyriškis, gali viską mesti. Pavyzdžiui, jaunas, perspektyvus, viltis teikiantis dailininkas. Arba violončalistas. Pozicija - motiniška. Ne mokinanti gyventi, o einanti koja kojon su juo. Seksas trise? Kodėl ne? Jei kas ne taip, patars, kaip elgtis su konkurente ar jauna drauguže, net padovanos jai gerų kvepalų buteliuką iš savo atsargų. Tačiau paskui pati ir „iškvėpins" jauną draugužę kuo toliau... Viskas tiksliai apskaičiuota šimtu ėjimų į priekį.

Тačiau tikėtis su ja ilgalaikių intymių ryšių nevertėtų, nes pradės dairytis kitų. Kuo jaunesnis, tuo geriau. Bendraamžiai ir „senukai", kuriems sparčiai mažėja testosterono kiekis kraujyje, jos nedomina. Nes tuo metu jos organizme vyksta priešingi dalykai: mažėja estrogenų kiekis ir daugėja testosterono. Suprantama, ir libido sustiprėja, kai kurioms net ima lietis per kraštus. Vienintelis minusas: atsisako nuo bet kokių eksperimentų lovoje. Viskas išmėginta. Todėl pirmoje vietoje - komfortas.

45 metų ir daugiau...

Netikėtai paaiškėja, kad visas gyvenimas dar prieš akis. Šalin - pižamą ar flanelinius naktinius marškinius su zuikučiais, kačiukais ir mikimauzais. Kas reikalinga - pabrėžiama, kas ne - paslepiama. Viskas aplink - balta ir minkšta. Joms mėgsta jaunatvišką aprangą ir spalvąs: pastelinę, rožinę, raudoną. Visas rinkinys personalinių masažistų, visažistų, kirpėjų.
Partnerių amžius neturi jokios reikšmės. Svarbiausia, kad turėtų bent kiek potencijos. Juk dabar seksas - nuostabus ir nepakartojamas dalykas. Gyvenimo devizas: „Atvažiavo buvęs vyras, užsiiminėjome seksu, sulaužėme lovą, kaukėme, kad net stogas kilnojosi." Didžiausi pagalbininkai - įvairūs seksualiniai žaisliukai.

Nuolatinė kurortų lankytoja. Cigaretės Moor. Holivudiška šypsena. Personalinis kosmetologas. Naudojamas vienas brangiausių kremų visoms kūno vietoms. Dieną - šortai, džinsai, medvilniniai marškinėliai, tamsūs akiniai. Vakare - bent mažai žinomo dizainerio suknelė, brangūs kvepalai ir papuošalai. Pomėgis lankytis aukštuomenės vakarėliuose. Puiki pašnekovė. Dosniai dalija patarimus jaunimui intymiais gyvenimo klausimais. Aplink ją nuolat kažkas vyksta ir sukiojasi. Tame tarpe ir jaunos būtybės, alfonsai, gerokai senstelėję buvę meilužiai ir vibratoriai...

Seksas joms - tai Nauji metai. Skirtumtas tik tas, kad būtinai turi būti +26 laipsniai temperatūros.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

nu wisiski wejai...sutinku wisiskai su ankstesne komentatoria tai tikrai ne nuo amziaus priklauso ,jau tikriausiai grewiciau nuo horoskopo:D gali jauna mergina ir jau su amzium moteris nieko nesiskirti sexso srytija ......

Labai geras straipsnis. Daug teisybes.

Nu jo čia įdomu

Nera vienodu taisykliu visiems . As manau kad sex. visokiame amziuje yra nuostabus. Skirtumas tik tas kad vyresni vyra , kurie veda sveika gyv. buda yra meilesni ir supratingesni.Jaunesni vyrai vis dar tikisi geresnes , meilesnes todel nera uztikrinti savo partnerei o vyresnis vyras ilgairenkasi bet jau myli lygi "ausu" :) Sexsualus turi buti zvilgsnis,zodis,elgesys,mintys tada kuniskas sex. gaunasi nepakartojamas. Sex. be tikru jausmu beskonis :(

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai