To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Greitoji? - Taip...

- Greitoji?
- Taip.
- Greitai atvažiuokite. Mano žmonai prasidėjo baltoji karštinė!
- O kaip jūs nustatėte?
- Čia pilnas kambarys velnių, o ji nieko nemato...

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Tabako produktuose yra 4000 cheminių medžiagų, iš kurių 40 yra žinomos kaip kancerogenai.

Kaip sujaudinti vyrus?

Norėčiau sužinoti, nuo ko vyrai lytiškai susijaudina arba kaip mes, moterys galėtume juos greičiau ir stipriau įaudrinti?

Prieš rengdamas šį straipsnį, susiradau prieš kiek laiko atliktą vieno tarptautinio mokslinio tyrimo instituto Europoje 27 - 37 metų vyrų ekspres apklausą šiuo klausimu ir paaiškėjo štai toks „mačo" dešimtukas: 1 bulgaras, 3 rusai, 2 amerikiečiai, 1 čuvašas, 1 anglas, 1 ukrainietis ir 1 gruzinas.

Toliau pateiksiu pavyzdžius, remdamasis ir šio dešimtuko atsakymais, kurie, galima sakyti, absoliučiai sutapo. Todėl, mielos moterys, atidžiai skaitykite ir įsidėmėkite. Beje, aišku viena, kad vyrai greitai lytiškai susijaudina ne dėl savo tautybės ir temperamento.Į vyro akiratį pirmiausia patenka tos nepažįstamos, iki tol nematytos moterys, kurios vilki prigludusiais, net aptemptais drabužiais. Ypač vyrų akys mėgsta pasiganyti ant aptemptos krūtinės, užpakaliuko, klubų. Minėtos apklausos duomenimis, pačiu erotiškiausiu drabužiu vyrai laiko ilgą, tamsų (juodą) sijoną su vos ne iki klubų įkirpimų iš šonų, o kai iš jo „netyčia" išlenda koja, matyti prisegamos kojinės. Ši detalė galutinai įkaitina. Vyrams ne mažiau patinka ir gilios iškirptės. Dar geriau - aptempta palaidinukė, beatsisegančiomis viršutinėmis sagomis, kurios vos vos ir atsisegs nuo jaudulio. Suprantama, vyras, pažvelgęs į šį gundantį griovelį, tikisi ne tik pamatyti, bet ir paliesti tai, kas paslėpta giliau. Ir pradeda rasoti kakta bei drėgti rankos iš jaudulio.
„Didžiausia moters paslaptis slypi... drabužiuose. Nuoga moteris praranda paslaptingumą", - kalbėjo žinomi pasaulio donžuanai. Manau, kad dauguma ir šiuolaikinių vyrų pritartų jų nuomonei. Nekelia abejonių, kad moteris labiau atrodo erotiška - pusiau nusirengusi, o ne visiškai nuoga. Vyras labiau „užsiveda", kai įsivaizdavimu „pripiešia" nematomas moters kūno vietas. Todėl šis procesas nepaprastai įaudrina. Vyras mėgsta užkariauti moters širdį, kai ši vilki erotišku apatiniu trikotažu, o ne naktiniais flaneliniais marškiniais iki grindų.

Apatiniai, kurie laikomi užuomina į meilės aktą - tai permatomi ir stipriai iškirpti. Taip pat svarbu ir jų spalva. Tų pačių apklaustų vyrų pastebėjimais, apatinių spalva sukelia atitinkamą reakciją jų pasąmonėje. Pasak jų, seksuali moteris dažniausiai renkasi raudonos, avietinės ar juodos spalvų apatinį trikotažą. „Mačo" dešimtukas vienbalsiai tvirtino, kad greičiausiai įaudrina raudonos spalvos apatiniai rūbeliai, spinduliuojantys ypatinga energija. Jie priima tokią moterį, kaip puikią partnerę lovoje, su kuria galima drąsiai elgtis, eksperimentuoti ir nebijoti rizikuoti. Su ja įveikiamos bet kokios kliūtys, kompleksai ir apribojimai. Taip pat su tokia moterimi galima būti ir aktyviam, ir pasyviam lovoje, nes keičiant sekso pozas, ji drąsiai pereina į lyderio pozicijas.

Jei damos kelnaitės ir liemenėlė - geltonos spalvos, vadinasi, partnerė pirmiausia tikisi kokybiško ir ilgo sekso, o ne trumpalaikio, aistringo ir jaudinančio meilės akto.

Violetinės ir rožinės spalvų savininkę vyrai priima, kaip jausmingą, bet temperamentingą damą. Nors ji - ganėtinai santūri ir sukaustyta lovoje, „įsikabinusi laikosi" moralės principų ir normų.

Moteris, vilkinčias mėlynos spalvos apatinį trikotažą, vyrai laiko, atsiprašant, „lentomis" lovoje, ant kurios reikia „dročyti" iš peties ir nieko gero. Tokia dama tikisi tik partnerio aktyvumo ir begalinės jo potencijos. Pasak „dešimtuko", mėlynos spalvos apatinis trikotažas - visai netinkamas.
Moterys, kurios renkasi žalios spalvos apatinius, vyro nori tik vieną kartą, o mėgstančios rudos ar kūno spalvos permatomus rūbelius - seksualiai palaužtos.

„Mačo" dešimtukas žemai lenkiasi baltos spalvos apatinį trikotažą dėvinčioms moterims ir džiaugiasi, kad tokių - nemažai. Jų manymu, tai neutralus ženklas į ypatingą seksualumą. Todėl, mielos moterys, nepamirškite, kai rinksitės apatinio trikotažo spalvą. Ir dar. Nepamirškite, mielosios, kad daug svarbiau jūsų elgesys lovoje. Antraip, net labiausiai tinkamai parinkta kelnaičių spalva nepadės išlaikyti partnerio.
Be abejonės, visiems vyrams (ir apklaustiems) labai patinka, kai moteris įvertina jį (garsiai ir daug kartų), kaip puikų meilužį. Kai susižavėjusi žiūri į jį. Ne šiaip sau žiūri, o atidžiai ir ilgai apžiūri jo vyrišką pasididžiavimą, ištroškusios geismo patelės žvilgsniu „rydama" jį. Ką tai reiškia? Žino kiekviena moteris, kuriai patinka seksas. Ir žino kiekvienas vyras, mylintis tokią moterį.

Vyrai neslepia, kad juos labai lytiškai jaudina, kai jie staiga sužino, jog moteris - be kelnaičių. Tai - tarsi uždelsto veikimo bomba! Jei jūs tokią naujieną pranešite vyrui, tarkim, lėto šokio metu, kuriame nors vakarėlyje ar naktiniame klube, nenustebkite, jei jis po to nusitemps jus į tualetą ar kitą nuošalesnę vietelę ir išprievartaus. Žinoma, gerąja prasme. Priešintis - beprasmiška. Juk jūs pati išprovokavote „afrikietiškas aistras."

Jūsų vyras ar mylimasis pamirš nuovargį ir įtampą darbe, jei jūs sutiksite jį prie durų vienomis prisegamomis kojinėmis ir liemenėle. „Pasiteisinkite", kad nespėjote persirengti. Nutverkite jį už kaklaraiščio ar šaliko ir tiesiu taikymu - į miegamąjį, kur jis pamatys ne tiktai paklotą lovą, užtrauktas užuolaidas, bet ir kai ką daugiau...

Patikėkite, nei vienas vyras neatsisakys malonumo, jei jo mylima moteris netikėtai palies ar pradės glamonėti jo „ginklą" per kelnių kišenes. Ir tai darys beveik viešumoje, bet tuo pačiu - nepastebimai. Pavyzdžiui, kavinėje, sėdint žmonėms prie kitų staliukų, teatre ar kino salėje.

Vyrai taip pat pat eina iš proto dėl ekstrimo keliuose. Kai jam vairuojant, moteris ne tik glamonėja jo brangenybę, bet dar sugeba padaryti ir minetą. Svarbiausia, žaidžiant rizikingus žaidimus keliuose, reikia žiūrėti ne tik į kelią, bet ir neviršyti leistino greičio.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

Seksualiai atrodo aptemti džinsai ir visos figuros profilis, siaurokas liemuo ir apvalus užpakaliukas (kurį taip ir norisi paliesti, paglostyti)

labai patraukliai atrodo moteris su "pieštuko" tipo sijonu iki keliu ir kojinėmis su siūle bei "piramidiniu" ar "kubietišku" kulno apipavidalinimu. Kojinės turėtų būti 100 % nylon, be licros. labai gažiai priglunda prie kojų. Fantastika

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai