To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ar Ištekėjusi...

- Ištekėjusi?
- Taip. Du kartus.
- Vaikų turite?
- Taip, šešis: du nuo pirmo vyro , du nuo antro ir du mano pačios

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Krūties vėžys - dažniausia moterų onkologinė liga: ši liga sudaro trečdalį visų moterų piktybinių navikų.

Kai pamirštamas seksualinis gyvenimas

Straipsnio šaltinis: 
www.sexplius.lt
nera sekso.jpg

ai - agedonija (nuo graikų žodžio „hedone" - pasitenkinimas, o raidė „a" - neigimas) - naujas terminas, vartojamas gydytojų, seksologų, psichologų, kai diagnozuojamas šis simptomas.

Žmogus emociškai atbunka

Agedonija - tai lytinio pasitenkinimo nebuvimas, kai apskritai nebedomina seksualinio gyvenimas. Ši liga - tai daugiausia išsivysčiusių šalių ir didmiesčių gyventojų „privilegija." Kasdieniniai, nervinantys automobilių kamščiai keliuose, psichologinė įtampa darbe, namuose, dar visokie stresai ir sukrėtimai dėl finansinių ar asmeninio pobūdžio klausimų išbalansuoja žmones ir ilgainiui priveda prie emocinio atbukimo. Aplinkinių akimis, žmogus tampa šaltas ir abejingas. Be to, nuolatinis nepasitenkinimas savimi ir kitais tik papildo šį nelinksmą vaizdą. Tokais atvejais dažniausiai nesikreipiama į medikus, o bandoma gydytis savarankiškai. Saujomis ryjami antidepresantai arba ieškoma nusiraminimo alkoholyje, kuris tampa nuolatinis palydovas.

Ieškodami adrenalino, rizikuoja gyvybėmis

Kiti - priešingai: nepasirengę leidžiasi į turistinius žygius ir keliones: kopia į kalnus,šoka su parašiutais, norėdami neatsilikti nuo profesionalų ir patyrusių, slidinėja pavojingomis trasomis, neria į jūrų gelmes. Ieškodami adrenalino dozės, žmonės rizikuoja net gyvybėmis. Juk neretai ekstremalus sportas gerai nesibaigia.
Greta psichologinio pobūdžio, agedonijai būdingos ir fizinės šios problemos pasekmės, kurių svarbiausia - prarandamas bet koks noras gyventi seksualinį gyvenimą. „Negi tai - liga?" - greičiausiai mintyse paklausė ne vienas nustebęs skaitytojas. „O aš galvojau, kad jau nebe tas amžius seksui. Juk man jau seniai ne dvidešimt..."

„Savaime suprantama, kad amžius čia nieko dėtas", - atsakytų bet kuris seksologas ar psichologas. Kai prarandamas ar gerokai susilpnėja libido (lytinis potraukis), tuo pačiu ima silpnėti bei „atrafuotis" ir žmogaus lytinių funkcijų veikla. Aišku, visos seksualinės problemos, pirmiausia, yra nusėdusios galvoje, todėl jei patys nepajėgiate jų spręsti, kreipkitės į specialistus.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai