To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Terapeutas ligoniui daro ekoskopiją...

Terapeutas ligoniui daro ekoskopiją:
- Aha, - tarė jis - Jums vėžys...
Pacientas:
- Bet daktare, kodėl aną kartą sakėte, kad akmenys man?
- Tai, taip! O po tais akmenimis - vėžys!

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkorių kraujyje 10 proc. hemoglobino susijungęs su smalkėmis. Mirtinas skaičius yra 50 – 60 proc.

Playboy imperatoriui artėja eros pabaiga

Prieš pusantrų metų legendinio žurnalo vyrams Playboy įkūrėjas ir jo nepakeičiamas redaktorius Hju Hefneris arba trumpai „Hef" šventė savo 80 - metį. Dar jam esant gyvam enciklopedijoje parašyta, kad Hju Hefneris - „charizmatiškas seksualinės revoliucijos Amerikoje dievaitis".

Dabar jaučiasi jaunesnis nei prieš kelis dešimtmečius

Playboy imperatoriaus iškilmių išvakarėse į jo rezidenciją užmiestyje atvyko Amerikos televizijos kanalo ABC filmavimo grupė, norėdami įamžinti jubiliato šventę. Kai iki įrašo pradžios liko pora minučių operatorius pastebėjo, kad į kadrą patenka už Playboy boso nugaros stovinti detalė. Jis paprašė Hefnerio pašalinti iš kadro nuogos moters statulėlę, kad nešokiruotų žiūrovų ir nesulaukęs, kol šeimininkas tai padarys, pats nuėmė. (Tai buvo Hefnerio buvusios draugės Barbi Berton statulėlė iš marmuro). Tačiau jubiliatas paprieštaravo: „Laikas bėga nenumaldomai, viskas keičiasi, o ši moteris nepasikeitė per daugelį metų". Ir pastatė statulėlę į buvusią vietą.

Į Hef‘o 80 - metį buvo pakviesta 80 svečių, 40 iš jų - saviškiai. Vakarėlį pradėjo įvykio kaltininkas save liaupsinančia kalba: „Aš galvoju, jei žmogus sveikas - tai jam amžius vien tik skaičiai ir daugiau nieko. Pagal daugybę parametrų aš dabar jaučiuosiu gerokai jaunesnis, nei prieš dešimt ar penkiolika metų."

Visos meilužės pasidalina Plyboy šeimininku

Kaip ten bebūtų, bet šiuos žodžius Hefneris įrodo savo energinga veikla ir gyvenimo būdu. Jis gyvena didžiulėje savo užmiesčio viloje Holmy Hilse su trimis šviesiaplaukėmis gražuolėmis, kurios gerai sutaria, nes visoms užtenka sekso revoliucionieriaus. Hju Hefnerio privatus gyvenimas buvo perkeltas į televizijos realybės šou „Mergaitės - kaimynės" ir transliuojamas per „E!" televizijos kanalą.
Lygiagrečiai Hefneris nepaleidžia iš rankų ir verslo vairo bei kitos veiklos. Praėjusį pavasarį jo kompanija atidarė naują naktinį klubą Playboy Las - Vegase, sėkmingai baigėsi derybos dėl Playboy žurnalo leidimo Baltijos šalyse ir kai kuriose buvusiose Sovietų Sąjungos respublikose bei kitose valstybėse.

Jo idealas „mergaitė - kaimynė, nusimetanti drabužius"

Be to, prieš kiek laiko Hju Hefneris ir Playboy redaktorius Gretchenas Etgrenas parašė ir išleido knygą „Knyga apie vaikystės draugę - 6 dešimtmečiai ant atvertimo", kuri tapo pasauliniu bestseleriu. Knygos idėją Hefneris išklojo vieninteliu sakiniu, pareiškęs, kad nuo 1953 metų (tada pirmą kartą pasirodė Playboy - red.) rinkdamasis modelį ant Playboy viršelio, jis visada galvojo apie savo idealą - „mergaitę - kaimynę, nusimetančią drabužius." Nuo to laiko 616 „mergaičių - kaimynių" fotografijų papuošė patį populiariausią pasaulyje žurnalą vyrams viršelį.

Vietoj Stag Party - Playboy pavadinimas

Hju Hefneris gimė 1926 metais balandžio 9 d. Čikagoje (Ilinojaus valstija). Gerai mokėsi mokykloje, tačiau buvo namisėda. 1944 metais buvo pašauktas į armiją. Kariavo. Paskui studijavo psichologijos mokslus Ilinojaus universitete, dirbo redaktoriaus darbą.

Žurnalas Playboy įsteigtas 1953 metais. Darbinis žurnalo pavadinimas buvo Stag Party (Pramogos vyrams ), bet Hefneris persigavojo ir atsisakė to pavadinimo nenorėdamas veltis į konfliktą su tuo metu jau leidžiamu žurnalu vyrams Stag Magazine. Ir nepralošė.

„Mėnesio mergaitėmis" tapdavo permiegojusios su bosu

Hefneris buvo du kartus vedęs. Pirmoji žmona - Mili Viljams, kita - Kimberli Konrad. Duktė Kristin dirba Playboy korporacijoje, o sūnus Deividas - kompiuterių programuotojas. Iš kitos santuokos Hefneris susilaukė taip pat dviejų vaikų: Marstonui - 15, o Kuperiui - 17 metų.

Hefnerio turėtų meilužių tiesiog neįmanoma suskaičiuoti, bet, pasak gandų, visos jos tapdavo Playboy „mėnesio mergaitėmis" tik perėjusios per boso lovą. Tai - Dona Mitčel, Merilin Koul, Lilian Miler, Peti MakGiur, Terri Veples, Šenon Tvid, Brendi Roderik ir t.t. Beveik visos jos neturėjo ir 20 - ties metų. Kalbama, kad meilužės „stovėdavo eilėje", kol patekdavo į Hju miegamąjį. Playboy bosas pagyvendavo su viena kelis mėnesius ir keisdavo.

Meri Voren, Barbi Benton, Karen Kristi, Sandra Teodor, Keri Li vėliau nesėkmingai mėgino prisiteisti iš Hefnerio 35 milijonus dolerių už „moralinę" žalą.

Po skyrybų su antrąja žmona Kimberli Konrad 1999 metais Hefneris nusprendė daugiau nesaigstyti savęs šeimyniniais pančiais ir pasinerti į meilužes. Prieš kiek laiko viename savo interviu žurnalui apie įžymybes Vanity Fair jis juokdamasis pasakė: „Mane stebina tik vienas, kad jos visos nori."

Playboy imperatorius savo testamente parašė, kad būtų palaidotas Vestvudo kapinaitėse, greta pirmo Playboy modelio Merilin Monro. Beje, apie mirtį jis linkęs kalbėti kaip apie eilinį romantišką nuotykį.

Pirmasis Playboy modelis - Merilin Monro

Prieš kiek laiko žurnale News Yorker buvo rašoma, kad Playboy įkūrėjas mėgo pasidalinti įspūdžiais su savo žurnalo skaitytojais apie savo seksualinę patirtį. Straipsnio autorius Džonas Akocela iš Playboy įkūrėjo sužinojo, kad jo moters idealas buvo mergina, vaikišku veidu, kaip Žerli Templ ir mergaitišku kūnu, kaip Džein Mensfild.

Iš tikrųjų Hefneriui nebuvo lengva rasti „gyvą modelį ant atvertimo" pirmajam Playboy numeriui. Pirmoji jo didelė sėkmė - kontraktas su holivudo aktore ir sekso simboliu Merilin Monro. Hju neslėpė, kad seksualioji gražuolė sutiko tik dėl to, kad tada jai labai reikėjo pinigų.

Praėjus dviem metams po Monro nuoraukos, išspausdintos Playboy viršelyje, prie redakcijos pastato nuolat stovėjo eilutė jaunų damų, kurios buvo pasirengusios apsinuoginti prieš Hefnerio fotografus.

Ieškodamas savo „mergaitės - kaimynės" idealo Playboy įkūrėjas atsidūrė teisme. 1958 metų sausio mėnesio numeryje ant žurnalo atvertimo buvo išspausdinta apsinuoginusios merginos, kuriai tuo metu buvo vos 16 - ka metų, nuotrauka. Hefneris atsidūrė kaltinamųjų suole dėl to, kad „mis Sausis" sufabrikavo savo motinos parašą: leidimą fotografuotis apsinuoginusiai. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai Hju pražiūrėjo nepilnametę.

„Mis Lapkritis 1960″ žurnalo numeris - blogiausiai parduotas

Hefneris - nepailstantis eksperimentuotojas su žurnalo viršeliu ir atvertimu. Pavyzdžiui, „mis Lapkritis 1960″ buvo apsirengusi. Playboy savininkas įsitikino, kad nei iki tol, nei po to žurnalas taip blogai nebuvo parduodamas. Pasakojama, kad net kažkoks šventikas atsiuntė laišką „apsirengusio mėnesio" merginai Džoni Matis, kuriame rekomendavo jai pasiieškoti kitą darbą.

Pats sėkmingiausias žurnalo numeris iki šiol laikomas „mis Rugpjūtis 1967″, kuriam pozavo ištaiginga blondinė Didi Lind, tingiai prisidengusi intymias vietas geltona megzta palaidine.

Playboy modeliams - įspūdingi honorarai

Pasak žurnalo New Yorker, 1970 metais Playboy modeliams pradėta mokėti daugiau, nes norėta neatsilikti nuo konkurento, kito populiaraus leidinio Penthouse. Be to, Playboy vadovybė priėmė sprendimą leisti pozuoti modeliams, kurių plaukai su kirpčiukais. Dar daugiau. 1980 metais Amerikoje jau buvo populiarios padidintos krūtys ir šukuosenos intymioje vietoje. Dar po dešimties metų atėjo teatralizuotų fotosesijų mada. „Mis mėnesiu" tapo apsirengusios padavėjomis, medicinos seserimis, stiuardesėmis, sekretorėmis.

Nors daug modelių tvirtino, kad pozavo Playboy ne dėl pinigų, tačiau reikia pripažinti, kad kainos už fotosesiją šiame leidinyje - įspūdingos. Jei 1950 metais už vieną nuotrauką ant žurnalo atvertimo mokėjo 500 JAV dolerių, tai dabar - 25 tūkst. Be to, ne paslaptis, kad daugybė merginų pradėjo savo karjerą kine ar modelių, reklamos versle nuo erotinių fotosesijų Playboy. Kitoms - patekti į Playboy buvo vienintelis gyvenimo tikslas. Beje, po to beveik visos merginos labai greitai rasdavo pinigingą vyrą.

Hefneris nesibaimina žlugimo

Nežiūrint to, kad dabar daugybė erotinių nuotraukų galima laisvai pamatyti internete, bet Playboy, kaip ir anksčiau, vis dar, palyginti, neblogai parduodamas. Vien JAV - 3 mln. egzemplioriai per mėnesį. Vis dėlto reikia pripažinti, kad tiražas smunka. Pavyzdžiui, 1970 metais pasiekdavo 7 mln. egzempliorių tiražą. Tačiau 80 - metis Hefneris dar nesibaimina žlugimo, skirtingai nuo jo senų konkurentų. Pavyzdžiui, Penthaouse. Jis pats atrado savo vietą šiuolaikiniame pasaulyje. Todėl Hju nė nemano nurimti. Jis, kaip ir iki šiol, tikisi sutikti tą begėdę „mergaitę - kaimynę", kurios fotografiją jam taip norisi publikuoti savo žurnale.

Playboy - ties ekonominės krizės riba

Prieš kiek laiko leidinys The Wall Street Journal buvo išspausdinęs ataskaitą apie Playboy akcijas, kurios vargu ar galėtų pritraukti galimus investuotojus. Beveik neįmanoma patikėti: didžiulė imperija, siūlanti žvaigždėms milijonus už kelias spalvotas nuotraukas, atsidūrė ties rimtos ekonominės krizės riba. Priežastis labai paprasta - nepamatuotos išlaidos.

Ta proga geltonoji Amerikos spauda nepagailėjo Playboy įkūrėjui ir savininkui Hju Hefneriui rekomendacijų. Pasiūlė „viagros" mėgėjui paieškoti kitų „mėlynų piliulių" , kurie padėtų pakelti Playboy akcijų vertę.

Leidinyje The Wall Street Journal rašoma, kad 2006 metų 1 - ajame ketvirtyje Playboy vienos akcijos vertė nuo 10 dolerių nukrito iki 13 centų., o pelnas siekė vos du centus. Beje, tada kompanijos vadovybė įspėjo galimus investuotojus, kad 2 - ame ketvirtyje pelnas gali smukti apie 16 proc. Playboy direktorių taryba atsisakė pakomentuoti šiuos davinius. Be to, pasak minėto leidinio, 2006 metais per pirmuosius tris mėnesius Playboy pelnas iš reklamos sumažėjo 33 proc. Jau minėta, kad dabar žurnalo tiražas JAV siekia 3 mln. egzempliorių tiražą. Tai beveik du kartus mažiau nei 1970 metais. Be jokios abejonės, tiražas krenta dėl nuožmios konkurencijos su Penthouse ir Hustler. Vis dėlto didesnę įtaką šiam procesui daro televizija ir internetas. Tačiau ir šioje sferoje Hefneris neatsilieka, sukūręs savo televizijos tinklą, kuris ilgainiui buvo padalintas į 11 kanalų: Playboy TV, Playboy Spain ir Spice (dar 9 kanalai - nuo „minkšto" iki „kieto" porno). Nežiūrint to, Hefnerio verslo pelnas neišsiskiria aukštais rodikliais: 2006 metų 1 - ame ketvirtyje Playboy TV atnešė vos 22,3 mln. JAVdolerių , o 2005 m 4 - ame ketvirtyje - 25,2 mln.

Pasak finansų ekspertų, jei Playboy ir liks pirmaujančių gretose, tai tik televizijos dėka, todėl, kad apklausos duomenimis, net 90 proc. amerikiečių pirmenybę teikia Playboy televizijos laidoms. Tačiau nesnaudžia ir konkurentai - Penthouse ir Hustler. Jie pasirengę rungtis su Playboy ir televizijos bei interneto erdvėje.

Playboy pelningas taikinys - Kinija ir Indija

Tiesa, 2007 metų pavasarį Playboy pralaimėjo dar viename fronte: palydovinė kompanija Direct TV atsakė Hefnerio valdomai imperijai ekskliuzyvinę teisę rodyti „medžiagą suaugusiems", todėl dabar to tinklo vartotojai gali išsirinkti sau skaniausią ir sultingiausią „braškę" iš trijų: Playboy, Penthouse ir Hustler. Specialistai spėja, kad būtent sudėtinga finansinė padėtis verčia Playboy vadovybę ieškoti naujų sprendimų ir gelbėti padėtį. Todėl pastaraisiais metais Playboy lengva ranka parduoda licencijas ir projektus užsienio šalims. Pirmiausia Playboy įkėlė koją į Azijos kontinentą: Indoneziją, Japoniją. Žurnalo Playboy versija seniai gyvuoja ir Europos šalyse. Prieš kelerius metus leidimo teises įsigijo didžiausia Rytų Europos šalis Rusija. Vyksta derybos dėl leidinio pardavimo ir kitose Europos šalyse. Be to, Playboy ekspertai studijuoja galimybę įsiveržti ir į Indijos bei Kinijos rinką, kurios ir suvaržytos įstatymais dėl erotinio pobūdžio produkcijos gaminimo ir platinimo, tačiau labai perspektyvi dirva dėl potencialių pirkėjų skaičiaus, kurie neatsiejami nuo milijonų gyventojų tose šalyse.
Dabar gyvuoja 20 Playboy versijų pasaulyje, tačiau Hefnerio pelnas nuo parduotų licencijų užsienio leidėjams - ne ypatingas. Jau minėta, kad didžiausio pasisekimo ir pelno jam teikia Playboy TV laidos, kurias galima matyti 30 pasaulio šalyse. Juo labiau, kad Playboy TV kanalo užsienyje žiūrovų skaičius padidėja vidutiniškai 10 proc. per metus.

Playboy bus leidžiamas visada

Nežiūrint to, kad pastarieji keleri metai Playboy - ne patys geriausi, tačiau, kaip ir anksčiau jis lieka žinomiausiu ir populiariausiu žurnalu suaugusiems pasaulyje.
Tuo tarpu Playboy įkūrėjas nenustoja tvirtinti, kd žurnalas išeis VISADA. „Iš tikrųjų susidaro įspūdis, kad Playboy niekada ir nebuvo užleidęs savo pozicijų. Populiarus realybės šou apie Hefnerio draugužes, rodomas per viena stambiausių Amerikos televizijos kanalų, pritraukė Playboy prekės ženklui naujų gerbėjų ir pirkėjų", - rašo The Washington Post. Ten pat rašoma, kad kuriamas (o gal jau ir sukurtas) dokumentinis filmas apie Hju Hefnerio gyvenimą.

Tačiau laikai keičiasi ir apsinuoginusių moterų nuotraukos, kurių dabar pilna internete, nebekelia nuostabos, kaip anksčiau. Nors teigiama, kad daugiausiai Playboy perka 20 - mečiai. Pats Hefneris tokį fenomeną aiškina tuo, kad naujoji karta "nuobodžiauja", „ilgisi" tų laikų draudžiamo vaisiaus ir malonumų, kurių jiems neteko patirti. Tiesa, kai kurie nenorėtų, kad būtų „kabinami" prie zuikelio, kurio pagalba beveik prieš pusę amžiaus buvo įvykdyta seksualinė revoliucija Amerikoje. Tačiau, kas žino, gal su Hefnerio išėjimu Anapilin baigsis ir Playboy era.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai