To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Susirūpinęs pacientas klausia gydytojo...

Susirūpinęs pacientas klausia gydytojo:
- Daktarėli, tik sakykite tiesą, ar aš tikrai pasveiksiu? Girdėjau, kad gydytojai kartais tyčia
neteisingai nustato diagnozę. Pavyzdžiui , gydo nuo plaučių uždegimo, o jie
numiršta nuo šiltinės

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Didžiojoje Britanijoje trečdalis perinatalinių (nuo 24-os nėštumo iki 4 savaitės po gimdymo) mirčių yra siejama su mamos rūkymu nėštumo laikotarpiu.

Pietų Indijoje - nepasitenkinimas kunigo ir moters santykiais

Vatikanas suspendavo katalikų vyskupo religinę veiklą pietų Indijoje po to, kai šis įsidukrino 26 metų sulaukusią moterį. Apie tai bažnyčia paskelbė sekmadienį, skelbia MSNBC.com.

58-erių sulaukusiam vyskupui Johnui Thattungaliui bus draudžiamos bet kokios religinės ir administracinės praktikos tol, kol vyks jo veiksmų ir elgesio tyrimas. Tokią informaciją pateikė Stephenas Alathara, Keralos katalikų vyskupų tarybos atstovas pietų Indijos mieste Kochi.

Anot Alathara, vyskupo sprendimas įsivaikinti suaugusią moterį papiktino daugelį Kochi vyskupijos kunigų. „Kunigų dauguma buvo nepatekinta, reikalaujama vyskupo atsistatydinimo",- pridūrė kunigas.

Jis taip pat pažymėjo, jog šioje istorijoje esama ir teisinių neaiškumų, kadangi įsivaikinta moteris yra pilnametė.

Thattungalis su žurnalistais bendrauti nepanoro, tačiau citatas pateikia vietinė Keralos spauda. Tikinama, jog Johnas Thattungalis savo sprendimus teisino taip: „Šiai dvasinėmis galiomis pasižyminčiai moteriai jaučiu tik tėvišką meilę. Šitie santykiai man teikia dvasinės atgaivos".

Trijų vyskupų taryba analizuos Thattungalio elgesį ir savo išvadas nusiųs arkivyskupui Danieliui Acharuparambiliui, Keralos katalikų vyskupų tarybos prezidentui. Šis savo išdavas pateiks Vatikanui.

Kol kas nėra aišku, kiek laiko tyrimas užtruks, tačiau Vatikanas istoriją vertina labai rimtai, todėl išvadų reikalaujama „kaip įmanoma greičiau", tikino Alathara.
Krikščionys sudaro 2.5 procentus visų Indijos gyventojų, kurių dauguma yra induistai. Indijoje gyvena daugiau nei milijardas žmonių.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai