To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Matai tą gydytoją?...

- Matai tą gydytoją?
- Aha, o kas yra?
- Jis išgydė mano žmoną nuo visų ligų iškarto.
- Bet tai nesąmonė.
- Sąmonė, tikrai sąmonė
- Kokiu būdu jis tai padarė?
- Jis pasakė jai, kad visos ligos - senatvės požymis.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Drebėjimas kai šalta yra apsauginė reakcija –  drebant susitraukinėja raumenys ir taip pagaminama šiluma.

Reabilitologams sunkmetis nebaisus

Sena Reabilitacijos centro darbuotojų svajonė šią savaitę išsipildė - centras kvepia neseniai išdžiūvusiais dažais, specialistų darbą palengvins moderni įranga, atidarytas Fizeoterapijos skyrius.

Šiaulių miesto reabilitacijos centras dvidešimt metų nesulaukė net kosmetinio remonto. Jo vadovės Irinos Jazdauskaitės-Uščiauskienės iniciatyva buvo paimta daugiau nei pusantro šimto tūkstančio litų paskola. Pastato renovacijai skirta daugiau nei 100 tūkstančių litų, kita dalis - moderniai įrangai įsigyti.

"Per metus klientų atsiranda keliais šimtais daugiau, todėl tobulinti procedūras, įsigyti šiuolaikišką įrangą, teikti Europos Sąjungos lygio paslaugas yra mūsų pagrindinis uždavinys", - sako centro direktorė. Ji džiaugiasi, kad pagaliau centre galima bus taikyti smūginę terapiją. "Tai vienas moderniausių, prieš šešerius metus Šveicarijoje sukurtų aparatų. Šiauliuose greičiausiai pirmieji teiksime šią paslaugą", - teigia direktorė.

Centro vadovė pripažįsta, kad be miesto vadovų geranoriškumo, kitų įmonių pagalbos ir patarimų vargu ar darbai taip sklandžiai būtų vykę. "Supratau, kad svarbiausia, jog laiku jūsų klientais tapo tie, kurie galėjo būti ir rėmėjais. Būtų gerai, kad jūsų paslaugų prireiktų statybos įmonių vadovams, bankininkams, tada toliau klestėsite", - sveikindamas Reabilitacijos centro darbuotojus juokavo miesto meras Genadijus Mikšys.

Į Reabilitacijos centro atidarymą atvyko ir fizioterapinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas prof. hb. dr. Aleksandras Kriščiūnas. Jis išradingai suskirstė šalis į tris grupes: limuzinų (Kanada, Švedija), kur gyvenimo trukmė ilgiausia (80-85 m.), traukinių (Lenkija, Baltijos šalys, 70-75 m.) ir dviračių (Kinija, Tailandas, 60-65 m.). Tiesa, pagal tokį skirstymą Lietuvos vyrai priklausytų dviračių šaliai, mat vidutinė jų gyvenimo trukmė šalyje 65 metai. "Jeigu limuzinų šalyje gyveni, tai sveikai maitiniesi ir be pastebimų ligų gyveni iki 50 metų, o po to dar 30 metų gyveni sirgdamas", - sako profesorius.

Medikas tvirtina, jog svarbu laiku diagnozuoti ligą ir ją gydyti, tačiau didžiausią dėmesį reikėtų skirti reabilitacijai. "Amerikiečiai yra paskaičiavę, kad investuotas doleris į reabilitaciją atsiperka devyniskart", - sako A. Kriščiūnas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai