To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Žmogeliui būrėja išpranašavo, kad jis mirs dėl ginčo...

Žmogeliui būrėja išpranašavo, kad jis mirs dėl ginčo. Daug metų jis stengėsi su visais sutarti, ir tai jam sekėsi. Bet kartą žmogelis susirgo ir pakliuvo į ligoninę. Susirinko gydytojų konsiliumas ir ėmė aptarinėti jo ligą. Vienas sako viena, kitas - kita.
- Štai ką reiškė būrėjos žodžiai... - pagalvojo žmogelis.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Atlikus tyrimą vienuolikoje Europos valstybių, JAV, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje nustatyta, kad berniukų mirtingumas kūdikių amžiuje yra didesnis nei mergaičių, nors ši tendencija ...

Menininkai iš Japonijos aplankys vėžiu sergančius vaikus

Vasario 24 d. 10 val. Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) Vaikų ligų klinikos Onkohematologijos poskyryje (Eivenių g. 2) lankysis svečiai iš Japonijos, siekdami įteikti savo šalyje surinktas aukas.

KMUK lankysis garsus chorvedys ir kompozitorius iš Japonijos Yuuki Ando, kuris čia lankosi nebe pirmą kartą, kartu su juo atvyks ir šio menininko vadovaujami operos solistai, taip pat sergančius vaikus aplankys garsi Japonijos tarptautinės baleto akademijos įkūrėja ir baleto mokytoja Mika Tamaru su savo auklėtiniais.

Japonijos organizacijos "Tokyo Associates Corporation" (vadovas p. Minoru Hashimoto) iniciatyva kasmet yra organizuojami kultūrinių mainų projektai Lietuvoje.

Koncertuoti atvykstantys muzikantai ypatingą dėmesį rodo vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams ir siekia jiems padėti - muzikantai jau ne kartą lankėsi KMUK vaikų Onkohematologijos poskyryje ir aukojo savo surinktas lėšas reikalingai įrangai įsigyti.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai