To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atėjo bobutė į polikliniką pas gydytoją ir klausia...

Atėjo bobutė į polikliniką pas gydytoją ir klausia:
- Daktarėli, ar gali man padėti?
- O kas yra?
- Taigi pati nesuprantu. Kai atsistoju, tai stoviu, stoviu, stoviu... O kai atsisėdu, tai sėdžiu, sėdžiu, sėdžiu... O kai atsigulu, tai guliu, guliu, guliu... Daktarėli, ką man daryti???

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Empatija vaikams vystosi natūraliai. Skausmą matantys vaikai suvokia, kad skausmas persiduoda jiems patiems.

Trys šimtai tūkstančių gervių sergantiems vaikams

Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) Vaikų ligų klinikos Onkohematologijos poskyryje lankėsi Japonijos menininkų 35 asmenų delegacija - chorvedys ir kompozitorius Yuki Ando, kartu su savo vadovaujamais operos solistais bei tarptautinės baleto akademijos įkūrėja ir baleto mokytoja Mika Tamaru su savo auklėtiniais.

Menininkai Lietuvoje bei klinikose lankosi nebe pirmą kartą - Japonijos organizacijos ,,Tokyo Associates Corporation", esančios Tokijuje, iniciatyva, kasmet yra organizuojami kultūrinių mainų projektai Lietuvoje. Koncertuoti atvykstantys muzikantai ypatingą dėmesį rodo vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams ir siekia jiems padėti - ne kartą jau aukoję savo surinktas lėšas, japonai ir šį kartą įteikė paramą, kuri yra paaukota Japonijos žmonių, siekiant padėti vėžiu sergantiems vaikams.

Vaikai iš Japonijos sergantiesiems atvežė tradicinį japonišką sveikatos simbolį - iš popieriaus išlankstytų tris šimtus tūkstančių gervių. Japonijoje tikima, kad lankstant gerveles, išlanksčius tūkstanį ir tikint, kad žmogus pasveiks - jis pasveiksta. Gerveles mažosios balerinos įteikė sergantiems vaikams.

„Sergantys vėžiu vaikai ligoninėje būna ilgai - tris mėnesius ir ilgiau, todėl parodytas dėmesys, dovana ir geros emocijos yra be galo svarbios vaikų sveikimui ir kovai su liga", - džiaugėsi Vaikų ligų skyriaus vadovė dr. Rima Šileikienė.

Vaikų onkohematologijos poskyryje klinikose kasmet gydoma 60-70 vaikų, dažniausiai sergančių nervų sistemos navikais, kaulų ligomis. Praeitais metais diagnozuotas 31 naujas vaikų vėžio atvejis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai