To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Poliklinika. Eilė pas ginekologą...

Poliklinika. Eilė pas ginekologą. Prieina vyras ir užima eilę. Viena moteris raudonuodama kreipiasi į jį:
- Suprantate, ši eilė pas ginekologą...
- Taip, taip. Aš žinau.
- Bet... Tai juk moterų gydytojas.
- Na ir kas? Spirales jis įdeda?
- Na taip, jis...
- Reiškia jis ir nuima.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nuo krūties vėžio per savaitę miršta 11 moterų. Laiku gydant 90 proc. moterų pasveiksta.

Lietuvoje mirusio donoro kepenys išskraidintos į Vokietiją

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Nacionalinio transplantacijos biuro (NTB) gydytoja kooordinatorė Aljana Rekašiūtė perdavė iš Vokietijos atskridusio lėktuvo ekipažui donorines kepenis, kad jos būtų nuskraidintos Kylyje (Vokietija) laukiančiam recipientui.

Nustačius, kad Lietuvoje nėra tinkamo recipiento, gyvybiškai svarbus donorinis organas buvo pasiūlytas tarptautinei organizacijai Eurotransplant. Šios organizacijos atstovai tinkamą recipientą rado Vokietijoje. NTB siekiant efektyviai panaudoti recipientams Lietuvoje netinkamus donorinius organus bendradarbiauja su Eurotransplant, Poltransplant, Balttransplant dėl donorinių organų apsikeitimo. Donoriniai organai pasiūlyti šių organizacijų išgelbėjo gyvybę ne vienam Lietuvos gyventojui.

NTB pranešimą apie potencialų donorą iš Kauno medicinos universiteto klinikų (KMUK) priėmė sausio 26 d. 13.40 val. Atlikus virusologinius, imunologinius ir histologinius kraujo mėginių bei kitus tyrimus nedelsiant buvo pradėtas donorinių organų bei audinių paskirstymas ir recipientų parinkimas, organizuotos medikų brigados donorinių organų eksplantacijai (donorinio organo paėmimo operacija) bei policijos palyda donorinio organo pervežimui.
Donorinių inkstų ir kaulinio audinio transplantacijos bus atliekamos Lietuvoje, KMUK, o donorinės kepenys padovanotos Vokietijoje laukiančiam recipientui.
NTB kolektyvas reiškia nuoširdžią užuojautą mirusiosios donorės artimiesiems ir dėkoja už priimtą kilnų sprendimą.

NTB dėkoja visiems už operatyvų ir profesionalų darbą donoro ruošimo ir eksplantacijos procese: KMUK gydytojams ypač gydytojams reanimatologams, anestezijos ir intensyvios terapijos slaugytojoms, gydytojams transplantologams, policijos pareigūnams ir oro uosto darbuotojams. Taip pat dėkojame Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnams už suteiktą pagalbą tikslinant mirusios donorės asmens duomenis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai