To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vienos šalies stomatologai sukūrė naują...

Vienos šalies stomatologai sukūrė naują kramtomąją gumą  „Ksilitas su dinamitu“. Ksilitas valo ir stiprina jūsų dantis, o dinamitas garantuoja saugų atstumą nuo ėduonies.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 0,33 litro butelis alaus turi tokį pat alkoholio kiekį kaip standartinis stikliukas stipriųjų gėrimų, ar stiklas vyno.

Atmerktomis akimis, gydytojas M. V. Oganianas

Noriu išsakyti savo kaip gydytojo ir biochemiko požiūrį į žalią maistą. Dėja, kai vidinis balsas sako: "noriu mėsos", tada akys ir ausys nepadeda matyti realybės. Bet kaip žinoma: akys ir ausys - proto vartai, ir jų niekada nereikia uždaryti. Tai kas gi atsitiks, jeigu mes išgirsime ir pamatysime? Įvyks tai, kad mes sugebėsime perskaityti klasikinius gydytojo Bircherio - Benerio darbus apie maisto bioenergiją. Pasirodo nevirtų augalų vertė yra adenozinfosfatų jungtys, kurių dėka mūsų kūnas maitinasi, atsistato ir klęsti. Pasirodo maisto vertę sudaro ne kalorijų kiekis, o būtent šios - gyvo augalinio maisto jungtys.
Pasirodo, kad kalorijos, kurios atsiranda nuo virimo procese nužudytų n - kiekio baltymų, riebalų ir krachmolo, yra pati chaotiškiausia energija, o organizmas, kaip aukštai organizuota struktūra, savo funkcionavimui reikalauja aukštos kokybės cheminės ir elektros energijos, kuri yra tik žaliuose - nevirtuose augaluose.

Jeigu ir toliau sugebėsime matyti

Jeigu ir toliau sugebėsime matyti ir girdėti, perskaitę suprasime, kad verdant bet kokius produktus, jie tampa nebenatūralūs, baltymas sukietėja, jo koloidų struktūra pakinta, iš produktų pasišalina gyvasis vanduo, kuris yra tik gyvuose audiniuose. Verdant, kepant kinta vitaminų, angliavandenių ir riebalų struktūra, o mineralinės dalelės, be kurių neįmanomas gyvenimas, iš joninės būsenos virsta mineralinėmis druskomis, kenkiančiomis mūsų organizmui, nes jos sukelia inkstų akmenligę, cholecistitą, radikulitą, stuburo osteochondrozę, poliartritus ir t.t. Apie šiuos teiginius prirašyti ištisi tomai. Todėl apie tai pakaks.

Cholesterinas

Sukelia cholesterinas aterosklerozę ar ne, naudingas jis ar ne? Patanatomo I. Dadidovskio padarytos išvados, ištyrus neteisingai, kenksmingai besimaitinančių žmonių organus, negali būti taikytinos tiems, kurie maitinasi natūraliai. Šiuo metu yra gentys: chunza, tubu, kel - kušerų, kurių nariai iš vis neserga. Tai ne mistika, o realūs žmonės. Valgydami tik nevirtus vaisius ir daržoves, jie sulaukia gilios senatvės stiprūs ir sveiki. Yra aprašomos istorijos, kaip senelė krūtimi išmaitino savo anūką, ir nieko ten tuo nenustebino. Vietoje stebėjimosi protingi žmonės ... mąsto: o kodėl civilizuotas pasaulis toks paliegęs?

Virškinant mėsišką maistą žarnyne susidaro lavoniniai toksinai (nuodai)

Kraujagyslių ir organų sienelėse kaupiasi cholesterinas, kuris vėliau sukelia hipertoniją ir kitas širdies - kraujagyslių ligas, ir tame nėra abejonės. Bet kas verčia cholesteriną kauptis ir griauti elastingumą?Ir dabar, jeigu atsimerksite, tai pamatysite kito klasiko, I. Mečnikovo darbus, kuris vieniems gyvūnams sukeldavo ankstyvąją sklerozę, įvesdamas kitų gyvūnų žarnų turinį. Jau 2 - tro medicininio kurso studentas žino, ir tai parašyta biochemijos vadovėliuose, kad virškinant mėsišką maistą žarnyne susidaro lavoniniai toksinai (nuodai): putrescinas, kadiverinas, promainas ir t.t., atsirandantys irstant negyvam kūnui. Bet iš kur gyvame organizme lavoniniai nuodai? Akivaizdu, kad jie susidaro, kaip jiems ir priklauso - irstant lavonams: šašlykams ir visiems kitiems mėsos gaminiams...

Kodėl skauda kepenis

Bet koks gi yra tikrasis šių nuodų vaidmuo,ir kodėl mes iš karto nuo jų nemirštame? O gi todėl, kad gamta surėdė organizmą taip, kad kraujas teka iš žarnyno į bendrą apykaitą ne iš karto, o pradžioje pereina "sargybinį" - kepenis, ir jeigu jos yra sveikos, niekada neleis, kad lavoniniai nuodai patektų į apykaitos ratą. Todėl kepenys dažniausiai ir nukenčia - cholecistitai, cirozė. Štai kodėl žmonėms dažnai skauda kepenis, kurias jie be pasigailėjimo žudo, valgydami negyvą maistą, o kepenys silpsta, gindamos organizmą.

Inkstai

Kepenys - tai pirmas barjeras, sulaikantis toksinus. Inkstai turi išvalyti iš kraujo visą blogį, susikauptą medžiagų apykaitos procese, tame tarpe ir kepenų atidėtus nuodus. Inkstai tai daro. Bet ilgainiui jie nusilpsta, kol galiausiai nebesugeba šalinti medžiagas, kurios neturėtų patekti į mūsų organizmą.

Kokios yra tokio organų nusilpimo priežastys?
Kodėl mes sergame?

Todėl, kad valgome ne tai, kas Gamtos duota žmogui: vaisiai, daržovės, riešutai, o maitinamės pačių susigalvotu maistu, gadindami jį virdant ir kepant. Gamtos duotas maistas yra tas, kuris yra pritaikytas žmogui evoliuciniame homo sapiens atsiradimo procese.

Iki ugnies

Ugnies atradimas davė didelį postūmį gamybiniam vystymuisi, socialinei žmogaus raidai. Tačiau žmogaus, kaip rūšies, formavimasis įvyko daug anksčiau už ugnies atsiradimą. Tęsiant galima teigti, kad žmogus, kaip rūšis, iki ugnies atsiradimo baigė savo formavimąsi ir įėjo į ekologinę nišą, ir jo biologinei sveikatai nėra būtinas virtas maistas ir mėsa. Visi kiti pasikeitimai, kurie įvyko žmogaus organizme po formavimosi, buvo nukreipti tik vienam tikslui - nukenksminti jo valgomo maisto nuodus. (vert. pastaba. tai vyksta ir dabar jaunų žmonių , kurių maistas yra kokakola ir traškučiai, kepenyse, kurios jau pakitę, kad išgyventų. Tačiau reikia įvertinti, kad žmoguje, kuris savo neišmanymu gimdo organų mutaciją, keičiasi proto ir mąstymo ypatumai).

Aterosklerozė

Aterosklerozė atsiranda kaip bendros medžiagų apykaitos sutrikimo pasekmė, kurią iššaukia į kraują iš žarnyno patenkančios mėsos baltymo irimo medžiagos, t.y. mėsos puvimo produktai. Gyvulinės kilmės baltymas - tai didelis blogis tiek jaunam, tiek senam, tiek augančiam organizmui. Visos tos nepakeičiamos amino rūgštys, kurias nesintezuoja organizmas, ir kurias tarsi gauname iš gyvulinės kilmės baltymo, yra gaminamos tik augaluose, ir gyvūnų organizme jos nesintezuojamos.

Kur gi gauti mums reikalingą cholesteriną?

Augalai turi daug cholesterino ir net hormoninių medžiagų, pilnaverčių baltymų ir pilną, mums reikalingų aminorūgščių sudėtį. Augaluose daug angliavandenių, kurie nesukelia diabeto, (o ne dirbtinio cukraus), nes natūralūs augaliniai angliavandeniai neiššaukia insulininės įtampos. Augalai turi pilnaverčius riebalus, kurie nesukelia aterosklerozės. Augalai turi visus mums reikalingus mikroelementus vieninteliame žmogaus organizmui tinkančiame joniniame būvyje. Augalų ląstelėse esantis gyvasis vanduo reikalingas būtent gyvo žmogaus organizmo ląstelėms, veikia biostimuliaciją. Augalai kaupia savyje saulės energiją, kuri yra makroerginėse jungtyse, ir kuri teikia kūnui aukščiausio lygio chemines jungtis bei elektinį potencialą. Štai ką gali augalai, jeigu teisingai juos įvertinti. Štai ką mes turime žinoti apie augalus ir teisingai juos naudoti, nežudydami gyvą augalo organizmą šilumos poveikiu.

Apie bėgimą

Bėgimas - tai natūralus žmogaus judėjimo būdas, užmirštas civilizuotame pasaulyje.

Bėgimas ir žalias - nevirtas maistas tampriai susiję, nes ir vienas,ir kitas yra fiziologinis žmogaus poreikis. Visi žmonės, kurie sveikai maitinasi - žaliais augalais, atranda savyje malonų poreikį bėgioti.

Kaip būtų nuostabu, jeigu medikai išgirstų nesergančių, valgančių sveiką maistą žmonių balsą, ir vietoje savo reklamų bei straipsnių, parašytų "užmerktomis" akimis, rekomenduotų "atmerktomis" akimis parašytus straipsnius.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai