To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichiatrijos ligoninėje kalbasi du ligoniai...

Psichiatrijos ligoninėje kalbasi du ligoniai:
- Na, kaip tau mano romanas?
- Visai neblogas, tik labai daug veikėjų...
Iš kito koridoriaus galo šaukia seselė:
- Kas paėmė telefonų knygą?

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Manoma, kad antiperspirantai (slopinantys prakaitavimą) dalyvauja krūties vėžio atsiradime. Dezodorantai tokio poveikio neturi.

Britė yra alergiška elektrai

Ši britė negali naudotis elektriniu virduliu bei gyventi šalia kaimynų, besinaudojančių belaidžiu internetu, nes ji alergiška elektrai.

Janice Tunnicliffe su vyru vakaroja žvakių šviesoje. Retą sutrikimą, vadinamą elektromagnetiniu hiperjautrumu, turinti moteris negali artintis prie jokių elektromagnetinių laukų, tad ji negali žiūrėti televizoriaus, klausytis radijo ar kalbėti mobiliuoju telefonu. Dėl šio sutrikimo ji visiškai atskirta nuo šiuolaikinio pasaulio.

55 metų britė reta liga susirgo po to, kai prieš trejus metus chemoterapija gydėsi vėžį. Nuo tada vos priartėjus prie elektrinių prietaisų ar signalą skleidžiančių įrenginių jai ima skaudėti galvą, krūtinę, ją pykina, dilgčioja kojas ir rankas. Atsipūsti ji galėjo vienintelį kartą - kai jos miestelyje trumpam buvo dingusi elektra.

„Skirtingi daiktai sukelia skirtingus pojūčius, bet dažniausiai tai būna galvos skausmas ir pykinimas. „iPhone" telefonai ypač pablogina sveikatą, užtenka netoli jų pabūti 20 minučių. Tad netrukus sužinau, jei kas nors tokį telefoną turi", - teigė J. Tunnicliffe.

„Belaidis internetas priverčia jaustis taip, tarsi ant galvos būtų uždėtas veržtuvas, sunkiantis iš manęs gyvybę. O modemas gali iš manęs visiškai atimti galimybę judėti - negaliu pajudinti nei rankų, nei kojų", - pasakojo britė.

Moters gyvenimas aukštyn kojomis apvirto 2008 metų vasarį, kai ji dėl pilvo skausmų paguldyta į ligoninę. Po trijų dienų tyrimų jai diagnozuotas vėžys ir atlikta operacija. Laimei, jos vėžys nepaplito, bet vis tiek nuspręsta jai skirti chemoterapiją.

Tačiau tuomet ir prasidėjo problemos - moteris sunegaluodavo kiekvieną kartą, kai tik prisiartindavo prie namuose esančių elektrinių ar belaidžių prietaisų.

„Aš asmeniškai manau, kad turėtų būti ryšys tarp chemoterapijos ir elektromagnetinio hiperjautrumo, tačiau niekas to nepripažins", - kalbėjo britė.

„Kiekvieną dieną išeidavau pasivaikščioti ir kol būdavau lauke, jausdavausi gerai. Tačiau vos sugrįžus vėl sunegaluodavau, taigi pamažu pradėjau dėti du prie dviejų", - pasakojo ji.

J. Tunnicliffe netgi teko namo langus apdengti specialia elektromagnetines bangas atspindinčia medžiaga.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai