To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, nemiga mane visai išsekino...

Daktare, nemiga mane visai išsekino. Ką daryti?
- Ar nebandėte skaičiuoti avių?
- Bandžiau, nepadeda.
- Tuomet tegu kiekviena avis papasakoja savo biografiją.

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Žmogaus somatinėse (kūno) ląstelėse yra 46 chromosomos (katės - 38, o bulvės - 48 chromosomos), šis skaičius vadinamas diploidiniu (2n) chromosomų rinkiniu.

Kokios moters nori vyrai?

Kokias moteris vertina vyrai ir ko jie iš jų tikisi? Grožio? Proto? Sugebėjimo meniškai išlaviruoti tarp šeimos ir karjeros? Mokslininkai tikina, jog vyrų reikalavimai silpnajai lyčiai XXI-ajame amžiuje gerokai pakito.

JAV tyrėjai nurodo, jog šiuolaikiniai vyrai, priešingai nei jų pirmtakai praėjusiame amžiuje, nebenori matyti namuose tūnančios vaikais apsikrovusios motinos. Dabartiniai vyrai nori išsilavinusių, protingų ir finansiškai nepriklausomų partnerių, rašo „LiveScience".

Tyrimai, po kurių ir padarytos tokios išvados, yra vykdomi kas dešimt metų pradedant 1939-aisiais. Nuo antrojo pasaulinio karo laikų ne tik moters padėtis visuomenėje bei šeimoje įgavo kitokią prasmę - pasikeitė pačių vyrų požiūris į moteris ir į tai, kokį vaidmenį jos turėtų atlikti.

Tyrimo dalyviai vyrai, kaip visada, gauna anketą su 18 asmenybės charakteristikų, iš kurių jie turi išsirinkti tas, kurios svarbiausios jiems ir kurias, vyrų manymu, turėtų turėti dabartinė moteris. Kiekvienas iš minėtų punktų turi būti vertinamas nuo „nebūtina" iki „be galo svarbu".

Sąraše yra tokios sąvokos kaip „komunikabilumas", „ūkiškumas", „tarpusavio supratimas", „atsidavimas ir meilė" ir kt.

Įdomu tai, jog praėjusiais metais punktas „atsidavimas ir meilė" buvo nurodomi pirmoje vietoje. Taigi nepaisant to, jog vyrai tikisi iš savo partnerių savarankiškumo ir nepriklausomybės, jie nori švelnumo ir
saugumo šeimoje.

Palyginimui, tas pats „atsidavimas ir meilė" 1939-aisiais atsidūrė trečioje pageidavimų vietoje, o populiariausios ir geidžiamiausios moterų savybės, kurias nurodydavo vyrai, buvo „patikimumas" bei „emocinis stabilumas ir branda".

Moterų protas praėjusiais metais vyrų pageidavimų sąraše atsidūrė ketvirtoje vietoje, o 1939-aisiais vyrai moterų protui skyrė tik vienuoliktą savo prioritetų vietą. „Geros finansinės perspektyvos" pernai buvo dvyliktoje sąrašo vietoje, o 1939-aisiais tik septynioliktoje iš aštuoniolikos.

Tyrėjų komanda pažymi, jog šiuolaikiniai vyrai, kurie dalyvauja apklausoje, nuo mažens yra įpratę aplink save matyti stiprias, protingas ir nepriklausomas moteris: savo motinas, mokytojas, daktares, mokslininkes, kariūnes.

„Sunkiu ekonominiu laikotarpiu galimybė pasidalinti finansinę atsakomybę su moterimi ir nebejausti spaudimo dėl šeimos išlaikymo tapo labai svarbiu dalyku. Vyrai jaučiasi gerai, kai nebeprivalo aprūpinti šeimos. Situacija, kai atsakomybė ir piniginiai įsipareigojimai priklauso abiem partneriams, gerokai palengvina vyrų gyvenimą," - teigia mokslininkai.

Dar vienas ne ką mažiau už pinigus svarbus pokytis yra tai, kaip vyrai vertina šiuolaikinių moterų išmintį. Jei 1939-aisiais vyrai tokią savybę vertino labiau nei protą, tai dabar jų akyse išmintis tapo visiškai nereikalingu dalyku, kuris, anot stipriosios lyties, moteriai tik trukdo.

Svarbiausi dalykai, kurių dabartiniai vyrai tikisi iš savo partnerių, yra „atsidavimas ir meilė", „patikimumas" bei „emocinis stabilumas".

Visas vyrų pageidavimų sąrašas

Būtinos savybės: „atsidavimas ir meilė", „patikimumas", „emocinis stabilumas".

Svarbios savybės: „išsilavinimas ir protas", „patraukli išvaizda", „ambicijos".
Pageidaujamos savybės: „geros finansinės perspektyvos", „ūkiškumas".
Nereikalingos savybės: „sutampančios politinės pažiūros", „išmintis".

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai