To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Numirė vyras su žmona...

Numirė vyras su žmona.
Ateina į rojų: gražu, pauksčiukai čiulba, angelėliai skraido, šilta,
mokesčių nėra... Vyras kumšt žmonai į pašonę su alkūne: "Viskas
per tavo sveiką maistą - prieš 20 metų jau galėjom čia būti"

  • Moterims, vyresnėms nei 35 metai, rekomenduojama reguliariai tikrintis dėl gimdos kaklelio vėžio. Šią sunkią ligą galima lengvai išgydyti, nustačius pradinėse stadijose.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims su sumažėjusiu skydliaukės aktyvumu yra nustatyta didesnė mirties ir širdies ligų rizika. Mokslininkai nustatė, kad sumažėjus skydliaukės aktyvumui, padidėja arterinis kraujo ...

"Rožinio kaspino“ autobusėlis išvyksta gegužės 1-ąją

Po šešerių metų intensyvios projekto „Nedelsk" kovos prieš krūties vėžį, matyti teigiamos tendencijos - vis dažniau krūties vėžys nustatomas laiku.

„Projekto „Nedelsk" ėmiausi šokiruota mirtingumo nuo krūties vėžio Lietuvoje statistikos. Per paskutiniuosius 6 metus iš esmės pasikeitė padėtis - ankstyvosiose stadijose krūties vėžys buvo diagnozuotas 1000 moterų daugiau lyginant su ankstesniais 6 metais, dvigubai išaugo I stadijoje diagnozuotų krūties vėžio atvejų, mirtingumo kreivė ne tik sustojo, bet ir pradėjo leistis. Tai rodo, jog moterys išgirdo „Nedelsk" žinią, kaip svarbu rūpintis savo sveikata," - sako projekto „Nedelsk" iniciatorė Agnė Zuokienė.

Krūties vėžys dažniausiai nesukelia skausmo, todėl itin svarbu moterims nuo 40 metų amžiaus reguliariai tikrintis krūtis, net jei jos neturi jokių nusiskundimų. Tokio amžiaus moterų Lietuvoje beveik milijonas. 6 proc. iš jų šiais metais krūties tyrimai bus atlikti pagal valstybės finansuojamą programą. Kitų moterų likimas - jų pačių rankose, savimi jos turi pasirūpinti pačios. JAV per paskutiniuosius dvejus metus krūties tyrimus atliko 70 proc. moterų.

Gegužės 1-ąją į savo septintąją kelionę per Lietuvą išvyksta „Rožinio kaspino" autobusėlis su geriausių Lietuvos onkologų komanda ir projekto „Nedelsk" koordinatoriais. Šių metų maršrute daugiau nei 200 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose ligi šiol „Rožinis kaspino" autobusėlis dar nesilankė. Manoma, kad iki spalio pradžios šiame mobiliame medicinos kabinete su medikais pasikonsultuos ir išmoks krūtų savityros pamoką daugiau nei 15 tūkstančių moterų.

„Nors šiuo metu nelengva sutelkti jėgas bei paramą daryti gerus darbus, tačiau sustoti negalime. Šiais metais daugiausiai lankysimės vietovėse, kuriose gyvena apie 600 žmonių, nes didžiajai daliai moterų, gyvenančių atokiose ir mažose gyvenvietėse tai bus pirmasis susitikimas su krūties vėžio specialistais," - projekto „Nedelsk" siekius įvardijo Agnė Zuokienė.

Projekto „Nedelsk" skaičiavimais šiuo metu krūties vėžiu Lietuvoje serga, tačiau to nežino, daugiau nei 5000 moterų. „Rožinio kaspino" autobusėlyje kasdien vienai moteriai aptinkami krūties vėžio požymiai.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai