To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Dama ateina pas gydytoją ir skundžiasi...

Dama ateina pas gydytoją ir skundžiasi:
- Daktare, esu labai susirūpinusi, nes imu prarasti atmintį.
- Kada tai prasidėjo?
- Kas kada?

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nuo krūties vėžio per savaitę miršta 11 moterų. Laiku gydant 90 proc. moterų pasveiksta.

VERMOX

1. KAS YRA VERMOX IR KAM JIS VARTOJAMAS

VERMOX yra preparatas nuo kirmėlių, skiriamas suaugusiesiems ir vaikams.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VERMOX

VERMOX vartoti negalima:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) mebendazolui arba bet kuriai pagalbinei VERMOX medžiagai; - Jaunesniems nei vienerių metų vaikams vaisto vartoti negalima, nebent specialiai skyrė gydytojas.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

- VERMOX visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Simptomams išnykus, būtina atlikti gydytojo paskirtą išmatų tyrimą.

Nėštumas

Prieš vartojant šį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju, nes nėštumo metu šį vaistą galima vartoti tik gydytojui specialiai skyrus.

Žindymo laikotarpis

Prieš vartojant šį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju nes žindymo laikotarpiu šį vaistą galima vartoti tik gydytojui specialiai skyrus.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

VERMOX gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines VERMOX medžiagas

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, pasitarkite su juo, kadangi VERMOX tabletėse yra laktozės monohidrato.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasitarkite su gydytoju, nes kiti vaistai gali turėti įtakos VERMOX poveikiui.

3. KAIP VARTOTI VERMOX

VERMOX visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Dozę ir gydymo trukmę nustato gydytojas, atsižvelgdamas į kirmėlių rūšį: gydant skirtingų rūšių kirmėlių sukeltas ligas, skiriasi ir vaisto dozė, ir gydymo trukmė. Jei reikia, gydytojui skyrus, gydymą galima kartoti po 2 ir 4 savaičių. Tabletės reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant trupučiu vandens, geriau vakare. Laikytis specialios dietos arba vartoti vidurių laisvinamųjų preparatų nereikia.

Pavartojus per didelę VERMOX dozę

Pavartojus per didelę VERMOX dozę, gali atsirasti pilvo dieglių, pykinimas, vėmimas, viduriavimas. Specifinio priešnuodžio nėra. Jei nuo vaisto pavartojimo praėjo mažiau nei valanda, galima plauti skrandį. Jei reikia, galima išgerti aktyvintosios anglies.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

VERMOX, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Jei vartojama rekomenduota vaisto dozė, paprastai šalutinio poveikio nebūna. Retkarčiais gali atsirasti apatinės pilvo dalies skausmas ir viduriavimas. Kaip ir kiti vaistai, VERMOX gali sukelti organizmo padidėjusio jautrumo reakcijų, todėl atsiradus odos bėrimui, dilgėlinei ar angioedemai (alerginiam pabrinkimui), nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI VERMOX

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA

VERMOX sudėtis - Veiklioji medžiaga yra mebendazolas.Vienoje tabletėje jo yra 100 mg. - Pagalbinės medžiagos yra natrio laurilsulfatas, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, magnio stearatas, sacharino natrio druska, talkas, kukurūzų krakmolas, laktozės monohidratas.

VERMOX išvaizda ir kiekis pakuotėje VERMOX tabletės yra baltos arba beveik baltos, apvalios, plokščios, nuožulniais kraštais, vienoje jų pusėje pažymėta "VERMOX", kitoje yra dalijimo vagelė. Tabletės supakuotos į kietos Al/PVC folijos lizdinę plokštelę. Plokštelėje yra 6 tabletės. Kartono dėžutėje yra viena lizdinė plokštelė.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas Gedeon Richter Plc. Gyömröi út 19-21 1103 Budapest , Vengrija Pagaminta pagal Belgijos (Beerse) firmos "Janssen Pharmaceutica" licenciją.

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Gedeon Richter Plc. atstovybė Maironio 23-3, Vilnius Tel. +370 5 268 53 92

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-06-18


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai