To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktarėli, vajetau vajetau, visur baisiai skauda,- skundžiasi atėjęs ligonis...

- Daktarėli, vajetau vajetau, visur baisiai skauda,- skundžiasi atėjęs ligonis.- Kur tik pirštu paliečiu, baisiausias skausmas.
- Nagi nagi, tuoj pažiūrėsim,- sako gydytojas.- O, viskas aišku. Taigi, jūsų pirštas lūžęs.

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kraujas būna keturių grupių ir turi teigiamą arba neigiamą rezus faktorių. Suaugęs žmogus turi apie 5 litrus kraujo, kuris sudaro 6-8 proc. kūno masės.

Solpadeine

1. Kas yra Solpadeine ir kam jis vartojamas

Indikacijos Silpnam ir vidutiniam skausmui (sąnarių, nugaros, galvos ir migreniniam, menstruaciniam, neuralginiam bei dantų) malšinti. Peršalimo ir gripo simptomams lengvinti.

Solpadeine sudėtyje yra trijų veikliųjų medžiagų: paracetamolio, kuris malšina skausmą ir mažina karščiavimą, kodeino fosfato bei kofeino, kurie kartu greitai ir stipriai malšina skausmą.

Be gydytojo konsultacijos negalima vartoti vaisto ilgiau nei 3 paras!

2. Kas žinotina prieš vartojant Solpadeine

Solpadeine vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) paracetamoliui, kodeino fosfato hemihidratui, kofeinui, skausmą malšinantiems opioidams arba bet kuriai pagalbinei medžiagai; - kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra paracetamolio; - jeigu sergate astma ir Jums būna astmos priepuolių. - vaikams, jaunesniems kaip 12 metų; - kūdikį krūtimi maitinančioms motinoms , nebent gydytojas nurodė kitaip.

Specialių atsargumo priemonių reikia - jeigu Jūs sergate sunkia inkstų ar kepenų liga; - jei sutrikusi žarnyno veikla, įskaitant žarnyno veiklos sustojimą; - jei Jums operacijos metu buvo pašalinta tulžies pūslė - jeigu esate nėščia; - jeigu vartojate vaistų nuo depresijos arba kvėpavimo sutrikimų; - jei valgote maistą, kuriame yra mažai natrio. Kiekvienoje tabletėje yra 427 mg natrio. - jei vartojate vaistų nuo pykinimo, vėmimo arba padidėjusios cholesterolio kiekio kraujyje.

Nevartokite per daug produktų, kuriuose yra kofeino (pvz., kavos, arbatos ir kai kurių energinių gėrimų, dažniausiai tiekiamų skardinėmis). Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją. Siekiant palengvinti simptomus, reikia vartoti mažiausią šio vaisto dozę ir kuo trumpiau. Šį vaistą vartojant ilgai ir reguliariai, gali išsivystyti priklausomybė.

Kitų vaistų vartojimas Pasakykte savo gydytojui, jei vartojate bet kurį iš toliau nurodytų vaistų: - metoklopramidą arba domperidoną: vaistus, vartojamus blogai savijautai palengvinti; - vaistus, dėl kurių galite pasijusti apsnūdę arba apsvaigę, įskaitant migdomuosius, raminamuosius, triciklius antidepresantus, fenotiazino trankviliantus arba alkoholį; - vaistus, vadinamus MAOI (monoamino oksidazės inhibitoriais); - vaistus, vartojamus kraujui skystinti, pvz., varfariną.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Jei esate nėščia, vaisto nevartokite, nebent taip nurodė gydytojas. Žindymo laikotarpiu nevartokite šio vaisto ir bet kokio vaisto, kuriame yra kodeino, nebent juos paskirtų Jūsų gydytojas. Vartojant šiuos vaistus galima pakenkti kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Solpadeine gali sukelti mieguistumą ar svaigimą. Jei pasireiškė galvos svaigimas arba mieguistumas, nevairuokite ir nevaldykite mechanizmų.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Solpadeine medžiagas Šio vaisto kiekvienje tabletėje yra 427 mg natrio. Būtina atsižvelgti jei kontroliuojamas natrio kiekis maiste. Vaisto sudėtyje yra sorbitolio. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti Solpadeine

Solpadeine visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozė: suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams Po 2 tabletes ištirpinti ne mažiau kaip pusėje stiklinės vandens ir gerti ne dažniau kaip 4 kartus per parą (pagal poreikį). Nevartokite jų dažniau nei kas keturias valandas ir ne daugiau kaip 4 dozes (8 tabletes) per bet kurias 24 valandas.

Nevartokite didesnės dozės, negu nurodyta, ir negerkite vaisto ilgiau kaip 3 dienas iš eilės prieš tai nepasitarę su gydytoju. Vaiste yra kodeino – pavartojus ilgiau, o po to nutraukus vaisto vartojimą, gali atsirasti nerimas ir irzlumas. Jeigu Jums reikia ir toliau vartoti šį vaistą, nedelsdami pasitarkite su gydytoju. Nevartoti kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra paracetamolio ar kodeino.

Pavartojus per didelę Solpadeine dozę Kai paracetamolio perdozuojama, jis gali sukelti kepenų veiklos nepakankamumą ir kvėpavimo problemas. Jei Jūs išgėrėte didesnę nei rekomenduojamą vaisto dozę, nedelsdami kreipkitės į savo gydytoją, net jei blogai nesijaučiate. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis poveikis

Solpadeine, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Vartojant šio vaisto, Jums gali pasireikšti: - vidurių užkietėjimas. Nedelsdami nutraukite vaisto vartojimą ir pasakykite gydytojui: - jeigu praeityje Jums buvo pašalinta tulžies pūslė ir pavartojus vaisto pradėjo skaudėti pilvą, pykinti, ėmėte vemti; - jei atsirado alerginių reakcijų, pvz., odos bėrimas ar niežulys, kartais kartu su apsunkintu kvėpavimu arba lūpų, liežuvio, gerklės ar veido patinimu; - jeigu pasireiškė odos bėrimas ar pleiskanojimas arba atsirado opų burnoje; - jei praeityje pavartojus aspirino arba nesteroidinių vaistų nuo uždegimo buvo kvėpavimo sutrikimų , o pavartojus šio vaisto atsirado panašių reakcijų; - jei prasidėjo nepaaiškinamas kraujavimas arba atsirado mėlynių. Šios reakcijos yra retos. Kai vartojant Solpadeine tabletes daug geriama arbatos ar kavos, gali padidėti dirglumas ir atsirasti nerimas. Jeigu pasireiškia sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI SOLPADEINE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Solpadeine vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Kita informacija

Solpadeine sudėtis

- Veikliosios medžiagos yra paracetamolis, kodeinas ir kofeinas. Vienoje tabletėje yra 500 mg paracetamolio, 8 mg kodeino fosfato hemihidrato ir 30 mg kofeino. - Pagalbinės medžiagos yra natrio-vandenilio karbonatas, sorbitolis, sacharino natrio druska, natrio laurilsulfatas, citrinų rūgštis, natrio karbonatas, povidonas, išgrynintas vanduo, dimetikonas.

Solpadeine išvaizda ir kiekis pakuotėje

Solpadeine tirpinamoji tabletės yra apvali, balta, nuožulniais kraštais su vagele.

Solpadeine tiekiamas kartoninėje dėžutėje, kurioje yra 12 tablečių, esančių PPFP dvisluoksnėse juostelėse.

Rinkodaros teisės turėtojas GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, GlaxoSmithKline ExportLtd, Brentford, TW8 9GS, D. Britanija

Gamintojas GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Knockbrack, Dungarvan, Co. Waterford, Airijos respublika

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "GLAXOSMITHKLINE LIETUVA" A. Goštauto g. 40A Vilnius LT-01112 Tel. +370 5 264 90 00

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-11-15


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai