To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas-dietologas klausia paciento...

Gydytojas-dietologas klausia paciento:
- Na, ir kaip jums padeda česnakų dieta?
- Hmm... Na, numečiau tris kilogramus ir visus draugus...

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Užkandžiavimas pistacijų riešutais dukart per dieną pastebimai sumažina cholesterolio kiekį kraujyje ir tikimybę susirgti širdies ligomis.

EFEXOR XR

1. Kas yra EFEXOR XR ir KAM jis vartojamas

Efexor XR yra antidepresantas, priklausantis vaistų, vadinamų serotonino ir norepinefrino reabsorbcijos inhibitoriais (SNRI), grupei. Ši vaistų grupė yra vartojama depresijai ir kitoms būklėms, pvz., nerimo sutrikimams, gydyti. Manoma, kad depresijos ir (arba) nerimo kamuojamų žmonių smegenyse yra mažesnis serotonino ir noradrenalino kiekis. Nėra visiškai aišku, kaip antidepresantai veikia, bet jie gali padėti padidindami serotonino ir noradrenalino kiekį smegenyse.

Efexor XR yra vaistas, skirtas depresija sergantiems suaugusiesiems gydyti. Efexor XR taip pat yra skirtas šiems suaugusiųjų nerimo sutrikimams gydyti: generalizuotas nerimo sutrikimas, socialinio nerimo sutrikimas (socialinių situacijų baimė arba vengimas) ir panikos sutrikimas (panikos priepuoliai). Tam, kad Jūsų būklė pagerėtų, svarbu tinkamai gydyti depresiją arba nerimo sutrikimus. Jei šie sutrikimai nebus gydomi, liga gali nepraeiti, ji gali pasunkėti ir ją gydyti bus sunkiau.

2. Kas žinotina prieš vartojant EFEXOR XR

Efexor XR vartoti negalima

( jeigu yra alergija venlafaksinui arba bet kuriai pagalbinei Efexor XR medžiagai; ( jeigu taip pat vartojate arba per paskutines 14 dienų vartojote vaistų, kurie yra negrįžtamojo poveikio monoaminooksidazės inhibitoriai (MAOI), vartojami depresijai arba Parkinsono ligai gydyti; vartojant negrįžtamojo poveikio MAOI kartu su kitais vaistais, įskaitant Efexor XR, gali pasireikšti sunkus arba gyvybei pavojingas šalutinis poveikis. Taip pat nustoję vartoti Efexor XR, prieš pradėdami vartoti bet kokį MAOI, turite palaukti ne mažiau kaip 7 dienas (dar žr. skyrius "Serotonino sindromas" ir "Kitų vaistų vartojimas").

Specialių atsargumo priemonių reikia

( jeigu Jūs vartojate kitų vaistų, kurie vartojant kartu su Efexor XR gali padidinti serotonino sindromo pasireiškimo riziką (žr. skyrių "Kitų vaistų vartojimas"); ( jeigu Jums yra akių sutrikimų, pvz., tam tikrų rūšių glaukoma (padidėjęs akispūdis); ( jeigu Jums buvo pakilęs kraujospūdis; ( jeigu Jums buvo širdies veiklos sutrikimų; ( jeigu Jums buvo priepuolių (traukulių); ( jeigu Jums buvo sumažėjusi natrio koncentracija kraujyje (hiponatremija); ( jeigu Jums greitai atsiranda kraujosruvų (mėlynių) arba greitai pradedate kraujuoti (buvo kraujavimo sutrikimų) arba jeigu vartojate kitus vaistus, kurie gali didinti kraujavimo riziką; ( jeigu Jūsų cholesterolio kiekis didėja; ( jeigu Jums arba Jūsų šeimos nariui buvo pasireiškusi manija arba bipolinis sutrikimas (per didelis susijaudinimas ar euforija); ( jeigu Jums buvo pasireiškęs agresyvus elgesys.

Efexor XR gali sukelti neramumo pojūtį arba nesugebėjimą ramiai sėdėti arba stovėti. Jei Jums tai pasireiškė, pasakykite gydytojui.

Jei Jums yra bent viena iš šių būklių, prieš vartodami Efexor XR pasikalbėkite su gydytoju.

Mintys apie savižudybę ir depresijos arba nerimo sutrikimo pasunkėjimas

Jeigu esate prislėgtas ir (arba) turite nerimo sutrikimų, kartais Jums gali kilti minčių apie susižalojimą arba savižudybę. Tai gali sustiprėti, jei vartojate antidepresantus pirmą kartą, nes šie vaistai pradeda veikti ne iš karto, paprastai maždaug po dviejų savaičių, o kartais dar vėliau.

Tokių minčių tikimybė yra didesnė: • jeigu anksčiau galvojote apie savižudybę arba susižalojimą; • jeigu esate jaunuolis. Klinikinių tyrimų duomenys rodo, kad didesnė suicidinio elgesio rizika yra psichinių sutrikimų turintiems jaunuoliams (iki 25 metų amžiaus), kurie yra gydomi antidepresantu.

Jeigu Jums bet kada kilo minčių apie susižalojimą arba savižudybę, kreipkitės į gydytoją arba važiuokite tiesiai į ligoninę.

Jums gali būti naudinga pasakyti artimajam ar artimam draugui, kad jaučiatės prislėgtas arba turite nerimo sutrikimų, ir paprašyti jų perskaityti šį lapelį. Galite paprašyti jų pasakyti, ar jie mano, kad Jūsų depresija ar nerimas pasunkės arba jeigu jiems neramu dėl Jūsų elgesio pokyčių.

Burnos sausumas

Burnos sausumas pasireiškia 10 % venlafaksiną vartojusių pacientų. Tai gali padidinti karieso riziką, todėl būtina ypatingai rūpintis savo dantų higiena.

Vartojimas jaunesniems kaip 18 metų vaikams ir paaugliams

Efexor XR paprastai negalima vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams ir paaugliams. Taip pat turite žinoti, kad jaunesniems kaip 18 metų pacientams vartojant šios klasės vaistus, yra didesnė šalutinio poveikio, pvz., mėginimo nusižudyti, minčių apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausia agresijos, priešiško elgesio ir pykčio) pasireiškimo rizika. Nežiūrint to, gydytojas gali skirti Efexor XR jaunesniam kaip 18 metų pacientui, jei ji(s) nusprendžia, kad tai geriausiai atitinka jo(s) interesus. Jeigu gydytojas skyrė Efexor XR jaunesniam kaip 18 metų pacientui ir norite tai aptarti, grįžkite pas gydytoją. Jeigu jaunesniam kaip 18 metų pacientui vartojant Efexor XR pasireiškė arba pasunkėjo bent vienas iš aukščiau išvardytų simptomų, turite informuoti gydytoją. Taip pat dar nenustatytas ilgalaikis Efexor XR vartojimo šiai amžiaus grupei saugumas augimo, brendimo ir pažinimo bei elgesio raidos požiūriu.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Jūsų gydytojas nuspręs, ar galite vartoti Efexor XR kartu su kitais vaistais.

Nepradėkite ir nenutraukite jokių vaistų vartojimo, įskaitant įsigytus be recepto, natūralius ir žolinius preparatus, nepasitarę su gydytoju arba vaistininku.

( Monoaminooksidazės inhibitoriai (MAOI: žr. skyrių "Kas žinotina prieš vartojant Efexor XR") ( Serotonino sindromas: vartojant venlafaksiną, ypač kartu su kitais vaistais, gali pasireikšti potencialiai gyvybei pavojinga būklė serotonino sindromas (žr. skyrių "Galimas šalutinis poveikis"). Tai gali būti šie vaistai: ( triptanai (vartojami nuo migrenos); ( depresijai gydyti skirti vaistai, pvz., SNRI, SSRI, tricikliniai vaistai arba vaistai, kurių sudėtyje yra ličio; ( vaistai, kurių sudėtyje yra antibiotiko linezolido (vartojamo infekcijoms gydyti); ( vaistai, kurių sudėtyje yra grįžtamojo poveikio MAOI moklobemido (vartojamo depresijai gydyti); ( vaistai, kurių sudėtyje yra sibutramino (vartojamo svoriui mažinti); ( vaistai, kurių sudėtyje yra tramadolio (nuo skausmo); ( preparatai, kurių sudėtyje yra jonažolių (dar vadinamų hypericum perforatum; natūralus arba žolinis preparatas, vartojamas lengvai depresijai gydyti); ( preparatai, kurių sudėtyje yra triptofano (pvz., vartojami miego sutrikimams ir depresijai gydyti);

Serotonino sindromo požymiai ir simptomai gali apimti kelis iš šių: neramumas, haliucinacijos, koordinacijos netekimas, greitas širdies plakimas, pakilusi kūno temperatūra, staigūs kraujospūdžio pokyčiai, sustiprėję refleksai, viduriavimas, koma, pykinimas, vėmimas. Jeigu manote, kad jums pasireiškia serotonino sindromas, nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos.

Toliau nurodyti vaistai taip pat gali sąveikauti su Efexor XR; juos reikia vartoti atsargiai. Ypač svarbu paminėti gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate vaistus, kurių sudėtyje yra:

( ketokonazolo (priešgrybelinis vaistas); ( haloperidolio arba risperidono (psichinėms būklėms gydyti); ( metoprololio (beta blokatoriaus, vartojamo aukštam kraujospūdžiui ir širdies sutrikimams gydyti).

Efexor XR vartojimas su maistu ir gėrimais

Efexor XR reikia vartoti su maistu (žr. 3 skyrių "KAIP VARTOTI EFEXOR XR").

Vartodami Efexor XR turite vengti vartoti alkoholinius gėrimus.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jei tapote nėščia arba mėginate pastoti, pasakykite gydytojui. Efexor XR galima vartoti tik aptarus su gydytoju galimą naudą ir galimą riziką vaisiui.

Įsitikinkite, ar Jūsų akušerė ir (arba) gydytojas žino, kad vartojate Efexor XR. Nėštumo metu vartojami panašūs vaistai (SSRI) gali didinti sunkios naujagimio būklės, vadinamos pastovia naujagimių plaučių hipertenzija (PPHN), dėl kurios naujagimiui padažnėja kvėpavimas ir naujagimis pamėlsta, riziką. Tokie simptomai naujagimiui dažniausiai pradeda reikštis per pirmąsias 24 valandas po gimimo. Jeigu taip atsitiko, nedelsdami kreipkitės į akušerę ir (arba) gydytoją.

Jeigu nėštumo metu vartojate Efexor XR, gimusiam naujagimiui gali pasireikšti kai kurie kiti simptomai: naujagimis negali tinkamai žįsti, kartu sutrinka jo kvėpavimas. Jeigu gimusiam kūdikiui pasireiškia šie simptomai ir Jums neramu dėl to, kreipkitės į gydytoją ir (arba) akušerę, kurie galės jums patarti.

Efexor XR patenka į motinos pieną. Yra poveikio kūdikiui rizika. Todėl turite aptarti šį klausimą su gydytoju; gydytojas nuspręs, ar turite nutraukti žindymą, ar gydymą Efexor XR.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Nevairuokite ir nevaldykite jokių prietaisų ar mechanizmų, kol nesužinojote, kaip Efexor XR Jus veikia.

3. KAIP VARTOTI EFEXOR XR

Efexor XR visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprasta rekomenduojama pradinė dozė, skiriama depresijai, generalizuotam nerimo sutrikimui ir socialinio nerimo sutrikimui gydyti, yra 75 mg per parą. Šią dozę gydytojas gali laipsniškai didinti ir, jei reikia, net iki maksimalios 375 mg paros dozės depresijai gydyti. Jeigu Jums gydomas panikos sutrikimas, gydytojas pradės nuo mažesnės dozės (37,5 mg), po to dozę laipsniškai didins. Maksimali paros dozė, skiriama generalizuotam nerimo sutrikimui, socialinio nerimo sutrikimui ir panikos sutrikimui gydyti, yra 225 mg.

Efexor XR vartokite kiekvieną dieną maždaug tuo pat metu, ryte arba vakare. Reikia praryti visą kapsulę užgeriant skysčiu; kapsulės nereikia atidaryti, traiškyti, kramtyti ar tirpinti.

Efexor XR reikia vartoti su maistu.

Jei Jūsų kepenų arba inkstų veikla sutrikusi, pasakykite gydytojui, nes galbūt Jums reikės skirti kitą Efexor XR dozę.

Nenutraukite Efexor XR vartojimo nepasitarę su gydytoju (žr. skyrių "Nustojus vartoti Efexor XR").

Pavartojus per didelę Efexor XR dozę

Pavartoję didesnį Efexor XR kiekį nei skyrė gydytojas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Galimo perdozavimo simptomai gali būti šie: greitas širdies plakimas, budrumo būklės pokyčiai (nuo mieguistumo iki komos), miglotas matymas, traukuliai arba priepuoliai ir vėmimas.

Pamiršus pavartoti Efexor XR

Pamiršę pavartoti dozę, vartokite ją iš karto, kai prisiminsite. Tačiau jeigu netrukus reikės vartoti kitą dozę, praleistos dozės nevartokite ir vartokite tik vieną dozę, kaip įprasta. Per parą nesuvartokite didesnio Efexor XR kiekio už Jums skirtą paros kiekį.

Nustojus vartoti Efexor XR

Nenustokite vartoti vaisto ir nemažinkite dozės, nepasitarę su gydytoju, net jeigu jaučiatės geriau. Jeigu Jūsų gydytojas mano, kad Jums nebereikia vartoti Efexor XR, ji(s) gali paprašyti Jūsų prieš visiškai nutraukiant gydymą pamažu mažinti dozę. Nustatyta, kad nustojus vartoti Efexor XR pasireiškia šalutinis poveikis, ypač kai Efexor XR vartojimas nutraukiamas staiga arba dozė sumažinama per greitai. Kai kuriems pacientams gali pasireikšti tokie simptomai: nuovargis, svaigulys, apsvaigimas, galvos skausmas, nemiga, košmarai, burnos sausumas, apetito netekimas, pykinimas, viduriavimas, nervingumas, ažitacija, konfūzija, spengesys ausyse, dilgsėjimo arba retai elektros šoko pojūčiai, silpnumas, prakaitavimas, traukuliai arba į gripą panašūs simptomai.

Jūsų gydytojas patars Jums, kaip reikia laipsniškai nutraukti Efexor XR vartojimą. Jeigu Jums pasireiškia bet kuris iš šių arba kiti varginantys simptomai, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas Šalutinis poveikis

Efexor XR, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Nesijaudinkite, jei po Efexor XR vartojimo savo išmatose pamatysite mažų baltų granulių ar rutuliukų. Efexor XR kapsulių viduje yra sferoidų, t. y., baltų rutuliukų, kuriuose yra venlafaksino veiklioji medžiaga. Šie sferoidai iš kapsulės išsiskiria į virškinimo traktą. Sferoidams keliaujant virškinimo traktu, iš lėto išsiskiria venlafaksinas. Sferoido "apvalkalas" neištirpsta, jis pašalinamas su išmatomis. Taigi jūsų venlafaksino dozė buvo visiškai pasisavinta, net jei savo išmatose pamatysite sferoidų.

Alerginės reakcijos

Jeigu Jums pasireiškia bent viena iš toliau nurodytų reakcijų, nebevartokite Efexor XR. Nedelsiant pasakykite gydytojui arba vykite į artimiausios ligoninės pirmosios pagalbos skyrių, jei atsiranda:

( krūtinės spaudimas, švokštimas, rijimo arba kvėpavimo sutrikimas; ( veido, gerklės, plaštakų arba pėdų patinimas; ( nervingumas arba nerimas, svaigulys, tvinkčiojimo pojūčiai, staigus odos paraudimas ir (arba) šilumos pojūtis; ( sunkus bėrimas, niežulys arba dilgėlinė (paraudusios ar išbalusios odos bėrimas ruplėmis, kurios dažnai niežti).

Sunkus šalutinis poveikis

Pastebėjus bent vieną iš šių požymių, Jums gali būti reikalinga skubi medicininė pagalba: ( širdies sutrikimai, pvz., greitas ar nereguliarus širdies plakimas, pakilęs kraujospūdis; ( akių sutrikimai, pvz., miglotas matymas, išsiplėtę vyzdžiai; ( nervų sutrikimai: svaigulys, dilgsėjimas, judėjimo sutrikimas, traukuliai ar priepuoliai; ( psichikos sutrikimai, pvz., padidėjęs aktyvumas ir euforija; ( gydymo nutraukimo simptomai (žr. skyrių "KAIP VARTOTI EFEXOR XR", "Nustojus vartoti Efexor XR").

Viso šalutinio poveikio sąrašas

Šalutinio poveikio dažnis (pasireiškimo tikimybė) skirstomas taip:

Labai dažni Pasireiškia daugiau kaip 1 vartotojui iš 10 Dažni Pasireiškia 1–10 vartotojų iš 100 Nedažni Pasireiškia 1–10 vartotojų iš 1 000 Reti Pasireiškia 1–10 vartotojų iš 10 000 Dažnis Dažnis negali būti įvertintas pagal turimus duomenis nežinomas

( Kraujo sutrikimai Nedažni: kraujosruvų atsiradimas; juodos, deguto spalvos išmatos (fekalijos) arba kraujas išmatose, kurie gali rodyti vidinį kraujavimą Dažnis nežinomas: sumažėjęs trombocitų kiekis kraujyje, padidinantis kraujosruvų atsiradimo arba kraujavimo riziką; kraujo sutrikimai, kurie gali padidinti infekcijos riziką

( Metabolizmo ir mitybos sutrikimai Dažni: svorio mažėjimas, cholesterolio kiekio padidėjimas Nedažni: svorio augimas Dažnis nežinomas: nežymūs kepenų fermentų kiekio kraujyje pokyčiai; natrio kiekio sumažėjimas kraujyje; niežulys, pageltusi oda ar akys, tamsus šlapimas arba į gripą panašūs simptomai, kurie yra kepenų uždegimo (hepatito) simptomai; konfūzija, per didelis skysčių pasisavinimas (vadinamas SIADH); sutrikusi pieno gamyba

( Nervų sistemos sutrikimai Labai dažni: burnos sausumas, galvos skausmas Dažni: nenormalūs sapnai, libido sumažėjimas, svaigulys, raumenų tonuso padidėjimas, nemiga, nervingumas, dilgsėjimas, sedacija, tremoras; konfūzija; atsiskyrimo nuo savęs ir tikrovės (arba nuošalumo) pojūtis Nedažni: jausmų ar emocijų stoka; haliucinacijos; nevalingas raumenų trūkčiojimas; ažitacija; koordinacijos ir lygsvaros sutrikimas Reti: neramumo pojūtis arba nesugebėjimas ramiai sėdėti ar stovėti; traukuliai arba priepuoliai; per didelis susijaudinimas arba euforija Dažnis nežinomas: aukšta temperatūra su raumenų sustingimu, konfūzija arba ažitacija ir prakaitavimas arba jeigu pasireiškia nekontroliuojami mėšlungiški judesiai, tai gali būti sunkių būklių, vadinamų piktybiniu neurolepsiniu sindromu, simptomai; euforiniai jausmai, mieguistumas, nepertraukiamas greitas akių judėjimas, nerangumas, neramumas, girtumo jausmas, prakaitavimas arba raumenų sustingimas, t. y., serotenerginio sindromo simptomai; dezorientacija ir konfūzija, dažnai lydima haliucinacijų (kliedesių); raumenų sustingimas, spazmai ir nevalingi judesiai; mintys apie susižalojimą arba savižudybę

( Regos ir klausos sutrikimai Dažni: miglotas matymas Nedažni: pakitęs skonio pojūtis, spengesys ausyse (tinitas) Dažnis nežinomas: smarkus akių skausmas ir susilpnėjęs arba miglotas matymas

( Širdies ar kraujotakos sutrikimai Dažni: kraujospūdžio padidėjimas, paraudimas, palpitacijos Nedažni: svaigulys (ypač per greitai stojantis), alpulys, greitas širdies plakimas Dažnis nežinomas: kraujospūdžio sumažėjimas, nenormalus, greitas ar nereguliarus širdies plakimas, kuris gali sukelti alpulį

( Kvėpavimo sutrikimai Dažni: žiovulys Dažnis nežinomas: kosulys, švokštimas, dusulys ir aukšta temperatūra, t. y., su baltųjų kraujo kūnelių skaičiaus padidėjimu (plaučių eozinofilija) susijusio plaučių uždegimo simptomai

( Virškinimo trakto sutrikimai Labai dažni: pykinimas Dažni: apetito sumažėjimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas Nedažni: dantų griežimas, viduriavimas Dažnis nežinomas: smarkūs pilvo ar nugaros skausmai (kurie gali rodyti sunkų virškinimo trakto, kepenų ar kasos sutrikimą)

( Odos sutrikimai Labai dažni: prakaitavimas (įskaitant naktinį prakaitavimą) Nedažni: bėrimas; nenormalus plaukų slinkimas Dažnis nežinomas: odos bėrimas, dėl kurio gali atsirasti sunkios odos pūslės ir lupimasis; niežulys; lengvas bėrimas

( Raumenų sutrikimai Dažnis nežinomas: nepaaiškinamas raumenų skausmas, jautrumas ar silpnumas (rabdomiolizė)

( Šlapimo takų sutrikimai Dažni: pasunkėjęs šlapinimasis; padažnėjęs šlapinimasis Nedažni: nesugebėjimas šlapintis

( Lytinės sistemos ir seksualiniai sutrikimai Dažni: nenormali ejakuliacija/orgazmas (vyrams), orgazmo nebuvimas, erektilinė disfunkcija (impotencija); nereguliarios menstruacijos, pvz., pagausėjęs kraujavimas arba pagausėjęs nereguliarus kraujavimas Nedažni: nenormalus orgazmas (moterims)

( Bendrieji sutrikimai Dažni: silpnumas (astenija), šiurpulys Nedažni: jautrumas saulės šviesai Dažnis nežinomas: veido ar liežuvio patinimas, dusulys ar pasunkėjęs kvėpavimas, dažnai su odos bėrimu (tai gali būti sunki alerginė reakcija)

Efexor XR kartais sukelia nepageidaujamą poveikį, apie kurį galite nežinoti, pvz., kraujospūdžio padidėjimą arba nenormalų širdies plakimą; nežymius kepenų fermentų, natrio ar cholesterolio kiekio pokyčius kraujyje. Rečiau Efexor XR gali sumažinti trombocitų aktyvumą kraujyje, dėl to gali padidėti kraujosruvų atsiradimo ar kraujavimo rizika. Todėl gydytojas gali norėti retkarčiais atlikti kraujo tyrimus, ypač jeigu vartojate Efexor XR ilgą laiką.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI EFEXOR XR

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Efexor XR vartoti negalima.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko.

6. KITA INFORMACIJA

Efexor XR sudėtis yra

Veiklioji medžiaga yra venlafaksinas.

Efexor XR 37,5 mg: - Vienoje pailginto atpalaidavimo kietoje kapsulėje yra 37,5 mg venlafaksino (venlafaksino hidrochlorido pavidalu). - Pagalbinės medžiagos yra: mikrokristalinė celiuliozė, etilceliuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, želatina, titano dioksidas (E 171), juodasis geležies oksidas (E 172), raudonasis geležies oksidas (E 172), geltonasis geležies oksidas (E 172), spaustuviniai dažai (Opacode Red S-1-15094/ S-1- 15095).

Efexor XR 75 mg: - Vienoje pailginto atpalaidavimo kietoje kapsulėje yra 75 mg venlafaksino (venlafaksino hidrochlorido pavidalu). - Pagalbinės medžiagos yra: mikrokristalinė celiuliozė, etilceliuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, želatina, titano dioksidas (E 171), raudonasis geležies oksidas (E 172), geltonasis geležies oksidas (E 172), spaustuviniai dažai (Opacode Red S-1-15094/ S-1-15095).

Efexor XR 150 mg: - Vienoje pailginto atpalaidavimo kietoje kapsulėje yra 150 mg venlafaksino (venlafaksino hidrochlorido pavidalu). - Pagalbinės medžiagos yra: mikrokristalinė celiuliozė, etilceliuliozė, hidroksipropilmetilceliuliozė, želatina, raudonasis geležies oksidas (E 172), geltonasis geležies oksidas (E 172), titano dioksidas (E 171), spaustuviniai dažai.

Efexor XR išvaizda ir kiekis pakuotėje

Pailginto atpalaidavimo kieta kapsulė.

Efexor XR 37,5 mg: Kapsulės dangtelis yra nepermatomas, pilkos spalvos, o korpusas - nepermatomas, persiko spalvos. Ant dangtelio raudonais spaustuviniais dažais užrašyta "W", o ant korpuso - "37,5".

Efexor XR 75 mg: Kapsulės dangtelis ir korpusas yra nepermatomi, persiko spalvos. Ant dangtelio raudonais spaustuviniais dažais yra užrašyta "W", o ant korpuso - "75".

Efexor XR 150 mg: Kapsulės dangtelis ir korpusas yra nepermatomi, tamsiai oranžinės spalvos. Ant dangtelio baltais spaustuviniais dažais yra užrašyta "W", o ant korpuso - "150".

Efexor XR 37,5 mg: 10, 30 arba 60 kapsulių lizdinėse plokštelėse.

Efexor XR 75 mg: 14, 28 arba 98 kapsulės lizdinėse plokštelėse.

Efexor XR 150 mg: 14, 28 arba 98 kapsulės lizdinėse plokštelėse.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas Pfizer Europe MA EEIG Ramsgate Road Sandwich Kent CT13 9NJ Jungtinė Karalystė

Gamintojas Wyeth Medica Ireland Little Connell Newbridge Co. Kildare Airija

Šis vaistinis preparatas yra registruotas šalyse narėse Europos ekonominėje zonoje sekančiais pavadinimais:

Austrija Efectin ER 37,5 mg Kapseln Efectin ER 75 mg Kapseln Efectin ER 150 mg Kapseln Belgija, Liuksemburgas Efexor-Exel 37,5 Efexor-Exel 75 Efexor-Exel 150 Bulgarija Efectin ER 75 mg Efectin ER 150 mg Čekijos Respublika, Rumunija Efectin ER 37.5 mg Efectin ER 75 mg Efectin ER 150 mg Kipras, Graikija, Estija, Efexor XR Lietuva, Portugalija Latvija Efexor XR Efexor XR 75 Efexor XR 150 Danija, Suomija, Islandija, Efexor Depot Norvegija, Švedija Prancūzija Effexor L.P. Vokietija Trevilor retard 37,5 mg Trevilor retard 75 mg Trevilor retard 150 mg Airija, Malta, Jungtinė Efexor XL Karalystė Nyderlandai Efexor XR 37,5 Efexor XR 75 Efexor XR 150 Italija Efexor Lenkija Efectin ER 37,5 Efectin ER 75 Efectin ER 150 Slovėnija Efectin ER 37,5 mg trde kapsules podaljšanim sproščanjem Efectin ER 75 mg trde kapsules podaljšanim sproščanjem Efectin ER 150 mg trde kapsules podaljšanim sproščanjem Ispanija Vandral Retard 75 mg cápsulas de liberación prologada Vandral Retard 150 mg cápsulas de liberación prologada

*[Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad gali būti tiekiami ne visi išvardyti preparatai ir dozės.]

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-08-31


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai