To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina moteriškė pas gydytoją ir sako...

Ateina moteriškė pas gydytoją ir sako:
- Daktare aš nenustoju viduriuot. Ką daryt?
Daktaras ir sako:
- Nusimaukit kelnes ir pasilenkit!
Moteriškė taip ir padaro!
Daktaras įkišo raudoną lemputę moteriškei į užpakalį!
- Ką jūs darot? - sušuko moteris.
Daktaras atsako:

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Mokslinis tyrimas nustatė, kad studentai, kurie reguliariai žaidžia kompiuterinius žaidimus, greičiau apdoroja informaciją, gali vienu metu pastebėti daugiau objektų, greičiau persijungia ...

Dicynone

1. KAS YRA Dicynone IR KAM JIS VARTOJAMAS

Dicynone - vaistas, perspėjantis kraujosruvas. Hemostaziškai jis veikia, skatindamas pirmąją hemostazės mechanizmų grandį (endotelio sąveiką su trombocitais). Dicynone apsaugo endotelį. Tyrimais nustatyta, kad etamsilatas didina trombocitų sulipimą, normalizuoja kapiliarų sienelių stabilumą, tokiu būdu mažindamas kapiliarų pralaidumą; taip pat slopina tų prostaglandinų biosintezę, dėl kurių suntrinka trombocitų agregacija, pasireiškia vazodilatacija ir padidėja kapiliarų pralaidumas. Todėl nuo etamzilato gerokai sutrumpėja kraujavimo trukmė ir mažiau netenkama kraujo.

Išgertas Dicynone visiškai rezorbuojasi. Didžiausia vaisto koncentracija būna po 4 valandų. Per pirmąsias 24 valandas apie 72% vaisto dozės nepakitusiu pavidalu išskiria su šlapimu. Dicynone rekomenduojamas: • Pooperacinio paviršinio kraujavimo profilaktikai ir gydymui, atliekant tonzilektomiją. • Pirminės menoragijos ir menoragijos moterims, turinčioms intrauterinę spiralę, gydymaui.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT DICYNONE

Dicynone vartoti negalima:

- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) etamsilatui arbe bet kuriai pagalbinei Dicynone medžiagai; - jeigu sergante porfirija; - jei žindote kūdikį; - jei vaikas serga hemoblastoze, limfo- ir mieloloidine leukoze, osteosarkoma.

Specialių atsargumo priemonių reikia:

- Perspėkite savo gydytoją, jeigu sergate kokia nors lėtine liga, medžiagų apykaitos sutrikimu, jeigu esate pernelyg jautrus kokiam nors vaistui ir ar vartojate kitus vaistus. Pasakykite gydytojui, jei kada nors esate sirgę tromboze ar tromboembolija. Prieš pradedant gydymą turi būti atmestos visos kitos kraujavimo priežastys. Šis vaistas yra skirtas tik jums. Niekada neduokite jo niekam kitam.

Kitų vaistų vartojimas

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Duomenų apie sąveiką su kitais vaistais nėra.

Nėštumas

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nors tyrimų su gyvūnais metu embriotoksinio, teratogeninio ar mutageninio poveikio požymių nepastebėta, etamsilato nėštumo metu gydytojas skirs tik atidžiai apsvarstęs laukiamos naudos ir galimos rizikos santykį.

Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Etamsilatas patenka į motinos pieną, todėl žindyvėms vartoti Dicynone draudžiama.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Dicynone neveikia paciento gebėjimo vairuoti ar valdyti mechanizmus .

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Dicynone medžiagas

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI DICYNONE

Dicynone visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Optimali paros dozė suaugusiesiems yra 10-20 mg kilogramui kūno svorio, skiriama per 3-4 kartus. Dažniausiai skiriama po 1-2 tabletes tris ar keturis kartus per parą, sunkiais atvejais po 3 tabletes 3-4 kartus per parą.

Sergant menoragija (gausiu kraujavimu iš gimdos , nesusijusiu su mėnesinėmis), vaistas geriamas po 3-4 tabletes per parą, 5 dienas prieš laukiamas mėnesines iki penktos mėnesinių ciklo dienos.

Pooperaciniu laikotarpiu vaistas skiriamas po 1-2 tabletes kas 6 valandos tol, kol nebelieka kraujavimo rizikos.

Tabletes reikia gerti valgant arba po valgio.

Jeigu manote, kad Dicynone veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Pavartojus per didelę Dicynone dozę

Jei atsitiktinai išgėrėte per daug tablečių, kreipkitės į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Dicynone

Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Dicynone, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Šalutinis vaisto poveikis pasitaiko labai retai. Tai gali būti: pykinimas, skausmas po duobute, galvos skausmas, galvos svaigimas, odos bėrimas. Vaikams, sergantiems ūmine limfoblastine bei mieloblastine leukoze, osteosarkoma, etamsilatas gali sukelti sunkią leukopeniją, todėl vaisto vartoti draudžiama. Pasakykite gydytojui ar vaistininkui apie bet kurį jums pasireiškusį šalutinį vaisto poveikį.

Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI DICYNONE

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 (C temperatūroje. Lizdines plokšteles laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po "Tinka iki"nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Dicynone vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Dicynone sudėtis - Veiklioji medžiaga yra etamsilatas. Jo vienoje tabletėje yra 250 mg. - Pagalbinės medžiagos yra bevandenė citrinų rūgštis, kukurūzų krakmolas, laktozės monohidratas, povidonas K25, magnio stearatas.

Dicynone išvaizda ir kiekis pakuotėje Tabletės yra baltos, apvalios, abipusiai išgaubtos.

Dicynone 250 mg tabletės supakuotos į Al/PVC/PVDC lizdines plokšteles po 10 tablečių. Kartono dėžutėje yra 100 tablečių.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas: Lek Pharmaceuticals d.d., Verovškova 57, 1526 Ljubljana, Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Sandoz Pharmaceuticals d.d. filialas Šeimyniškių 3 A LT-09319Vilnius Tel.: +370 5 2636037 Faksas: +370 5 2636036

Šis pakuotė lapelispaskutinį kartą patvirtintas 2009-01-23


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai