To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ką daryti, profesoriau?...

- Ką daryti, profesoriau? Operacijai viskas paruošta, o paciento nėra.
- Kol kas pradėkite be jo.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Paaugliai, kurie savo miegamuosiuose turi televizorius, yra linkę blogiau maitintis, mažiau sportuoja ir blogiau vertinami mokykloje nei tie, kurie neturi televizoriaus savo miegamajame. Tyrime ...

Cefakliman mono

1. KAS YRA CEFAKLIMAN MONO IR KAM JIS VARTOJAMAS

Cefakliman mono sudėtyje yra blakėžudžių (Cimicifuga racemosa) šakniastiebių ekstrakto.

Cefakliman mono vartojamas lengvų klimakterinių simptomų, tokių kaip karščio pylimas, kraujo samplūdis į veidą ar prakaitavimas, lengvinimui moterims po menopauzės.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CEFAKLIMAN MONO

Cefakliman mono vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) blakėžudžių (Cimicifuga racemosa) šakniastiebių ekstrakto arba bet kuriai pagalbinei Cefakliman mono medžiagai.

Specialių atsargumo priemonių reikia: Pacientės, kurioms yra buvę kepenų sutrikimų, Cefakliman mono turėtų vartoti atsargiai (žr. skyrių "Galimas šalutinis poveikis").

Cefakliman mono vartojimą reikia nedelsiant nutraukti ir kreiptis į gydytoją, jei atsiranda galimų kepenų pažeidimo požymių ar simptomų (pvz., nuovargis, apetito netekimas, gelta arba stiprus viršutinės pilvo dalies skausmas, lydimas pykinimo ir vėmimo arba šlapinimosi tamsios spalvos šlapimu).

Jeigu atsiranda kraujavimas iš makšties arba kitokie neaiškūs arba nauji simptomai, reikia kreiptis į gydytoją.

Cefakliman mono be gydytojo leidimo negalima vartoti su vaistais, kurių sudėtyje yra estrogenų.

Pacientėms, kurios buvo gydomos arba kurios yra gydomos dėl krūties vėžio arba bet kokio kitokio navikinio susirgimo, Cefakliman mono vartoti negalima.

Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Jei gydytojas Jums skiria kitokių vaistų, pasakykite, kad vartojate Cefakliman mono.

Cefakliman mono vartojimas su maistu ir gėrimais Cefakliman mono vartojimo laikas nuo valgio ir gėrimo laiko nepriklauso.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Cefakliman mono vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu nerekomenduojama. Moterys, galinčios pastoti, turėtų apsvarstyti efektyvios kontraceptinės priemonės naudojimą prieš pradėdamos gydymą.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas Ar Cefakliman mono daro poveikį gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus, nežinoma.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Cefakliman mono medžiagas Vaisto sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI CEFAKLIMAN MONO

Cefakliman mono kietas kapsules gerti po 1 kapsulę 2 kartus per parą.

Jei vartojant vaistą simptomai nepalengvėja, reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Cefakliman mono be gydytojo konsultacijos negalima vartoti ilgiau kaip 3 mėnesius.

Pavartojus per didelę Cefakliman mono dozę Perdozavimo atvejų nepastebėta.

Pamiršus pavartoti Cefakliman mono Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jeigu manote, kad Cefakliman mono veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Cefakliman mono, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Pavieniai kepenų pažeidimo atvejai (įskaitant hepatitą, geltą ir kepenų laboratorinių tyrimų nukrypimus) gali būti siejami su vaistų, kurių sudėtyje yra blakėžudžių ekstrakto, vartojimu.

Pastebėta odos reakcijų (dilgėlinė, niežulys, bėrimas), veido ir kitų kūno vietų pabrinkimų bei virškinimo trakto sutrikimų (nevirškinimas, viduriavimas) atvejų.

Šalutinio poveikio dažnis nėra žinomas.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI CEFAKLIMAN MONO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Cefakliman mono vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Cefakliman mono sudėtis - Veiklioji medžiaga yra blakėžudžių šakniastiebių sausasis ekstrakta. Vienoje kietoje kapsulėje yra 2,675 mg Cimicifuga racemosa (L.) Nutt., rhizoma (blakėžudžių šakniastiebių) sausojo ekstrakto (6,6 - 8,7:1). Ekstrakcijos tirpiklis: 60 % (V/V) etanolis. - Pagalbinės medžiagos. Kapsulės turinys: celiuliozės milteliai, laktozės monohidratas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, mikrokristalinė celiuliozė, povidonas. Kapsulės apvalkalas: želatina, išgrynintas vanduo, titano dioksidas (E 171), eritrozinas (E 127), indigotinas (E 132), raudonasis geležies oksidas (E 172), juodasis geležies oksidas (E 172).

Cefakliman mono išvaizda ir kiekis pakuotėje Cefakliman mono yra baklažanų spalvos, kietos kapsulės. PVC/PVDC ir aliuminio folijos lizdinė plokštelė, kurioje yra 10 kietų kapsulių. Kartono dėžutėje yra 50 kapsulių.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas Cefak KG Ostbahnhofstraβe 15 87437 Kempten Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB "Litfas" Vytauto g. 6 LT - 55175 Jonava Lietuva Tel. (37) 330664 Fax. (37) 330899

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-08-04


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai