To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktarėli, mane dusulys kamuoja...

Bobutė pas gydytoją:
- Daktarėli, mane dusulys kamuoja.
- Gydytojas apžiūri bobulę ir nieko neranda. Klausia:
- O, sakykite, kada jus tas dusulys kamuoja?
- Kai bandau pasivyti troleibusą. - sako bobulė.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Atlikus tyrimą vienuolikoje Europos valstybių, JAV, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje nustatyta, kad berniukų mirtingumas kūdikių amžiuje yra didesnis nei mergaičių, nors ši tendencija ...

Akne BP 5

Informacinis lapelis

Akne BP 5 50 mg/ml emulsija

Kas yra Akne BP 5 ir kada jį vartoti ?

Akne BP 5 yra vaistas, išoriškai vartojamas paprastiesiems spuogams gydyti. Jis sukelia raginio odos sluoksnio plonėjimą, todėl trukdo atsirasti inkštirams. Preparatas slopina riebalų gamybą, dėl to sumažėja odos riebumas, be to, slopinamas spuogų bakterijų augimas, todėl greitai mažėja uždegimas. Akne BP 5 vartojamas visoms paprastųjų spuogų formoms (inkštirams, spuogams) ant veido bei kūno gydyti, ypač kai atsiranda mazgelių ir pūlingų pūslelių.

Kada jo negalima vartoti? Akne BP 5 nevartojamas, jeigu yra padidėjęs jautrumas peroksidams arba preparato sudėtyje esančiai bet kokiai medžiagai. Reikia saugotis, kad preparato nepatektų į akis, ant vokų, lūpų ir gleivinės.

Kada Akne BP 5 reikia vartoti atsargiai ?

Būtinas atsargumas, jeigu vaistu tepate burnos ir nosies kampo sritį, jei buvo alerginė odos reakcija (pavyzdžiui, atopinė egzema), ypač tuo atveju, jei oda sausa ir sumažėjusi riebalų gamyba. Ant odos kartu tepant kitokių medikamentų nuo paprastųjų spuogų arba odą dirginančių medžiagų, Akne BP 5 šalutinis poveikis gali stiprėti. Vartodami preparatą venkite stiprių ultravioletinių spindulių (saulės vonių, soliariumo), kadangi gali stiprėti odos dirginimas. Informuokite savo gydytoją arba vaistininką, jeigu sergate kita liga, esate alergiškas arba vartojate kitų vaistų (taip pat ir įsigytų savo nuožiūra!).

Ar galima Akne BP 5 vartoti nėštumo metu ir maitinant krūtimi ? Jeigu esate nėščia, ketinate pastoti arba maitinate krūtimi, Akne BP 5 galite vartoti tik prieš tai pasitarusi su gydytoju.

Kaip Akne BP 5 vartoti ?

Veido srityje. Pradžioje Akne BP 5 reikia vakare plonai tepti pažeistas odos vietas. Jei medikamentas toleruojamas, juo odą tepti reikia ir ryte. Akne BP 5 galima gydyti ir kitų kūno dalių odą. Gydymo trukmė - nuo kelių savaičių iki mėnesių. Prieš gydymą odą reikia rūpestingai nuplauti muilu, kuriame nėra šarmų. Per didelio odos sausumo galima išvengti reguliariai ją valant hidratuojančia emulsija. Jeigu oda labai jautri, pradžioje Akne BP 5 galima palikti ant odos tik kelioms valandoms, o po to nuplauti arba juo odą tepti tik kas antrą dieną. Paisykite čia nurodyto arba gydytojo paskirto dozavimo. Jeigu galvojate, kad vaistas veikia per silpnai arba per stipriai, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

Kokį nepageidaujamą poveikį jis gali sukelti ?

Retai gali prasidėti padidėjusio jautrumo reakcija. Gydymo metu neretai toje vietoje parausta oda, prasideda nestiprus deginimas, pleiskanoja oda. Tai būdingas preparatui poveikis. Nealkoholinis emulsijos pagrindas šiek tiek riebalina, todėl susilpnėja odos dirginimas. Jeigu gydymo pradžioje atsiradęs nepageidaujamas poveikis, pavyzdžiui, odos tempimas, sausumas, paraudimas ir deginimas yra labai stiprūs, tęsiasi ilgiau kaip savaitę arba jeigu gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcija, reikia informuoti gydytoją ir, jei reikia, nutraukti gydymą. Išnykus ūmiems reiškiniams, dažniausiai gydymą galima tęsti, tik preparatą reikia vartoti rečiau. Jeigu vaisto netyčia patenka į akis, burną arba nosį, rekomenduojama jį nuplauti vandeniu, nes gali atsirasti paraudimas ir deginimas. Ilgai gydant gali išdžiūti oda.

Į ką dar atsižvelgti ? Kadangi Akne BP 5 balina, jo reikia vartoti taip, kad jis neliestų antakių, barzdos, galvos plaukų. Preparatas gali išbalinti ir spalvotus audinius. Saugoti nuo vaikų. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje, vartoti tik iki nurodytos datos. Daugiau žinių gali pateikti Jūsų gydytojas arba vaistininkas, kurie turi išsamios informacijos specialistui.

Kokia Akne BP 5 sudėtis ?

1 ml emulsijos yra 50 mg benzoilperoksido ir pagalbinių medžiagų.

Kur įsigyti Akne BP 5 ? Kokia jo pakuotė ? Akne BP 5 galima įsigyti vaistinėje be gydytojo recepto. Jis tiekiamas 55 ml buteliukais.

Registravimo liudijimo turėtojas: Spirig Baltikum Ltd., Maironio 13-7, 3000 Kaunas, Lietuva

Gamintojas, atsakingas už serijos išleidimą į EEE rinką: Spirig Baltikum Ltd., Maironio g. 13-7, Kaunas, Lietuva.

Gamybos vieta : Spirig Pharma Ltd., Šveicarija

Informacija pateikta 2001 m. kovo mėn.

IL peržiūros data 2006-05


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai