To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyksta konferencija. Pranešėjas...

Vyksta konferencija. Pranešėjas:
- Dvidešimtojo amžiaus žudikai įvykdydavo savo žiaurius nusikaltimus po gydymo psichiniais vaistais. Ar kas turi kokių pastabų?
- Kokių pastabų?! Nėra vaistų be pašalinių poveikių! - pasigirdo balsas iš auditorijos.

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Empatija vaikams vystosi natūraliai. Skausmą matantys vaikai suvokia, kad skausmas persiduoda jiems patiems.

Vaistai ir sirupai nuo kosulio

Peršalote ir jums reikia vaistų nuo nesiliaujančio kosulio? Nors greitai išgydyti kosulio ir neįmanoma, tačiau jūsų ligą gali palengvinti ir kai kurie be recepto parduodami kosulio sirupai bei vaistai.

Be recepto galima nusipirkti trijų tipų vaistų nuo kosulio, atsiradusio dėl peršalimo ar bronchito, kurie laikinai palengvins jūsų kosulio simptomus. Į juos įeina kosulio supresantai, atsikosėjimą palengvinantys vaistai, vartojami per burną ir išorinio vartojimo vaistai.

Kada sirupo ar vaistų nuo kosulio vartoti nederėtų?

Daug gydytojų laikosi nuomonės, jog nereikia gydyti peršalimo sukelto kosulio. Gleivių iškosėjimas pravalo plaučius. Šis teiginys ypač tinka, jei rūkote, arba sergate astma ar emfizema.

Jei vartojate monoamino oksidazės inhibitorių (receptinis vaistas, naudojamas depresijai ir kt. ligoms gydyti), pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku, prieš pradėdami vartoti dekstrometorfaną, įeinantį į vaistų ir sirupų nuo kosulio sudėtį. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurie vaistai nuo peršalimo gydo ir nuo slogos. Nepirkite tokių priemonių, jei turite aukštą kraujo spaudimą ar sergate širdies liga, nes vaistai nuo slogos gali pakelti kraujo spaudimą.

Svarbiausia yra suprasti, kaip veikia vaistai arba sirupas nuo kosulio, taip pat reikia pasidomėti ir šalutiniu poveikiu. Jei kyla neaiškumų, pasikonsultuokite su savo gydytoju. Pasitikėkite juo - jis priims palankiausią jūsų sveikatai sprendimą.

Kurie vaistai ir sirupai slopina kosulį?

Kosulį slopinantys vaistai palengvina kosėjimą blokuodami atsikosėjimo refleksą.

Dažniausiai sutinkama kosulio slopinimo priemonė yra dekstrometorfanas. Jis nemalšina skausmo ir nesukelia priklausomybės kaip kodeinas, narkotinis kosulio slopinimo preparatas, kuriam reikia recepto.

Jei jūsų kosulys sausas ir gergždžiantis, dekstrometorfanas gali jums padėti. Tačiau tokie vaistai ir sirupai nėra skirti slopinti kosulį, kai atsikosima gleivėmis. Produktyvus kosulys padeda apsivalyti kvėpavimo takams nuo išskyrų ir gleivių. Pasikalbėkite su savo gydytoju, jei šis produktyvus kosulys trukdo jums miegoti.

Kaip kosulį stabdo atsikosėjimą lengvinantys vaistai?

Atsikosėjimą lengvinantys vaistai suskystina gleives, kad galėtumėte lengviau atsikosėti. Nors dauguma ekspertų mano, jog geriausiai tai atlieka vandens gėrimas, tačiau taip pat galima vartoti ir tokius vaistus, kaip, pvz., guaifenezinas, kuris suskystina gleives, kad jos galėtų lengviau pasišalinti iš kvėpavimo takų. Pasišalinus tirštoms gleivėms, kosėjimas gali sumažėti. Dažniausias atsikosėjimą lengvinančių vaistų šalutinis poveikis yra pykinimas ir vėmimas.

Ar vietinio naudojimo vaistai padeda nuo kosulio?

Dažniausi vietinio naudojimo vaistai nuo kosulio yra kamparas ir mentolis. Šie natūralūs ir aromatingi vaistai įtrinami į kaklą ir krūtinę. Manoma, jog anestetinis jų garų poveikis palengvina atsikosėjimą ir padeda užsikimšus kvėpavimo takams.

Kamparo ir mentolio vaistai taip pat gali būti vartojami kaip garų inhaliacijos. Mentolis pardavinėjamas pastilėmis ir supresuotomis tabletėmis.

Vaistų nuo peršalimo ir kosulio derinys: kas tai?

Dauguma be recepto parduodamų sirupų ir vaistų nuo peršalimo bei kosulio susideda iš kosulio supresanto (dekstrometorfano), atsikosėjimą lengvinančių vaistų (guaifenezino) ir kitų preparatų nuo peršalimo bei skausmo.

Taigi, medikamentų nuo peršalimo ir kosulio derinyje galima rasti antihistamino, vaistų nuo slogos, priemonės nuo skausmo, kosulio supresanto ir/ arba atsikosėjimą lengvinančių vaistų. Šį medikamentų derinį optimalu naudoti, jei patiriate daug peršalimo simptomų, tokių kaip raumenų skausmas, kosulys ir užsikimšusi nosis. Neigiama tokių derinių pusė - gali būti, kad jūs visą ligos laiką naudosite medikamentus, kurių jums visai nereikia.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai