To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Paskaita medicinos akademijoje...

Paskaita medicinos akademijoje:
- Mieli studentai, žmogaus kūne yra daugybė angų ir kiekvienai yra specialistas.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholis turi tiesioginį ryšį su krūties vėžio rizika. Kasdien gausiau išgeriančioms moterims rizika padidėja 1,5 karto.

Plečiama DNR duomenų bazė

JAV teisėsaugos institucijos plečia DNR saugyklas - į duomenų bazes įtraukiami milijonų sulaikytųjų, tačiau nenuteistųjų, DNR pavyzdžiai.

Argumentuojama, kad DNR duomenys padės atskleisti daugiau nusikaltimų. Tačiau tai taip pat sukėlė aršias diskusijas dėl nekaltumo prezumpcijos bei papiktino gynybos advokatus.

Iki šiol federali

nės JAV teisėsaugos institucijos kaupė tik nuteistųjų DNR pavyzdžius, tačiau nuo šio mėnesio Federalinis tyrimų biuras (FTB) nurodė 15 valstijų tokius pavyzdžius rinkti iš laukiančiųjų teismo bei sulaikytų imigrantų - šių asmenų DNR pavyzdžių kaupiama daugiausiai.

FTB teigia, kad jų duomenų bazėje šiuo metu yra įregistruoti 6,7 mln. bylų. Tikimasi, kad nuo šio mėnesio tokių bylų padaugės 80 tūkst., o iki 2012 metų - net 1,2 mln.

FTB atstovai tikina, kad taip bus išspręsta apie 0,5 neištirtų bylų.

Teisėsaugos institucijų atstovai sutinka, kad tokiu būdu į šią duomenų bazę pateks ir nekaltų asmenų DNR pavyzdžiai, tačiau priduria, kad remiantis DNR pavyzdžiais galima ne tik tiksliau nustatyto nusikaltėlį, bet ir išteisinti klaidingai nuteistus.

Tačiau šio sumanymo kritikai, cituojantys Ketvirtąją pataisą, sako, kad taip pažeidžiamos privatumo teisės ir kad JAV pamažu tampa genetiškai sekama visuomenė.

„DNR duomenų bazė įkurta tam, kad būtų susekami seksualiniai nusikaltėliai bei žmogžudžiai - tai labai siauras nusikaltimų ratas. Tačiau palaipsiui į ją įtraukiami vis daugiau pavyzdžių. Policija ir prokurorai mėgsta remtis DNR duomenimis, nes tai teigia daugiau informacijos ir leidžia praplėsti įtariamųjų ratą", - „New York Times" cituoja Niujorko universiteto sociologijos profesorių Harry Levine`ą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai