To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Sakykit, kodėl jūs negeriate vaistų...

Pas gydytoją:
- Sakykit, kodėl jūs negeriate vaistų?
- Taigi jie šlykštūs.
- Tai jūs juos gerkite ir įsivaizduokite, kad tai konjakas.
- Na, ne. Jau geriau gersiu konjaką ir įsivaizduosiu, kad geriu vaistus.

 

 

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Plastinės operacijos: populiariausia didintis krūtis ir nusisiurbti riebalus

Tarptautinė estetinės plastinės chirurgijos bendruomenė (ISAPS) po metus užtrukusio proceso atskleidė plastinių operacijų ir procedūrų tendencijas. Paaiškėjo, kad nechirurginės procedūros lenkia chirurgines grožio operacijas.

Pirmą kartą nepriklausomi statistikos specialistai surinko ir išanalizavo tarptautinius plastinių operacijų duomenis, kurie apėmė 25 valstybes ir regionus ir apima 75 proc. 2009 metais atliktas procedūras.

ISAPS pasaulinė apklausa atskleidė naują valstybių sąrašą pagal chirurginių ir nechirurginių kosmetinių procedūrų skaičių. Daugiausia tokių procedūrų atliekama JAV, Kinijoje, Brazilijoje, Indijoje, Meksikoje bei Japonijoje.

Per paskutiniuosius dešimt metų krūties didinimas buvo pati populiariausia plastinės chirurgijos procedūra. ISAPS pasaulinė apklausa atskleidžia naują tendenciją, kad riebalų nusiurbimas sudaro 18,8 proc. visų chirurginių procedūrų, 17 proc. pasididino krūtis, blefaroplastiją (viršutinių ar apatinių vokų pakėlimą) atliko 13,5 proc., rinoplastiją (nosies performavimą ) - 9,4 proc., pilvo įtraukimo procedūrą atliko 7,3 proc. žmonių.

Chirurginių procedūrų populiarumas skyrėsi įvairiose valstybėse: Brazilija, Jungtinės Valstijos, Kinija, Meksika, Indija bei Japonija dominavo pagal pirmųjų penkių procedūrų skaičių.

Pagal skaičių nechirurginės plastinės operacijos chirurgų atliekamos procedūros viršijo chirurgines procedūras tiek dėl pažangos kosmetikos chirurgijos inovacijos srityje, tiek dėl norimų pigesnių gydymo būdų.

Pačios populiariausios nechirurginės procedūros yra šios: toksinų ar neuromoduliatorių injekcijos atliktos 32,7 proc., hialurono rūgšties injekcijos - 20,1 proc, plaukus lazeriu šalinta 13 proc. Riebalų perkėlimą iš vienos vietos į kitą atliko 5,9 proc., o IP lazeriu gydėsi 4,4 proc. žmonių.

Valstybių, kur buvo atliekamos nechirurginės procedūros, sąraše dominavo Jungtinės Valstijos, Brazilija, Meksika bei Kinija, o mažiau - Japonija, Vengrija, Pietų Korėja, Indija ir Vokietija.

Prognozuojama, kad pasaulyje atlikta 8 536 379 chirurginių operacijų, o nechirurginių - 8 759 187.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai